Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība stiprina sadarbību ar Giterslo apriņķi un Halles pilsētu Vācijā

Lasīšanas laiks: 2 min

Atzīmējot Valmieras un Giterslo 30 gadu sadarbību, no 25. līdz 28. augustam Valmierā viesojas delegācija no Giterslo apriņķa Vācijā. Uzzinot par paveiktajiem darbiem, jaunajiem projektiem un iecerēm, sadarbību jaunizveidotajā Valmieras novadā, delegācija tikās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku. Tāpat notiek tikšanās ar dažādu jomu speciālistiem, pārrunājot jau esošās un plānojot jaunas sadarbības iespējas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

“Sadraudzība ar Giterslo apriņķi sākās jau toreizējā Valmieras rajona laikā. Toreiz tas bija atbalsts sociālajā jomā, uzņēmējdarbībā, arī dažādos saimnieciskajos darbos, infrastruktūras sakārtošanā, izveidē – nesen bijām atguvuši savas valsts neatkarību. Tā izaugusi neskaitāmos sadarbības projektos un pieredzes apmaiņā, turpinot jaunas idejas. Piemēram, Hallē plānojam izveidot informācijas un tirdzniecības punktu, lai informētu par Latviju, Valmieras novadu un Valmieru, turklāt tur varēs iegādāties Valmieras novada mājražotāju veidotos darinājumus. 30 gados esam kopā piedzīvojuši pārmaiņas, attīstību un izaugsmi. Izveidojoties Valmieras novadam, saglabājam pēctecību un sadarbību tikai stiprinām,” stāsta Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Delegācija gida pavadībā apskatīja Valmieras vecpilsētu un apmeklēja Jāņa Daliņa stadionu, Oleru muižu, viesojās Strenčos un Sedā un tikās ar pārstāvjiem katrā no pašvaldības apvienību pārvaldēm.

Savukārt, atzīmējot Valmieras un Halles (Vestfālene, Vācija) sadarbības desmito gadadienu, ceturtdien, 25. augustā, Valmieras novadā norisinājās apvienotā Halles kora un Valmieras Kultūras centra vīru kora “Imanta” koncerts Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā, bet pēc tam kori devās uz koncertu Rūjienas estrādē, kur uzstājās kopā ar Mazsalacas Kultūras centra jaukto kori “Salaca”. Koncertēšana Valmieras novadā ir daļa no desmit dienu Baltijas valstu tūres, taču viesošanos Valmierā Vācijas korim īpašu padara Valmieras un Halles pilsētu sadraudzība jau desmit gadu garumā.

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri