Valmieras Ziņas

Valmieras domes izsludinātajos projektu konkursos saņemti 16 pieteikumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras pilsētas pašvaldības izsludinātajos kultūras, sporta un bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursos kopumā saņemti 16 pieteikumi, tostarp pa sešiem pieteikumiem saņemts kultūras un sporta projektu konkursos, bet četri – bērnu un jauniešu nometņu konkursā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra direktors Toms Upners.

Kā portālam norādīja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Dace Jase, konkursa projektu izvērtēšana notiks tuvākajā laikā un rezultāti būs zināmi 27.martā, kad tos paredzēts apstiprināt domes sēdē.

Bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa mērķis ir veicināt Valmieras pilsētas bērnu un jauniešu nodarbinātību un saturīgu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, veicināt personu iniciatīvu un līdzdalību bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā, bērnu un jauniešu nometņu projektu izstrādē un realizācijā, kā arī popularizēt veselīgu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanas iespējas, norādīts projektu konkursu nolikumā. Kā norādīja T.Upners, nometņu projektu līdzfinansēšanai kopumā no pašvaldības budžeta paredzēti līdzekļi apmēram 2845 eiro (2000 latu) apmērā.

Nolikumā norādīts, ka kultūras projektu konkursa mērķis ir veidot Valmieras pilsētā daudzveidīgu kultūrvidi, veicināt kultūras norišu daudzveidību un kvalitāti, kā arī veicināt dažādu kultūras nozaru attīstību pilsētā un attīstīt kultūras jaunrades procesu. Pēc T.Upnera teiktā, arī kultūras projektu līdzfinansēšanai paredzētā summa ir aptuveni 2845 eiro (2000 lati).

Savukārt sporta projektu konkursa mērķis ir atbalstīt personu iniciatīvu sabiedriski nozīmīgu sporta projektu izstrādē un realizācijā, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, sportu un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī . Sporta projektus pašvaldība plāno līdzfinansēt ar 1422 eiro (1000 latiem).

Pašvaldība projektiem piešķirs līdzfinansējumu līdz 50% apmērā no iesniegtā projekta atbilstošo izmaksu kopējās budžeta summas, bet pašvaldības līdzfinansējuma apmērs vienam projektam varēs būt robežās no 140 eiro (98 lati) līdz 700 eiro (491 latam).

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri