Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā noskaidroti visi pusfinālisti

Lasīšanas laiks: 4 min

Svētdien, 29.martā, Valmieras 5.vidusskolas zālē norisinājās pēdējās divas Valmieras pilsētas čempionāta basketbolā 2015 ceturtdaļfinālu izslēgšanas spēles, kurās no turpmākas dalības turnīrā tika izslēgtas komandas “vssk.lv” un “VSŠ-2/U-15”. Pēc šīs spēļu dienas tika noskaidroti četri pusfinālu pāri, kas turpinās cīņu par turnīra čempiona titulu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas čempionāta organizators Sandis Bukšs.

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika noskaidroti pirmie divi pusfinālisti, kas spēja pārvarēt pirmo izslēgšanas spēļu kārtu. Tie bija “Rūjiena” un “Melnā nāve” komandas, kurām aizvadītajā nedēļas nogalē pievienojās “Valmieras Stikla Šķiedra” un “Byko”, kas no turpmākās turnīra dalības izslēdza aizvadītā gada čempionus “vssk.lv”. Kopumā ceturtdaļfinālu kārta aizritēja ar izteiktu dueļu vienas komandas pārvaru, jo visos izslēgšanas pāros līdz divām uzvarām nebija nepieciešama trešā papildus spēle. Pēc regulārā turnīra jau bija skaidrs, ka nopietnas cīņas izslēgšanas spēlēs sāksies no pirmās kārtas, par ko arī liecina rezultāti, kad pusfinālā nespēja iekļūt regulārā turnīra trešā un ceturtā stiprākā komanda, kurām nācās atzīt nosacīti vājāku komandu pārsvaru.

Vssk.lv – Byko 0:2

Pēc pirmās savstarpējās spēles, kurā pārāki izrādījās “Byko” komanda, aizvadītā gada čempioni bija ieradušies uz spēli gandrīz pilnā sastāvā un noskaņojušies cīņai. Spēles iesākumā abas komandas centās uzbrukt ātri un nebaidījās mest pa grozu pirmajās uzbrukuma sekundēs. Veiksmīgāk spēli iesāka “Byko”, kuriem pirmās ceturtdaļas izskaņā izdevās veikt izrāvienu ar 26:17. Otrajā ceturtdaļā gan ritēja pretēji notikumi un “vssk.lv” spēja ātri atgūties un veiksmīgi spēlējot uz groza apakšu panāca izlīdzinājumu ejot pārtraukumā ar rezultātu 39:39.

Otrais puslaiks iesākās ar saspringtu cīņu abu komandu izpildījumā, kurā pārsvaru ieguva “vssk.lv” spēlētāji. Lai gan pārsvars nebija liels, tas saglabājās līdz pat noslēdzošās ceturtdaļas pēdējām divām minūtēm, kad rezultāts bija 72:66 par labu pērnā gada čempioniem. Tomēr, spēles izskaņā apņēmības pilni bija “Byko” komanda, kas nevēlējās aizvadīt trešo izšķirošo spēli spēja salauzt spēles gaitu un likt pretiniekiem kļūdīties. Rezultātā pēdējās divās minūtēs izrāviens ar 8:0 un “Byko” svinēja minimālu uzvaru ar 74:72. Nākamajā kārtā “Byko” pretinieki būs “Melnā nāve” basketbolisti, kas pēc regulārā turnīra ieņēma otro vietu un ceturtdaļfinālā pārspēja “Vidzemes Augstskolas” studentus.

Vssk.lv – Byko: 72:74 (26-17, 22-13, 18-16, 15-19)
Vssk.lv: Mihailovs 23, Feierbergs 19+10ab+5rp, Kopeika 12, Veide 6, Līmanis 5+9ab, Ruģēns 5, Jomerts 2+4ab, Bērziņš, Ķesbergs;
Byko: Stālmanis 23+11ab, Siliņš 22+8ab, Ozols 16, Logins 8 Birums 5, Lunders;

VSŠ – VSŠ-2/U-15 2:0

Otrajā dienas spēlē un pēdējā ceturtdaļfināla spēlē savā starpā tikās divas komandas, kuras abas pārstāv Valmieras Stikla Šķiedru, tikai atšķirība tāda, ka vieni ir pieredzējuši spēlētāji, bet otri jaunieši, kuri nav vēl sasnieguši pilngadību, bet vēlas izmēģināt spēkus kopā ar pieaugušajiem basketbolistiem. Pēc regulārā turnīra “VSŠ” pirmā komanda ieņēma pirmo vietu un joprojām ir neuzvarēti šī gada turnīra ietvaros, bet “VSŠ-2/U-15” ieņēma astoto vietu un izslēgšanas spēļu pirmajā spēlē jau cieta pamatīgu sakāvi gados pieredzējušajiem kolēģiem. Atbildes spēle gan iesākās pietiekami interesanti, jo jaunie basketbolisti parādīja atzīstamu sniegumu spēles pirmajās minūtēs izvirzoties vadībā ar 14:4, bet visu ceturtdaļu noslēdzot vadībā ar 17:15. Spēles turpinājumā parādījās “VSŠ” pārākums, kā arī jauno basketbolistu nogurums un puslaika pārtraukumā rezultāts vēstīja 39:31 par labu “VSŠ”.

Otrajā spēles daļā jaunie U-15 basketbolisti centās turēties pretim, bet pieredzējušie “VSŠ” spēlētāji ar K.Kaufmaņa un O.Grīnberga centieniem pārsvaru palielināja un spēles otrajā daļā nevienam nebija šaubu par uzvarētāju. Var vienīgi uzteikt jauno spēlētāju neatlaidību un nepadošanos neskatoties uz rezultātu. Spēles gala rezultāts 113:56. Tā kā daudziem “VSŠ-2/U-15” komandā šis bija pirmais nopietnais turnīrs pieaugušo konkurencē, tad jāuzteic jaunieši, jo daudzas spēlēs spēja sagādāt intrigu un tikai nedaudz pietrūka līdz pirmajai uzvarai. “VSŠ” turpinās turnīru pusfinālā tiekoties ar “Rūjiena” basketbolistiem.

VSŠ – VSŠ-2/U-15: 113:56 (15-17, 24-14, 30-13, 44-12)
VSŠ: Kaufmanis 43+11ab, Grīnbergs 34+8ab+9rp, Ābols 12+7ab, Vorps 10+19ab, Balodis 6, Bormanis 5+4rp, Suharevs 3;
VSŠ-2/U-15: Vēveris 16+7ab, Liepiņš 10+11ab, Maļikens 7+8ab, Ķikuts 6, Simanskis 5+10ab, Rikveilis 5, Mālmanis 5, Ābols 2;

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218