Valmieras Ziņas

Valmieras mērs par darbu domē pērn saņēmis vairāk nekā 30 000 eiro

Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Inesis Boķis (“Valmierai un Vidzemei”) par darbu domē 2013.gadā saņēmis 30 123 eiro (21 171 latu), liecina I.Boķa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija par 2013.gadu.

Salīdzinot ar 2012.gadu, kad I.Boķis atalgojumā par darbu domes priekšsēdētāja amatā saņēma 31 068 eiro (21 835 latus), pērn priekšsēdētāja ienākumi šajā amatā bijuši par teju 1000 eiro jeb aptuveni 700 latiem mazāki.

Savā deklarācijā kā papildu ienākumu avotu I.Boķis norādījis arī procentus “Nordea Bank Finland PLC Latvijas Filiāle”, kas pērn bijuši 9,38 eiro (6,59 latu) vērtībā. Savukārt šajā un akciju sabiedrībā “SEB banka” domes priekšsēdētājs pērn glabājis bezskaidras naudas uzkrājumus, kopumā 10 409 eiro (7315 latu) apmērā.

I.Boķis pērn pildījis arī citu amatu pienākumus, tostarp bijis “Valmieras-Giterslo reģionu sadarbībai” padomes loceklis, Eiropas Savienības reģionu komitejas locekļa vietnieks, Valmieras pilsētas pašvaldības privatizācijas, budžeta un civilās aizsardzības komisiju priekšsēdētājs, Latvijas Olimpiskās komitejas individuālais loceklis, SIA “VTU Valmiera” kapitāldaļu turētāja pārstāvis, Latvijas pašvaldību savienības valdes loceklis, AS “Valmieras enerģija” kapitāldaļu turētājs, “Latvijas Meža īpašnieku biedrība” padomes priekšsēdētājs, kā arī “Valmierai un Vidzemei” valdes loceklis.

Amatpersonas deklarācijā I.Boķis norādījis, ka viņa valdījumā ir vieglā automašīna “Honda”, kuras izlaiduma gads ir 2004. Tāpat pilsētas mēra īpašumā ir zeme Jaunpiebalgas novadā.

I.Boķis ir akciju sabiedrības “Ventspils nafta” akcionārs un viņam pieder 160 akcijas 227 eiro (160 latu) vērtībā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri