Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” apgrozījums deviņos mēnešos aug par 30,3%; peļņa – 5,9 miljoni

Lasīšanas laiks: 2 min

Stikla šķiedras ražotāja “Valmieras stikla šķiedra” koncerns šogad deviņos mēnešos strādāja ar 87,091 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 30,3% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika periodā, un guva 5,924 miljonu eiro peļņu, kas ir pieaugums par 46,4%, liecina biržai “Nasdaq Riga” iesniegtais kompānijas finanšu pārskats.

Pēc “Valmieras stikla šķiedras” vadības vēstītā, 2014.gada deviņos mēnešos grupas attīstībā investēti kopumā 8,3 miljoni eiro, kas ietver jaunu iekārtu iegādi, esošo tehnisko un tehnoloģisko risinājumu modernizēšanu un jaunu produktu attīstību ar mērķi palielināt grupas ražošanas jaudas. Kopumā 2014.gadā grupas attīstībā plānots ieguldīt 8,62 miljonus eiro.

Kompānijas vadība arī informē, ka 2014. gada trešajā ceturksnī “Valmieras stikla šķiedra” noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalstu investīcijām augstas pievienotās vērtības ražošanas attīstībā ar atbalsta intensitāti 0,9 miljoni eiro. Šo investīciju finansēšanai ņemts kredīts “Swedbank” 1,7 miljonu eiro apmērā ar atmaksas termiņu 2020.gada augustā.

Tāpat šogad trešajā ceturksnī noslēgts arī līgums ar LIAA programmā “Inovācijas zaļās ražošanas jomā” ar atbalsta intensitāti 0,5 miljoni eiro, kura īstenošanu paredzēts sākt 2014.gada nogalē.

2013.gada deviņos mēnešos “Valmieras stikla šķiedras” koncerna apgrozījums bija 66,838 miljonu eiro apmērā, bet grupas peļņa bija 4,046 miljonie eiro. Savukārt 2013.gadā kopumā “Valmieras stikla šķiedras” koncerns strādāja ar 88,533 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 24,7% vairāk nekā 2012.gadā, bet grupas peļņa pieauga par 32,3% – līdz 5,103 miljoniem eiro.

“Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē “NASDAQ OMX Riga” otrajā sarakstā. Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir “P-D Glasseiden Oschatz GmbH” un “Vitrulan Internetional GmbH”.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums SIA "7House" veic iekštelpu apdares darbus un cita veida būvniecības pakalpojumus. Aicinām mūsu komandai pievienoties: Apdares darbu speciālistiem/-ēm Prasības kandidātiem: Priekšzināšanas: špaktelēšanā un apmetuma uzklāšanas darbos; B kategorijas autovadītāja apliecību (vēlams); Lietot drošības iekārtas būvniecībā; Bez kaitīgiem ieradumiem; Atbildības sajūta un precizitāte; Spēja veikt fizisku darbu; Vēlme strādāt. Pienākumi kandidātiem: Aprēķināt nepieciešamos būvmateriālus; Apstrādāt ienākošos celtniecības materiālus; Griezt elastīgos grīdas seguma materiālus; Ieklāt jumta seguma ruļļveida materiālus; Ievērot būvniecības darbu termiņu; Izveidot būvlaukuma pagaidu infrastruktūru; Klāt elastīgās grīdas flīzes; Koordinēt būvniecības procesu; Lasīt standartizētus rasējumus; Pasūtīt celtniecības materiālus; Sagatavot būvlaukumu; Sagatavot virsmu krāsošanai; Strādāt celtniecības brigādē; Uzstādīt būvniecības profilus; Uzstādīt lamināta grīdas segumu; Uzņēmums nodrošina: Patstāvīgu darbu- darbs visa gada garumā; Apmācības pieredzējušu kolēģu komandā; Savlaicīgu un konkurētspējīgu atalgojumu, atalgojums pirms nodokļu nomaksas 1400 EUR; Algas kāpums atkarīgs no darbinieka vēlmes strādāt, atbildības sajūtas, darba pieredzes. Piemaksas atbilstoši individuāliem darba rezultātiem, vēlmei strādāt un pierādīt sevi. Interesentus lūdzam zvanīt uz tālruni: 27272857 vai sūtīt CV uz e-pastu: info@7house.lv. Profesija: ĒKU CELTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 20, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-07 Darba sākšanas datums: 2026-04-07 Kontaktpersona: Liene Millere Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Uzņēmums SIA "7House" veic iekštelpu apdares darbus un cita veida būvniecības pakalpojumus. Aicinām mūsu komandai pievienoties: Palīgstrādnieku/-ci ar iemaņām būvniecības darbos Prasības kandidātiem: Priekšzināšanas un izpratne par būvniecības darbu; B kategorijas autovadītāja apliecība ( vēlams) ; Bez kaitīgiem ieradumiem; Atbildības sajūta un precizitāte; Spēja veikt fizisku darbu; Vēlme strādāt. Galvenie darba pienākumi: Izpildīt vienkāršus būvdarbus un palīgdarbus izmantojot noteiktas darba metodes un materiālus, lietojot roku darbu un fizisko spēku, iepriekš sagatavotus instrumentus un mehānismus. Visu veidu iekšdarbu veikšana (sākot no demontāžas līdz apdares pabeigšanai). Ģipškartona konstrukciju montāža (sienas, griesti, starpsienas). Sagatavošanas darbi un krāsošana (špaktelēšana, slīpēšana, gruntēšana, krāsošana). Grīdas segumu ieklāšana (lamināts, parkets u.c.). Citu apdares darbu veikšana pēc nepieciešamības. Uzņēmums nodrošina: Patstāvīgu darbu Vidzemē - darbs visa gada garumā; Apmācības pieredzējušu kolēģu komandā; Savlaicīgu un konkurētspējīgu atalgojumu, atalgojums pirms nodokļu nomaksas 1050 EUR; Algas kāpums atkarīgs no darbinieka vēlmes strādāt, atbildības sajūtas, darba pieredzes. Piemaksas atbilstoši individuāliem darba rezultātiem, vēlmei strādāt un pierādīt sevi. Interesentus lūdzam zvanīt uz t. 27272857vai sūtīt CV uz e-pastu: info@7house.lv Profesija: BŪVSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 20, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-07 Darba sākšanas datums: 2026-04-07 Kontaktpersona: Liene Millere Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri