Valmieras Ziņas

“Valmieras piens” rīkos sabiedrisko apspriešanu par A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas atjaunošanu

Piena pārstrādes uzņēmums “Valmieras piens” nākamnedēļ rīkos sabiedrisko apspriešanu par A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanu un atjaunošanu, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Valmieras piens” valdes priekšsēdētājs Māris Cers aģentūrai LETA teica, ka iepriekšējai atļaujai beidzās termiņš, tāpēc tagad tā ir jāatjauno.

“Latvijas Vēstnesī” publiskotā informācija liecina, ka Valmieras piens” ir sagatavojis un iesniedzis pieteikumu A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai, kas 2018.gada 27.aprīlī pieņemts Valmieras reģionālajā vides pārvaldē.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem par kārtību, kādā jāpiesaka A, B un C kategorijas piesārņojošas darbības un izsniedz atļaujas A un B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai, uzņēmumam ir nepieciešama piesārņojošās darbības A kategorija kā piena ražotnei, kurā var pieņemt vairāk nekā 200 tonnas piena dienā (ja 200 tonnas dienā ir gada vidējais rādītājs).

Sabiedriskā apspriešana notiks šā gada 16.maijā plkst. 14 uzņēmuma telpās Rīgas ielā 93, Valmierā.

Informāciju par pieteikumu attiecīgās piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai var saņemt telefoniski vai uz vietas “Valmieras pienā”, iepriekš saskaņojot tikšanos ar uzņēmuma pārstāvji Rūdolfu Veinbergu, zvanot pa tālruni 29126512.

Priekšlikumus un ieteikumus rakstveidā var iesniegt iepriekš minētajā adresē, nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi valmieras.piens@vpiens.lv vai Valmieras reģionālajā vides pārvaldē līdz šā gada 18.jūnijam.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2016.gadā “Valmieras piens” strādāja ar 29,844 miljonu eiro apgrozījumu un 64 365 peļņu. Savukārt kompānijas 2017.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

Valmieras piena” ir reģistrēts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 5,531 miljons eiro.

Kopš 2012.gada “Valmieras piens” ietilpst koncernā “Food Union”, kurā ir arī AS “Rīgas piena kombināts”, “Rīgas piensaimnieks”, kā arī saldējuma ražotājs “Premia” Igaunijā, uzņēmumi “Premier Is” un “Hjem Is” Dānijā, “Isbj?rn Is” Norvēģijā, “Alpin57Lux” Rumānijā un saldējuma ražotājs Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri