Valmieras Ziņas

Valmieras pagastā dedzis traktors

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 31. maija plkst. 6.30 līdz 3. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Burtnieku novada Valmieras pagastā, kur dega traktors, sadzīves mantas un atkritumi 6 m2 platībā, kā arī Zāļu ielā Valmierā, kur dega atkritumi 3 m2 platībā. Palīdzība bija vajadzīga arī Madonas novada Aronas pagastā, kur dega kūla 20 m2 platībā, Jaunpiebalgas novada Jaunpiebalgas pagastā, kur konteinerā dega atkritumi un blakus esošās nojume 0,3 m2 platībā, Gulbenes novada Beļavas pagastā, kur dega vieglā automašīna un sēta 6,5 m2 platībā.

Svētdien plkst. 21.12 tika saņemts izsaukums uz Madonas novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies saimniecības ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēju glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu saimniecības ēka – šķūnis pilnā 270 m2 platībā. Veicot dzēšanas darbus, ēkā tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. Plkst. 00.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 17.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Raunas novada Raunas pagastu, kur dega divstāvu koka ēka 100 m2 platībā. Plkst. 20.11 ugunsgrēks tika likvidēts.  

Naktī uz svētdienu plkst. 00.56 tika saņemts izsaukums uz Varakļāniem, kur kādā koka daudzstāvu dzīvojamajā mājā izcēlies ugunsgrēks. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās četri cilvēki. Notikuma vietā dega dzīvoklis un ēkas jumts 126 m2 platībā. Plkst. 5.51 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. 

31. maijā plkst. 22.00 tika saņemts izsaukums uz Tālavas ielu Valkā, kur deg neapsaimniekota ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 350 m2 lielā platībā, uguns straujās izplatības dēļ tika izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks un notikuma likvidēšanā strādāja četras VUGD autocisternas (Valkas, Strenču, Cēsu un Smiltenes ugunsdzēsēji glābēji), kā arī divas ugunsdzēsēju vienības no Igaunijas, Valgas pilsētas. Pēc trīs stundu intensīva darba, ugunsdzēsēji glābēji ugunsgrēku ierobežoja, savukārt sestdien plkst. 13.50 tas pilnībā tika likvidēts. 

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakar Limbažos ugunsdzēsēji glābēji atpakaļ ligzdā (uz ēkas jumta) nogādāja no tās izkritušu kaijas mazuli. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri