Valmieras Ziņas

Valmieras sākumskolā vienā no korpusiem izbūvēta ventilācijas sistēma

Lasīšanas laiks: 2 min

15.novembris Valmieras sākumskolā atnāca ne tikai ar spirdzīgu rītu un pirmajām sniega pārslām, bet arī ar patīkamu pārsteigumu 1. un 2.klašu skolēniem. Vasarā iesāktie apjomīgie pārbūves darbi, izbūvējot ventilācijas sistēmu, vainagojušies ar panākumu – pirmais korpuss ieguvis jaunās tehnoloģijas, un skolēni var atgriezties savās klasēs, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Valmieras sākumskolas direktora vietniece izglītības jomā Ilona Tropa.

“Pārcelšanās darbi iesākās jau iepriekšējās nedēļas nogalē. Šoreiz izskatās, ka papildus darba diena sestdien nākusi par labu, jo neskaitāmas darba rokas nesa, veda, kārtoja, mazgāja, tīrīja, gādāja, lai jaunā nedēļa iesāktos citādi. Skolēni veica inventarizāciju mācību piederumos, lai tie glīti un rūpīgi sagultu jaunajā klasē. Palīgu bija daudz, un visiem sakām PALDIES!” pauda Ilona Tropa.

Pirmdienas rītā klasēs ieradās un svinēja atgriešanās ballīti 1. klases un viņu audzinātājas Baiba Siliņa, Aiga Vimba, Ruta Dambe, Mārīte Saulīte, un 2.klases ar audzinātājām Sandru Karnīti, Martu Kaksi, Elīnu Aļeškēviču, Janu Štrāli un Lāsmu Kašu. Klasē gaidīja pārsteigums. Visi kopā minēja, prātoja un pasūtīja mūziku Jurģu ballītei, izpildot viktorīnā dotos uzdevumus. Bija jautrība, salūts un prieks.

Ventilācijas sistēmas izbūves projekts Valmieras sākumskolā turpināsies līdz 2022.gada augustam. Tas ir sadalīts trīs kārtās, darbus veicot secīgi katrā no trim klašu korpusiem. Papildus ventilācijas sistēmas ierīkošanai klašu telpās tika uzstādīts jauns apgaismojums. Pašlaik būvniecības darbi norit trešajā korpusā, tam sekos arī otrais korpuss. Būvdarbu laikā skolēniem un pedagogiem ir jāpiecieš neērtības, draudzīgi “saspiežoties” divos korpusos. Kā atzīst Ilona Tropa, gan skolēni, gan skolotāji ir saprotoši un pacietīgi, jo zina, ka līdz ar nākamo mācību gadu visam skolas kolektīvam būs nodrošināta labāka mācību vide.

Un te klašu kolektīvu vēlējumi un pateicība būvniekiem par padarīto!

Paldies, ka uzlabojāt klases telpu!
Lai darbi raiti rit uz priekšu!
Paldies par darbu, beidzot mums būs ventilācija un pavasarī nebūs karsti klasē! Klasē būs svaigs gaiss!
Paldies, ka iebūvējāt ventilāciju un mums būs labi!
Lai raiti veicas pabeigt visus darbus skolā!
Paldies! Nebija ilgi! Jautri atgriezties! Forši! Atā!
Paldies par darbu!
Liels PALDIES!

 

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri