Valmieras Ziņas

Valmieras teātrī sākusies biļešu pārdošana uz izrādēm aprīlī, gaidāmā pirmizrāde – “Maija un Paija”

Lasīšanas laiks: 2 min

1.martā sākas biļešu pārdošana uz izrādēm aprīlī. Gaidāma pirmizrāde Annas Brigaderes lugai “Maija un Paija”, kā arī pēc ilgāka laika uz skatuves atgriezīsies “Jūlijas jaunkundze”, informē Valmieras teātris.

26.aprīlī notiks pirmizrāde A.Brigaderes pasaku lugai “Maija un Paija”, ko iestudē režisors Reinis Suhanovs. Reiz dzīvoja kāds tēvs un viņam bija meita, čakla un kārtīga. Kad viņš apprecējās otrreiz, viņš nezināja, ka jaunā sieva ir ragana. Arī viņai bija meita, kas gan  nemaz nedomāja mācīties strādāt. Tikmēr kaut kur debesīs  Pērkons bija saspēris gabalu gabalos Zeltozolu. Saules meitas visus tā gabalus atrada, bet galotni nē. Tā kā Pasaules koks bez galotnes nespīd, Laima – Saule devās meklēt uz zemi cilvēku, kas spētu to atrast. Jo tikai cilvēks ar labu sirdi spēj nokāpt pazemē, pa pupu uzkāpt debesīs – atrast galotnīti, un izvest no pazemes tos, kas nokļuvuši velna kalpībā.

Režisors Reinis Suhanovs šo daudziem zināmo Annas Brigaderes stāstu par divām māsām iestudējis, Latvijas ainavās cauri visām sezonām atklājot mistiski skaisto dabas ritējuma ciklu un stāstu par  cilvēku nebeidzamajiem meklējumiem pēc savas vietas šajā pasaulē.

Izrādes radošajā komandā arī  videomāksliniece Katrīna Neiburga, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, komponists – Oskars Herliņš, horeogrāfe – Linda Mīļā. Lomās: E. Vāne, R. Dišlere, R. Jakovels, I. Apine, I. Pukinska, I. Ramute, J. Johansons, B.Valante, A.Baumane, L.Dēvica, A.Apinis, O.Morozovs, I.Martinsons, J.Laviņš, A.Osis.  
Izrāde pamatskolēniem, vidusskolēniem un viņu vecākiem.

Aprīlī uz Vamieras teātra skatuves pēc ilgāka pārtraukuma atgriezīsies A.Strindberga  “Jūlijas jaunkundze”, ko režisējis Vladislavs Nastavševs. Lomās – Inese Pudža, Mārtiņš Meiers un Anta Aizupe. Izrādes 28. un 29.aprīlī.      

Aprīlī skolēniem, studentiem un pensionāriem 40% atlaide uz šādām izrādēm – 17.aprīlī “Saules pelni” un 22.aprīlī “Apjukums”

Biļetes var iegādāties Valmieras teātra, visās „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Plašāka informācija www.vdt.lv.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri