Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība apstiprinājusi vēl 11 kultūras projektus

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada pašvaldība izsludināja papildus kultūras projektu pieteikumu pieņemšanu daudzveidīgas kultūrvides veidošanai un sabiedrības iesaistei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

Pašvaldība saņēma astoņpadsmit projektu pieteikumus no dažādām organizācijām un uzņēmumiem, kuri vēlas sniegt savas idejas un ieguldīt darbu, lai papildinātu Valmieras novada kultūras dzīves daudzveidību. Finansiālu atbalstu pasākumu rīkošanai saņēma 11 projekti par kopējo summu 10 000 EUR.

Īstenojot kultūras projektus, ikvienam būs iespējams klausīties koncertu ciklu “Mūzikas svētki Burkānciemā”, garīgās mūzikas koncertu Sv. Sīmaņa baznīcā, vokālās studijas “Notiņas” koncertu, kā arī jaunākos novada iedzīvotājus aicinās piedalīties vokālajā dziesmu konkursā “Dziesmu virpulis”. Savukārt, Rūjienas Sv. Bērtuļa baznīcā uzstāsies kamerkoris “MoonBeams” un latviešu ģitārists, komponists, pedagogs un aranžētājs Kaspars Zemītis. Koncerta laikā savāktie ziedojumi tiks novirzīti ērģeļu restaurācijai.

Projektu aktivitāšu ietvaros varēs doties arī uz brīvdabas kino vakariem Valmiermuižā, piedalīties tēlniecības un keramikas radošajās darbnīcās, bet Valmieras topošā kultūrvieta “Kurtuve” vienā telpā un laikā vienos dažādu paaudžu Latvijas laikmetīgās dejas aktīvos māksliniekus, lai kopīgi radītu un izstrādātu priekšlikumus laikmetīgās dejas jaunrades un norišu centram – dejas mājai.

Konferencē ”Niklāvs Strunke – no Vaidavas līdz Romai” piedalīsies Latvijas Nacionālā mākslas muzeja un Latvijas Nacionālās bibliotēkas zinātnieki un Vidzeme Augstskolas kultūrvēstures pētnieki, varēs iepazīties ar jau veikto, kā arī jaunu pētījumu rezultātiem, kas saistīti ar mazāk zināmiem faktiem mākslinieka Niklāva Strunkes daiļradē un biogrāfijā.

Varēs plašāk uzzināt arī par Mazsalacas rakstaino dubultcimdu adīšanas prasmi, kas ir iekļauta Latvijas Nacionālajā nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

Turpretī jauniešiem, vasaras darbadienu vakaros, Krāču kaktā Valmierā notiks četri tematiski pasākumi par mūzikas, teātra, sporta un literatūras tēmām.

Projektu konkursos apstiprinātās idejas organizācijas un uzņēmumi realizēs Valmieras novada pašvaldības administratīvajā teritorijā līdz 2022. gada beigām. Vairāk informācijas: Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga, tālrunis: 20436868, e-pasts: sintija.milberga@valmierasnovads.lv.

Projektu vērtēšanas protokols ir pieejams šeit.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri