Valmieras Ziņas

Valmieras teātra 2019. gada kalendārā aktiera Mārtiņa Meiera foto darbi

Tuvojoties gada nogalei, Valmieras teātris kopā ar aktieri Mārtiņu Meieru ir sarūpējis skatītājiem dāvanu – 2019. gada kalendāru, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste Marta Cekule.

“Uz ko tu skaties? Uz ko tu neskaties? Gaismas caurdurts un trūdošu lapu noklāts smilšains ceļš precīzi atspoguļo, kas esmu, ko jūtu, kas sāp,  nevis tas tur – blakus esošais Eifeļtornis.” saka Mārtiņš Meiers.

Mārtiņa hobijs ir fotografēšana, bet līdz šim tas bijis vairāk savam priekam. Pavisam nesen Valmieras teātrī tika atklāta aktieru Ivo Martinsona un Mārtiņa Meiera foto izstāde, jo abus vieno ne tikai mīlestība pret foto, bet arī kopīga loma – Hamlets.

Pirms desmit gadiem režisors Oļģerts Kroders bija uzticējis Dānijas prinča lomu Ivo Martinsonam. Šajā sezonā Mārtiņa Meiera izpildījumā Hamlets atgriezīsies uz Valmieras teātra skatuves jau trešo reizi, šoreiz Indras Rogas režijā. Jaunā Hamleta iestudējuma gaidās, daļa Mārtiņa fotogrāfiju ir iemūžinātas arī 2019. gada kalendārā.

Kalendārs tapis ar SIA “Latvijas Mobilais Telefons” atbalstu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri