Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” akcionāri lems par visu kompānijas akciju kotēšanu biržā

Šodien notiks stikla šķiedras ražotāja “Valmieras stikla šķiedra” ārkārtas akcionāru sapulce, kurā lems par visu kompānijas akciju kotēšanu biržā.

Akcionāri lems par vārda akciju konversiju par uzrādītāja akcijām, attiecīgiem grozījumiem statūtos, kā arī par konvertēto uzrādītāja akciju iekļaušanu regulētajā tirgū.

Tādējādi turpmāk “Valmieras stikla šķiedras” pamatkapitālu veidos 23 903 205 uzrādītāja akcijas 1,4 eiro nominālvērtībā.

Šobrīd “Valmieras stikla šķiedras” pamatkapitālu veido 11 494 250 publiskā apgrozībā laistās uzrādītāja akcijas un 12 408 955 vārda akcijas, kuras nav laistas publiskā apgrozībā.

Pēc biržas jaunākajiem datiem, 2017.gada augusta sākumā “Corvalis GmbH” piederēja 30,8% “Valmieras stikla šķiedras” akciju, “P-D Glasseiden GmbH Oschatz” – 26,07%, “P-D Management Industries-Technologies GmbH” – 23,93%, bet Beatrisei Preisai-Daimlerei (Beatrix Preiss-Daimler) piederēja 7,4% kompānijas akciju.

Akcionāru sapulce notiks plkst.10 uzņēmuma telpās Cempu ielā 13,Valmierā.

Jau ziņots, ka “Valmieras stikla šķiedras” koncerns šogad deviņos mēnešos strādāja ar 97,592 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,3% mazāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, savukārt grupas peļņa pieaugusi par 47,9%, sasniedzot 6,646 miljonus eiro, liecina biržai “Nasdaq Riga” iesniegtais kompānijas finanšu pārskats.

2016.gada deviņos mēnešos “Valmieras stikla šķiedras” koncerns strādāja ar 98,887 miljonu eiro apgrozījumu un guva 4,495 miljonu eiro peļņu.

Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp”. “Valmierasstikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri