Valmieras Ziņas

Valmieras Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu panākumi 2. Starptautiskajā Oskara Stroka Jauno pianistu konkursā

Lasīšanas laiks: 2 min

“ Skan skaista mūzika – ir prieks”

Šī gada 2. aprīlī Daugavpilī notika 2. Starptautiskais Oskara Stroka Jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās vairāk nekā 180 jauno pianistu gan no vairākām Latvijas pilsētām, gan no dažādām valstīm: Polijas, Bulgārijas, Kazahstānas, Moldovas, Igaunijas un citām. Konkursantu sniegumu vērtēja deviņi žūrijas locekļi no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Igaunijas, Spānijas, Šveices, Vācijas un Serbijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Mūzikas skolas klavierspēles pedagoģes Irina Grīnberga un Aira Rulle.

Valmieras Mūzikas skolas izglītojāmie Elza Marija Mača (pedagoģe Aira Rulle) un Roberts Krūmiņš (pedagoģe Irina Grīnberga ) iegūva II pakāpes Diplomus B3 grupā klavierspēlē.

Elza Marija Mača apgūst stīgu instrumenta- čella spēli 3.klasē Valmieras Mūzikas skolā (pedagogs Dace Zariņa). Čells ir mūzikas instruments ar raksturu – dažāds, dziedošs, dvēselisks instruments, kā balss saziņai ar apkārtējo pasauli – un tieši tāpēc tas ir draugos ar Elzu. Elzai patīk spēlēt arī klavieres . Panākt, ka melnbaltie taustiņi klausa pirkstiem ir izaicinājums, tomēr, kad ieguldītais darbs nes augļus – skan skaista mūzika – ir prieks.

Roberts Krūmiņš spēlē saksofonu kopš 6 gadu vecuma. Šobrīd Roberts Valmieras Mūzikas skolā mācās 4.pūšaminstrumentu klasē ( pedagogs Jānis Jansons ), bet Roberta sirds pieder klavierspēlei. To, ka Robertam patīk un padodas klavierspēle, pamanīja gan viņa pirmā klavieru skolotāja Jana Vaivade Strenču Mūzikas skolā, gan tagadējā pedagoģe Irina Grīnberga Valmieras Mūzikas skolā, piedāvājot arvien lielākus izaicinājumus, kurus apgūt var vien cītīgi trenējoties.

Pedagogi pateicas bērniem un viņu ģimenēm par sadarbību un cītīgu darbu .

 

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri