Valmieras Ziņas

Valmieras novada tūrisma piedāvājums tiks popularizēts “VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū” Ogrē

Lasīšanas laiks: < 1 min

Priežu mežu ieskauta, Ogres un Daugavas apskalota, aiz Zilajiem kalniem slēpjas Ogres pilsēta. Tieši Ogre 3. jūnijā pulcēs visus ceļotgribētājus “VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū”. Tajā piedalīsies arī Valmieras novada Tūrisma pārvalde, aicinot ikvienu interesentu uzzināt vairāk par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu un aktualitātēm, kā arī piedalīties dažādās izzinošās aktivitātēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes uzņēmējdarbības speciāliste Madara Stukmane.

Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pārstāvjus būs iespējams sastapt pašā Ogres pilsētas centrā – Brīvības ielas gājēju posmā no plkst. 10.00 līdz 16.00. Stendā būs iespējams iepazīties ar Valmieras novada aktuālākajiem tūrisma materiāliem un ceļošanas piedāvājumiem, kā arī piedalīties atjautīgā “Jautājuma rata” aktivitātē un pārbaudīt savu izveicību “Beverīnas koka skulptūru parka un labirintu” spēlēs.

“Latvijas tūrisma informācijas tirgu” organizē “Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija “LATTŪRINFO”” sadarbībā ar Ogres Tūrisma informācijas centru. Tradicionāli tūrisma tirgus norisinās vasaras sākumā, iesākoties aktīvākai ceļošanas sezonai. Tajā piedalās tūrisma informācijas centri no visas Latvijas, ar mērķi popularizēt vietējo tūrisma piedāvājumu. Pasākums katru gadu norisinās citā, izlozes veidā izvēlētā, vietā. Šogad tūrisma tirgus norisināsies jau astoto reizi, vienlaikus ar “Ģimenes dienu” Ogrē.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri