Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas Žetona vakaram iestudēta joku luga “Trīnes grēki”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Rūdolfa Blaumaņa joku luga “Trīnes grēki” sarakstīta 19.gadsimta beigās, bet tā joprojām turpina dzīvot uz skolu un teātru skatuvēm arī 21.gadsimtā. Pēc šīs lugas motīviem tapusi arī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas Žetona vakara izrāde, kuras režisors ir Valmieras Drāmas teātra aktieris Krišjānis Salmiņš.

Rīt, 9.martā, ģimnāzijas piederības zīmi – skolas žetona gredzenu – saņems četru 12.klašu abiturienti, ko viņiem pasniegs klašu audzinātājas: Ērika Ivanova, Iveta Šteindāle, Dana Ukasa un Elīna Vīre. Šī ir senākā un skaistākā skolas tradīcija, kas rada arī nelielu pirmssvētku satraukumu. Būs balle, skaistas kleitas, īpašā Žetona vakara avīze, foto stūrītis, bet izrādes ģenerālmēģinājums notika jau ceturtdien, 7.martā. Par sadarbību ar režisoru un izrādes tapšanu savu vērtējumu sniedz viena no aktrisēm – Nora Krūzenberga:

Mēģinājumu process ir bijis ļoti daudzveidīgs – bijušas dienas, kad no lielas smiešanās vēl stundām ilgi sāp vēdera muskuļi, tomēr ir gadījies arī tā, ka mājās ejam nodurtām galvām.

No mums tiek prasīta simtprocentīga atdeve, līdz ar to šī ir neatņemama pieredze, katrs esam guvis kādu vērtīgu atziņu vai mācību.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri