Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā pirmās uzvaras izcīna ViA35+ un VBSS

Lasīšanas laiks: 4 min

Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā 2014./2015. aktīvi turpinās cīņas par vietu sadalījumu regulārajā turnīrā. 11.janvārī tika aizvadītas piecas spēles, kur 35+ līgā pie pirmās uzvaras tika “ViA35+” komanda, bet “Banāni” izvirzījušies līderpozīcijā. Pirmajā līgā bez zaudējumiem turpina cīnīties “Melnā nāve” un “VSŠ”, bet “VBSS” svinēja emocionālu uzvaru pār “Byko”.

35+līga: Valleta – Banāni

Pirmajā dienas spēlē laukumā tikās “Valleta” un “Banāni” komandas, kas pirmās aizsāka otro apli 35+ līgā. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē uzvaru svinēja “Valleta”, bet atbildes spēlē “Banāni” izdevās revanšēties un svinēt uzvaru. Jau no spēles sākuma banāni ieguva vadību un ātri izveidoja pārliecinošu pārsvaru. Spēles gaitā “Valleta” izdevās samazināt rezultāta starpību un pietuvoties, bet izskaņā veiksme vairāk bija “Banāni” komandas pusē un viņi svinēja uzvaru ar 64:61

Valleta – Banāni : 61:64

Valleta: R.Rusmanis 16+8ab, A.Palms 11, A.Rozītis 11+6ab, R.Litte 6, U.Zālītis 5, A.Počš 4, A.Duksis 4+7ab, N.Veikšāns 4

Banāni: M.Štefenbergs 18+12ab, M.Celmiņš 13+8ab, R.Pucis 13+5ab, A.Liberts 8, M.Skuja 4+5ab+5rp, J.Rudzītis 3, A.Stebers 3, A.Pētersons 2

35+līga: ViA35+ – Pus12

Otrajā spēlē laukumā tikās viena no līderēm “Pus12” un “ViA35+”, kura līdz šim nebija izcīnījusi nevienu uzvaru. Pirmajās spēles minūtēs “Pus12” ieguva nelielu pārsvaru ar 3:10 un likās, ka spēles ritējums būs līdzīgs, kā pirmajā abu komandu tikšanās reizē, kad “Pus12” svinēja pārliecinošu uzvaru, tomēr šoreiz viss izvērtās citādāk. Spēles vidū “ViA35+” izdevās ar vairākiem veiksmīgiem uzbrukumiem pavērst visu sev pozitīvā gaitā. Pēdējā ceturtdaļā “Pus12” sasparojās un panāca izlīdzinājumu. Pamatlaiks noslēdzās ar 51:51, un bija nepieciešams pagarinājums. Izšķirošajās minūtēs veiksmīgāki bija “ViA35+”, kam izdevās izcīnīt pirmo uzvaru ar 59:56.

ViA35+ – Pus12 : 59:56

ViA35+: I.Vagars 19+6ab+5rp, I.Lakučs 13+6ab, V.Bekmanis 13+5ab, I.Vēveris 8+6ab, M.Balodis 4, A.Klepers 2

Pus12: Ģ.Karlsons 20+9ab, Z.Suharevs 11+11ab, I.Milčs 8, I.Prātiņš 8+13ab, J.Biernis 5+6ab, L.Laimiņš 2, Ģ.Pāpe 2

1.līga: VBSS – Byko

Pirmajā 1.līgas spēlē laukumā tikās sporta skolas audzēkņu vecākā grupa un divkārtēji VPČ čempioni “Byko”, kas šoreiz bija nepilnā sastāvā. Spēle visu laiku ritēja līdzīgi. Vienu spēles momentu lielāka iniciatīva bija vienai komandai, citā posmā – pretiniekiem. Saspringta cīņa punkts punktā ritēja līdz pat spēles beigām, kurā veiksmīgāki izrādījās “VBSS” jaunie basketbolisti, kas svinēja negaidītu uzvaru ar 82:79.

VBSS – Byko: 82:79

VBSS: E.Ivanovs 24+5ab+5rp, M.Riekstiņš 15+12ab, K.Ņikiforovs 10+5ab, T.Meļņiks 10+5ab, K.Avotiņš 10, J.P.Maniks 6, K.Indrāns 4, E.Jakovļevs 3

Byko: T.Stālmanis 29+13ab, A.Ozols 23+9ab, M.Millers 10+6ab, Ģ.Logins 10+9ab+6rp, I.Zirnis 4+6ab, M.Lunders 3+9rp

1.līga: VSŠ – vssk.lv

Dienas centrālā spēle tika gaidīta starp pagājušā gada čempioniem “vssk.lv” un “VSŠ”, kuri šosezon aizvada bez zaudējumiem. Spēle iesākās ar līdzīgu cīņu, kas gan ātri mainījās. Otrajā puslaikā lielu izrāvienu veica Valmieras Stikla Šķiedras komanda, kas ejot puslaika pārtraukumā bija ieguvusi 19 punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā “vssk.lv” spēlētāji sasparojās un ar vairākiem veiksmīgiem uzbrukumiem un aizsardzībām samazināja rezultāta starpību līdz diviem punktiem pirms pēdējās ceturtdaļas. Tomēr, spēles izskaņā “VSŠ” izmantoja savus trumpjus un sagādāja otro zaudējumu pretiniekiem ar 83:67.

VSŠ – vssk.lv: 83:67

VSŠ: S.Vītols 29+8ab, O.Grīnbergs 17+9ab, G.Balodis 15+6ab, A.Rozītis 12+10ab, D.Ābols 5, R.Suharevs 4+10ab, J.Lisenko 1

vssk.lv: I.Veide 16+8rp, Ģ.Bērziņš 14+5ab, A.Ruģēns 12+5rp, A.Akmentiņš 10+12ab, E.Ķesbergs 6+5ab, M.Dambītis 6+5rp, K.Jomerts 5+9ab

1.līga: Melnā nāve – VSŠ-2/U-15

Dienas pēdējā spēlē laukumā tikās otra komanda, kas cīnās bez zaudējumiem – “Melnā nāve” un turnīra jaunākā komanda “VSŠ-2/U-15”. Spēle iesākās līdzīgi, un jaunie censoņi veiksmīgi turējās pretim pirmo ceturtdaļu noslēdzot neizšķirti 19:19. Spēles turpinājumā parādījās favorītu pārspēks un rezultāta starpība strauji palielinājās. Lai gan pēdējā ceturtdaļā U-15 jaunieši izlīdzināja spēku samērus laukumā, tomēr rezultāta starpība uz tablo beidzoties spēlei vēstīja 107:66 par laba komandai “Melnā nāve”.

Melnā nāve – VSŠ-2/U-15: 107:66

Melnā nāve: J.Kliests 29+14ab+9rp, M.Mežulis 21+5rp, K.Bērziņš 19+5ab, S.Bukšs 16+6ab+6rp, U.Slapjums 10+9ab, K.Marķitāns 7, A.Elksnis 3+9ab, T.Gudins 2+6ab

VSŠ-2/U-15: E.Brokāns 20+4rp, E.Šimanskis 15+11ab, M.Maļikens 10+6rp, V.Vēveris 9, A.Brantiņš 6, A.Ābols 5, M.Liepiņš1+5ab

Regulārajā turnīrā katra komanda ar katru izspēlēs vienu apli, pēc kā sekos izslēgšanas spēles, kurās komandas cīnīsies līdz divām uzvarām. Savukārt 35+ līgā katra komanda ar katru izspēlēs divus apļus, pēc kā turnīra noslēgumā sekos “final four”.

Nākamās spēles plānotas aizvadīt 17. un 18. janvārī, kad tiks aizvadīta nākamā spēļu kārta. Skatītāji aicināti doties uz Valmieras 5.vidusskolu un atbalstīt savus favorītus, kā arī baudīt sportisko azartu un emocijas. Sīkāka informācija www.bkvia.lv/vpc

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218