Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” valde iecelta jaunā sastāvā

Stikla šķiedras ražotāja AS “Valmieras stikla šķiedra” padome iecēlusi kompānijas valdi jaunā sastāvā, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Kompānijas valdē atkārtoti iecelts Stefans Jugels, Ingo Bleiers un Ģirts Vēveris, bet jauna “Valmieras stikla šķiedras” valdē iecelts kompānijas līdzšinējais finanšu direktors Mārtiņš Blaus, kura pārziņā būs “Valmieras stikla šķiedras” finanšu, grāmatvedības un kontrolinga segmenti.

Par “Valmieras stikla šķiedras” valdes priekšsēdētāju atkārtoti iecelts Jugels.

Jaunās valdes pilnvaru termiņš, kas ir trīs gadi, sākies svētdien, 30.maijā.

Jau vēstīts, ka šogad februārī Luksemburgas fonds “Duke” iegādājās “Valmieras stikla šķiedras” akciju kontrolpaketi, bet pēc obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma noslēgšanās maijā “Duke” īpašumā ir 84,07% uzņēmuma akciju.

“Duke” ir “Warwick” alternatīvo ieguldījumu fonda “European Opportunities Fund III LP”, kuru pārvalda “Warwick Capital Partners LLP”, Luksemburgas meitasuzņēmums. “Warwick” ir Londonā bāzēts ieguldījumu pārvaldnieks, kas darbību koncentrē uz Eiropas “special situations” jeb īpašos apstākļos nokļuvušiem uzņēmumiem, un tā pārvaldīto fondu pārvaldībā esošie aktīvi pārsniedz divus miljardus eiro.

2020.gadā “Valmieras stikla šķiedras” koncerna apgrozījums bija 95,84 miljoni eiro, kas ir par 3,3% mazāk nekā 2019.gadā, bet grupas zaudējumi no turpinātajām darbībām veidoja 2,26 miljonus eiro. Vienlaikus pašas “Valmieras stikla šķiedras” apgrozījums pērn bija 83,206 miljoni eiro, bet kompānijas zaudējumi veidoja 3,475 miljonus eiro.

Kompānijas akcijas kotē biržā “Nasdaq Riga” kopš 1997.gada februāra. Taču 2021.gada marta beigās “Valmieras stikla šķiedras” akcionāri ārkārtas sapulcē atbalstīja kompānijas akciju izslēgšanu no biržas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri