Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā jau astoto reizi notiek Labdarības tirdziņš un koncerts

Lasīšanas laiks: 2 min

Šonedēļ Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā – Labdarības nedēļa, kuras laikā tiek vākti ziedojumi akcijai “Mazajām sirsniņām Vidzemē” un “Zemessargam.lv”, bet ceturtdien, 14.decembrī, jau astoto reizi notika Labdarības tirdziņš un koncerts “Uzvelciet baltu kreklu!”.

Zemessardze jau vairākus gadus atbalsta Pārgaujas ģimnāzijas 10.klašu skolēnu iesvētības – Aristoteļa svētkus, tāpēc šoreiz pārgaujieši nolēmuši ar saviem ziedojumiem pateikt paldies zemessargiem. Viņu mērķis – katram bataljonam iegādāties termokameru, lai veiktu novērošanu jebkuros redzamības apstākļos.

Decembris Valmieru nav “pagodinājis” ar sniegu, bet, ienākot skolā, ziemas un svētku sajūtu uzbur mājturības skolotājas Andas Zīvertes rotājumi, kurus palīdzējuši griezt un izrotāt skolu gan jaunieši, gan ģimnāzijas padomes vecāki.

Vestibilā, kā ierasts, rosās norvēģu klases skolēni, kuri ar vafeļu smaržu pievilina Labdarības tirdziņa apmeklētājus. Arī otrajā stāvā līdzi nešanai un uz vietas ēdami dažādi našķi – pildītie riekstiņi, kēksiņi, ābolmaizes… Bet daudzi vecāki steidz iegādāt dāvanas Ziemassvētkiem. Pat līdz fotografēšanai netiek 8.b klases izgatavotās svētku kartītes, tās “pazudušas” jau pirmajās minūtēs! Liela piekrišana arī šūtajiem zaķiem, pērlīšu eņģeļiem un citām jaukām lietām, bet, lai uzzinātu, kas sagaidāms 2018.gadā, bija vērts iekosties 11.b klases piedāvātajos pīrādziņos.

Pēc tirdziņa ar direktores Agitas Zariņas un 7.-9.klašu meiteņu vokālā ansambļa dziedāto tautasdziesmu “Pie Dieviņa gari galdi” sākās labdarības koncerts “Uzvelciet baltu kreklu!”.

Ar dejām, dziesmām un instrumentāliem skaņdarbiem uzstājās ģimnāzijas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, solisti, dueti, trio un kvarteti. Īpaši mīļa bija deja “Māmiņai”, ko izpildīja VPĢ “Pārgaujas delveri” un Valmieras Pārgaujas sākumskolas 1.klašu dejotāji “Pārgaujas sienāzītis”. Tāpat prieks par māmiņām, kas uzstājās kopā ar savām meitām.

Šajās dienās Pārgaujas ģimnāzijā viesojas  divas skolotājas no sadraudzības skolas Norvēģijā -Bjørnegård skolas- Hanne Hertzenberg un Helene Andresen. Abas skolotājas pēc koncerta bija ļoti aizkustinātas un izteica sajūsmu un apbrīnu gan par to, cik apdāvināti un daudzpusīgi ir mūsu skolēni, gan cik prasmīgi pasākums organizēts.

Kad tirdziņa labumi sapirkti, vēders dabūjis kārotos saldumus, bet svinību zālē saņemts garīgais baudījums, var skaitīt ziedojumus – 507,29 eiro. Paldies visiem atbalstītājiem!

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Vidzemes apgabaltiesas 97. iecirkņa zvērināta tiesu izpildītāja Ineta Kaktiņa aicina darbā biroja lietvedi uz noteiktu laiku Ja tev ir vēlme: organizēt tiesu izpildītāju lietvedību atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, tajā skaitā – nodrošināt tiesu izpildītāju korespondences pieņemšanas, reģistrēšanas un nosūtīšanas kārtību, ievest izpildu lietas, veikt lietā nepieciešamas informācijas pieprasījumus, veikt visus pasākumus lietas uzsākšanā un pabeigšanā, kārtot arhīvu; nodrošināt tiesu izpildītāja biroja organizatorisko darbību, tajā skaitā apmeklētāju pieņemšanu, ienākošo zvanu koordinēšanu, kompetences ietvaros sniegt mutiskas un rakstiskas atbildes; sniegt administratīva un organizatoriska rakstura uzziņas tiesu izpildītājai un citiem darbiniekiem. Prasības pretendentiem: valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; teicamas komunikācijas, plānošanas un sadarbības prasmes, prasme strādāt komandā un individuāli; precizitāte un augsta atbildības sajūta; augsta stresa noturība, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos, analītiska un loģiska domāšana; spēja strādāt ar lielu informācijas un darba apjomu; spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, noteikt mērķus, ievērot termiņus, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām. Piedāvājam: atbildīgu un dinamisku darbu; pamatalgu pārbaudes laikā 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; darbs no pirmdienas līdz piektdienai 8.00-17.00, darba vietu Linarda Laicena ielā 9-113, Valmierā. Pieteikties, lūdzu, sūtot CV un motivācijas vēstuli līdz 2026.gada 30.martam uz e-pastu: ineta.kaktina@lzti.lv. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 9 - 113, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-30 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: ineta.kaktina@lzti.lv; 64250165

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU un  nodrošini sev stabilu darbu! Aicina komandai pievienoties B vai C, C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt  D kategorijas vadītāja kvalifikāciju. APMĀCĪBU SĀKUMS: apmācību grupa no B uz D: š.g. 24. martā; apmācību grupa no C, C1 uz D: š.g. 13. martā. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vismaz 24 gadi vidējā vai profesionālā izglītība B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: Mācoties no C uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz 100% mācību maksu (~ EUR 1100), no kuras EUR 600 mums atmaksāsi viena gada laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. Mācoties no B uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; jāveic pirmā iemaksa EUR 100; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; kvalitatīva pasažieru apkalpošana; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu Valmierā, Smiltenē, Valkā vai Rūjienā; darba samaksu mēnesī no 1700 līdz 2200 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada; pilnas sociālās garantijas; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; profesionālu darba vidi. CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 16.00. INFORMĀCIJAI: T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-24 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei lūdzu sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv vai iesniegt personīgi

Mūsu partneri