Valmieras Ziņas

Valmieras sportisti iekļauti Latvijas BMX izlases sastāvā dalībai Eiropas čempionātā

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padome apstiprinājusi Latvijas izlases sastāvu dalībai šīs nedēļas nogalē gaidāmajā UEC BMX Eiropas čempionātā. Atlases kritērijus sekmīgi izpildīja deviņi sportisti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Punkts atlasei uz Deselas pilsētā, Beļģijā gaidāmo UEC BMX Eiropas čempionātu tika pielikts aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā, kur notika Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Šī gada atlases kārtība paredzēja vērtēt sportistu no 15 gadu vecuma rezultātus Latvijas čempionātā, Latvijas kausa posmā un Eiropas kausa posmos. 

Atlases kritērijus sekmīgi izpildīja deviņi sportisti. Elites grupā to paveica valsts čempioni –  Kristens Krīgers un Vineta Pētersone. U23 grupā vīriem par Latvijas čempionu kļuvušais Rinalds Jānis Kārkliņš. Junioru grupās valsts čempioni, Veronika Monika Stūriška un Kārlis Pedraudzis, kā arī Eiropas kausa posmā uzvarējušais Mārtiņš Zadraks. 

Vecākajās jauniešu grupās kritērijus izpildīja vēl trīs Latvijas čempioni, Edžus Treimaņa audzēkņi – Edgars Langmanis (B16), Paula Kibare (G16) un Kristers Apels (B15).  Kā treneri uz Beļģiju dosies – jaunatnes izlases treneris Edžus Treimanis, sieviešu izlases treneris Ģirts Kātiņš, kā arī Zadraka un Kārkliņa treneris Miks Puķītis. 

Latvijas BMX izlases sastāvs:

1. Kristens Krīgers, Mītavas kumeļi/ AKSSC Valmiera

2. Vineta Pētersone, Silvas ziķeri

3. Rinalds Jānis Kārkliņš, MŠA/ Valmieras puikas/ AKSSC Valmiera

4. Veronika Monika Stūriška, Silvas ziķeri/ Smiltenes BJSS

5. Kārlis Pedraudzis, Tālava/ VBSS

6. Mārtiņš Zadraks, Mārupes BMX klubs/ AKSSC Valmiera

7. Edgars Langmanis, BMX Rīga/ RRS

8. Paula Kibare, BMX Rīga/ RRS

9. Kristers Apels, BMX Rīga/ RRS

 

Edžus Treimanis, Treneris

Ģirts Kātiņš, Treneris

Miks Puķītis, Treneris

Artis Ozols, Komandas vadītājs

Gundars Osis, Mehāniķis

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri