Valmieras Ziņas

“Valmieras piens” rīkos sabiedrisko apspriešanu par A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas atjaunošanu

Piena pārstrādes uzņēmums “Valmieras piens” nākamnedēļ rīkos sabiedrisko apspriešanu par A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanu un atjaunošanu, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Valmieras piens” valdes priekšsēdētājs Māris Cers aģentūrai LETA teica, ka iepriekšējai atļaujai beidzās termiņš, tāpēc tagad tā ir jāatjauno.

“Latvijas Vēstnesī” publiskotā informācija liecina, ka Valmieras piens” ir sagatavojis un iesniedzis pieteikumu A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai, kas 2018.gada 27.aprīlī pieņemts Valmieras reģionālajā vides pārvaldē.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem par kārtību, kādā jāpiesaka A, B un C kategorijas piesārņojošas darbības un izsniedz atļaujas A un B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai, uzņēmumam ir nepieciešama piesārņojošās darbības A kategorija kā piena ražotnei, kurā var pieņemt vairāk nekā 200 tonnas piena dienā (ja 200 tonnas dienā ir gada vidējais rādītājs).

Sabiedriskā apspriešana notiks šā gada 16.maijā plkst. 14 uzņēmuma telpās Rīgas ielā 93, Valmierā.

Informāciju par pieteikumu attiecīgās piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai var saņemt telefoniski vai uz vietas “Valmieras pienā”, iepriekš saskaņojot tikšanos ar uzņēmuma pārstāvji Rūdolfu Veinbergu, zvanot pa tālruni 29126512.

Priekšlikumus un ieteikumus rakstveidā var iesniegt iepriekš minētajā adresē, nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi valmieras.piens@vpiens.lv vai Valmieras reģionālajā vides pārvaldē līdz šā gada 18.jūnijam.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2016.gadā “Valmieras piens” strādāja ar 29,844 miljonu eiro apgrozījumu un 64 365 peļņu. Savukārt kompānijas 2017.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

Valmieras piena” ir reģistrēts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 5,531 miljons eiro.

Kopš 2012.gada “Valmieras piens” ietilpst koncernā “Food Union”, kurā ir arī AS “Rīgas piena kombināts”, “Rīgas piensaimnieks”, kā arī saldējuma ražotājs “Premia” Igaunijā, uzņēmumi “Premier Is” un “Hjem Is” Dānijā, “Isbj?rn Is” Norvēģijā, “Alpin57Lux” Rumānijā un saldējuma ražotājs Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Valsts valodas zināšanas, vēlams krievu un angļu valodas zināšanas sarunu valodas līmenī. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Darba alga no EUR 750-850 (bruto) Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – BISTRO PAKALPOJUMA DARBINIEKS VALMIERĀ. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas, pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu Remontstrādnieks ar atrašanās vietu Valmierā. Galvenie darba pienākumi: veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: inženierkomunikāciju apsaimniekošana; ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; tttelpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimeri; citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības kandidātiem: pieredze saimniecisko darbu veikšanā; zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; spēja strādāt patstāvīgi un komandā. “B” kategorijas autovadītāja apliecība; precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: interesantu darbu stabilā uzņēmumā; mūsdienīgu darba vidi; darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga pārbaude laikā (3 mēn.) 5,50 EUR/h (bruto). Pēc pārbaudes laika 6,00EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – REMONTSRĀDNIEKS Valmierā. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri