Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība – “Gada sporta pašvaldība”, balvas “Gada ģimene sportā” un “Gada jaunatnes treneris” arī iegūst novadnieki

Lasīšanas laiks: 3 min

Sestdien, 14. janvārī, Latvijas sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas ceremonijā “Trīs Zvaigžņu balva 2022” par “Gada sporta pašvaldību” atkārtoti atzīta Valmieras novada pašvaldība, savukārt nominācijās “Gada ģimene sportā”, “Gada jaunatnes treneris” balvas iegūst novadnieki – Šulcu – Gredzenu ģimene no Burtnieku pagasta un Valmieras Sporta skolas vieglatlētikas treneris Raitis Ravinskis, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Pretendentus nominācijai “Gada sporta pašvaldība” pirmajā kārtā izvirzīja plašs sporta sabiedrības un nozares profesionāļu loks, bet otrajā kārtā uzvarētāju noteica tautas balsojums un sportistu, sporta žurnālistu balsojums. Nominācijai “Gada sporta pašvaldība” tika izvirzītas arī Siguldas novada, Rīgas valstpilsētas un Liepājas valstspilsētas pašvaldības. 

Uzrunājot klātesošos “Trīs Zvaigžņu balva 2022” norises vietā Rīgā, Hanzas Peronā, saņemot balvu, pateicās Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: “Paldies par šo atzinību. Mēs patiesi ticam, ka attīstīta sporta infrastruktūra un aktīvās atpūtas iespējas ir pamatā veselai un spēcīgai sabiedrībai. Valmieras novadā ir pieejamas mūsdienīgas sportošanas iespējas un labākie treniņu apstākļi ikvienam, kurš to vēlas. Lai arī katram ir savi sportiskie mērķi, esam gatavi palīdzēt tos īstenot. Sports vieno un sniedz pozitīvas emocijas, tādēļ gaidīsim pie mums visus, kuri vēlas sportot!”

Aizvadītajā gadā sasniegtas jaunas virsotnes Valmieras un Valmieras novada sporta vēsturē – rekordi vieglatlētikā, futbola komanda “Valmiera FC” pirmo reizi kļuva par futbola Virslīgas čempioniem, Māra Štromberga BMX trase “Valmiera” atzīta par Ziemeļeiropas BMX riteņbraukšanas centru. Par ieguldījumu un pašaizliedzību Jānis Baiks pateicās arī sporta treneriem, organizācijām un līdzjutējiem, kuri pavada sportistus un komandas uz dažāda mēroga sacensībām.

Izvērtējot sporta nozares sasniegumus šajā gadā, kopumā tika pasniegtas balvas 14 nominācijās. Pirmo reizi balvas pasniegtas nominācijās “Gada ģimene sportā” un “Gada jaunatnes treneris”, kur Trīs Zvaigžņu balvas vēsturiski arī saņēma mūsu novadnieki – Šulcu – Gredzenu ģimene no Burtnieku pagasta un Valmieras Sporta skolas treneris Raitis Ravinskis. 

Nominācijas “Gada ģimene sportā” pieteikumus izvērtēja un uzvarētāju noteica Bērnu slimnīcas fonds, uzsverot ģimenisko attiecību un fizisko aktivitāšu nozīmi bērnu mentālajā un fiziskajā veselībā. Šulcu – Gredzenu ģimene katrā gadalaikā spēj atrast kādu sportisku nodarbi, un to dara kopā, iedvesmojot arī līdzcilvēkus. 

Savukārt nominācijā “Gada jaunatnes sporta treneris” pieteikumu izvērtēšana un uzvarētāja noteikšana bija Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padomes (LSIIDP) ziņā. Balvu Gada jaunatnes treneris” ieguva Raitis Ravinskis, kura audzēkņi guvuši izcilus panākumus dažādās vieglatlētikas sacensībās, aizvadītajā gadā gūtas starptautiskas atzinības un laboti Latvijas rekordi. Jāpiemin, ka Raitis Ravinskis saņēma arī “Gada balvu vieglatlētikā 2022” kā gada treneris un par ieguldījumu pilsētas un novada vieglatlētikas attīstībā – apbalvojumu “Valmieras novada Goda pilsonis”.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 4.80 €/h (pēc pārbaudes laika 5,50 €/h) Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 16.06.2023. uz e-pastu – megija.stalberga@voc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-03 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā medicīnas māsu. Ja Jūs vēlaties: • nodrošināt Iestādi ar medikamentiem un medicīnisko aprīkojumu saskaņā ar tiesību normatīvajiem aktiem; • veikt izglītojamo veselības stāvokļa novērtēšanu; • organizēt un veikt izglītojamo profilaktiskos pasākumus; • kontrolēt higiēnas prasību izpildi saskaņā ar tiesību normatīvajiem aktiem; • uzraudzīt izglītojamo ēdināšanu; • nodrošināt infekciju kontroli; • veikt izglītojamo aprūpi saslimšanu vai traumu gadījumos; • veikt aprūpi izglītojamiem ar īpašām vajadzībām; • nodrošināt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu; • organizēt profilaktiski izglītojošo darbu; un Jums ir: • veikta reģistrācija kā ārstniecības personai, kura ieguvusi izglītības iestāžu māsas vai ambulatorās aprūpes māsas sertifikātu; • spēja savas kompetences ietvaros veikt profilaktiskos, aprūpes un ārstniecības pasākumus izglītojamo veselības uzturēšanai un uzlabošanai izglītības iestādēs; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: atbildības sajūta un precizitāte; spēja strādāt komandā; labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • pilnas likmes darba slodzi - 40 stundas nedēļā: • atalgojumu 1116 EUR (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.851 „Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu veselības aprūpes jomā nodarbinātajiem); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu draudzīgā kolektīvā. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: v2v@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras 2.idusskolas kancelejā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) ar norādi „Medicīnas māsas vakancei” līdz 2023.gada 6.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: MĀSA/ vispārējās aprūpes MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-06

Mūsu partneri