Valmieras Ziņas

Valmieras novadā viesojās bērni no Ukrainas

Lasīšanas laiks: 2 min

No 22. līdz 28. oktobrim Valmieras novadā norisinājās nometne, kurā piedalījās 16 bērni no Ukrainas pilsētas Čortkivas. Nometnes mērķis bija iepazīt izglītības iestāžu, tostarp interešu izglītības, piedāvājumu Valmieras novadā, kā arī apskatīt un izmēģināt piedāvāto sporta infrastruktūru. Nometnē piedalījās bērni, kuru vecāki aizstāv Ukrainas neatkarību Krievijas sāktajā karā Ukrainā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

“Palīdzam Ukrainai dažādos veidos jau kopš kara pirmās dienas, nometnes bērniem ir viens no svarīgākajiem atbalsta veidiem. Nedēļas garumā Valmierā bērni izbaudīja drošu un mierīgu vidi, sportiskas un radošas aktivitātes, jautru kopābūšanu,” saka Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. To apliecināja arī Čortkivas pilsētas pašvaldības vadītājs Volodimirs Šmatko, tiešsaistē pateicoties par nometnes rīkošanu un sakot, ka “Latvija ir daudz veidos apliecinājusi, ka ir maza valsts ar lielu sirdi. Tas, ko jūs darāt, ir nenovērtējami”.

Nometnes dalībnieki apmeklēja Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcu, Valmieras vecpilsētu, sporta un aktīvās atpūtas parku “Mežs”, Valmieras Olimpisko centru, Valmieras peldbaseinu, Jāņa Daliņa stadionu, Valmieras Integrēto bibliotēku, Valmieras Jaunatnes centru “Vinda”, Valmieras muzeju un jauno ekspozīciju “de Woldemer”, Valmieras tehnikumu, bērni piedalījās arī Vidzemes Lūgšanu brokastīs. Tāpat garšīga ekskursija aizvadīta Rūjienas saldējuma ražotnē, kā arī brīvais laiks pavadīts, skatoties filmu kino “Gaisma”. Nometnes izskaņā dalībnieki tikās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un priekšsēdētaja vietnieku Ričardu Gailumu.

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri