Valmieras Ziņas

Valmieras hokejisti svin uzvaru un pakāpjas uz 5. vietu turnīra tabulā

Aizvadītajā nedēļas nogalē turpinājās cīņas Junioru attīstības hokeja līgā, vienā no spēlēm tiekoties “Valmieras HK/BSS/ViA” un “Mārupe/AKO” komandām. 60 minūšu garajā cīņā uz laukuma revanšs izdevās valmieriešiem, uzvarot viesus ar 5:3. Vārtus Valmieras kluba labā guva Kristaps Libors, Augusts Veidenbaums, Bruno Birģelis, Elvis Krūze un Aivars Gaisiņš.

Pirmā perioda sākumā viesi noteica ātru spēles tempu, kam valmierieši veiksmīgi pielāgojās. Spēle lielākoties ritēja pie abu komandu sargātajiem vārtiem, bet kā pirmajiem rezultātu jau 4. minūtē izdevās atklāt Mārupes hokejistiem, pārspējot vārtsargu Ralfu Bērziņu (0:1). Taču pēc pusotras minūtes, saņemot piespēli no Buiļa, teicami iespēju izmantoja Libors, gūstot pirmos vārtus “Valmieras HK/BSS/ViA” labā (1:1). Kā perioda sākumā, tā visa mača garumā valmierieši dominēja spēka spēlē, izpildot virkni veiksmīgu spēka paņēmienu.

Otrā perioda sākumā Arnolds Lapainis, kurš pārstāv Mārupes komandu, saņēma 2+10 minūšu disciplināro sodu par spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā pret Ozoliņu, un skaitlisko pārsvaru uz laukuma izmantot steidza valmieriešu pirmā maiņa. Pēc Baloža piespēles vārtsargu Ralfu Pilsētnieku pārspēja Veidenbaums, gūstot devīto rezultativitātes punktu (2:1). Trešos vārtus valmieriešu labā guva Birģelis, raidot ripu, kad tā pēc Krūzes metiena bija apstājusies tieši uz vārtu līnijas, panākot divu vārtu pārsvaru (3:1). Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem vārtos Pilsētnieka vietu ieņēma Ēriks Vītols. Lai arī Elvim Krūzem pietrūka nedaudz, lai gūtu vārtus, piecas minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viņš to laboja, raidot precīzu metienu Vītola sargātajos vārtos un panākot 4:1 “Valmieras HK/BSS/ViA” labā. Valmieriešu ofensīvu apstādināja Gaisiņa pārkāpums, liekot spēlēt mazākumā un ļaujot spēles pavedienu iegūt pretiniekiem. Taču pretiniekus kārtējo reizi apstādināja Valmieras hokejisti – pēc soda izciešanas uz laukuma atgriezās Gaisiņš, kurš bija nolēmis atdarīt par nopelnīto sodu, gūstot piektos vārtus (5:1). Bet ar to viss nebeidzās; pēc gūtajiem vārtiem uz noraidīto spēlētāju soliņu devās Stinkurs, ļaujot “Mārupe/ AKO” hokejistiem spēlēt vairākumā, kas tika izmantot – piecas minūtes pirms perioda beigām viesi atguva vienus vārtus, periodu noslēdzot ar 5:2.

Trešais periods, kā tas bija gaidāms, valmieriešiem izvērtās grūts. Perioda pirmajā pusē pa divu minūšu noraidījumiem saņēma Builis un Gaisiņš, kurš noteikumus pārkāpa arī neilgi pēc soda izciešanas, aizkavējot pretinieku spēlētāju, kad tas devās 1 pret 1 uz Bērziņa sargātajiem vārtiem. Tā rezultātā tiesneši piešķīra Mārupes komandai iespēju izpildīt soda metienu, ko Pāvils Galsons sekmīgi izmantoja, panākot 5:3. Atlikušajā perioda daļā spēle lielākoties ritēja Valmieras komandas aizsardzības zonā, taču veiksmīgā spēle aizsardzībā ļāva nosargāt vārtus, spēlei noslēdzoties ar uzvaru.

Pēc spēles komentārus sniedza divu vārtu autori – uzbrucējs Bruno Birģelis un aizsargs Kristaps Libors. Abi spēlētāji aizvadīto maču vērtēja pozitīvi. “Pirms spēles visi iesildījāmies un uz ledus izgājām gatavi izcīnīt uzvaru, lai pakāptos uz piekto vietu turnīra tabulā. Komanda jau pirms spēles sākuma pareizi noskaņojās un lika paši sev saprast, ka var iemest vārtus un uzvarēt pretiniekus,” stāsta Libors.

Līdzīgu komentāru sniedz arī Birģelis, sakot, ka, viņaprāt, šī bija viena no labākajām pēdējā laikā aizvadītājām spēlēm. “Patika, kā visi cīnījās un bloķēja ripas. Šoreiz vairāk nekā citās spēlēs skrējām aizsardzībā, nostājāmies, sagaidījām pretiniekus un nostrādājām labi aizsardzībā,” komentē uzbrucējs.

Liboram šie bija pirmie sezonā gūtie vārti, par kuriem viņš saka, ka “paldies jāpasaka Rūdolfam [Builim – aut.], ja nebūtu viņš, es nebūtu iemetis, jo divi aizsargi aizgāja līdzi viņam”.

Par nākamo spēli, ko valmierieši aizvadīs jau svētdien, Vidzemes Olimpiskajā centrā tiekoties ar “Liepājas SSS” komandu, abi spēlētāji atzīst, ka komanda darīs visu, lai uzvarētu. Birģelis piebilst, ka: “Esam atguvuši pārliecību un galvenais ir spēlēt arī turpmāk šādi. Ar liepājniekiem būs grūtāk, jo viņi ir ātrāka komanda, bet mēs spēlēsim līdz galam un cīnīsimies par uzvaru.”

Spēles sākums 9. decembrī pret “Liepājas SSS” komandu paredzēts plkst. 15:50. Nāc uz Vidzemes Olimpisko centru un atbalsti savējos cīņā par uzvaru! Spēlētājiem skatītāju atbalsts ir ļoti svarīgs!

Valmieras HK/BSS/ViA – Mārupe/AKO 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)

Vārti: 04:00 Druva (Frīdenbergs, Liniņš) 0:1, 05:34 Libors (Builis, Stinkurs) 1:1, 23:23 Veidenbaums (Balodis) 2:1, 26:25 Birģelis (Libors, Krūze) 3:1, 31:23 Krūze (Builis, Lapsa) 4:1, 34:11 Gaisiņš (Balodis, Jakovļevs) 5:1, 35:45 Knope (Frīdenbergs, Nerets) 5:2, 52:21 Galsons 5:3.
Vārtsargi: Ralfs Bērziņš – Ralfs Pilsētnieks/ no 26:25 Ēriks Vītols

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu aizliegt videi nedraudzīgu maisiņu izmantošanu lielveikalos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras reģionālās vides pārvaldes Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora vecākais inspektors Pretendentam izvirzītās prasības: • Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām. • Augstākā akadēmiskā vai 2.līmeņa augstākā profesionālā izglītība vides zinātnēs (maģistra grāds tiks uzskatīts par priekšrocību). • Praktiskā darba pieredze specialitātē (pieredze amatā valsts pārvaldē tiks uzskatīta par priekšrocību). • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas svešvalodu zināšanas attiecīgajā profesionālajā jomā. • Labas prasmes darbam ar standarta biroja programmatūru. • Prasme pielietot Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvos aktus vides aizsardzībā. • Izpratne par dokumentu izstrādāšanu un noformēšanu. • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. • B kategorijas vadītāja apliecība. Galvenie amata pienākumi: • Pildīt Valsts civildienesta likumā noteiktos ierēdņa pienākumus. • Veikt vides normatīvo aktu prasību ievērošanas kontroli. • Izskatīt iesniegumus un patstāvīgi sagatavot administratīvos aktus vides aizsardzības jomā. Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) var iesniegt personīgi L.Paegles ielā 13, Valmierā, sūtīt pa e-pastu uz adresi parvalde@valmiera.vvd.gov.lv vai sūtīt pa pastu uz adresi L.Paegles ielā 13, Valmierā, LV-4201, 20 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas. Tālrunis uzziņām: 64207266. Pretendentu atlase notiks divās kārtās. Otrās kārtas dalībnieki par darba intervijas laikiem tiks informēti atsevišķi. Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-01-02 Darba sākšanas datums: 2019-01-21 Kontaktpersona: Vija Lakuča Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Valsts Vides dienesta Valmieras reģionālā vides pārvalde izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu Valmierā - Atļauju daļas vecākais eksperts (uz noteiktu laiku) Pretendentam izvirzītās prasības: • Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām. • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība vides zinātnēs (maģistra grāds tiks uzskatīts par priekšrocību). • Praktiskā darba pieredze specialitātē (pieredze amatā valsts pārvaldē tiks uzskatīta par priekšrocību). • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas svešvalodas zināšanas attiecīgajā profesionālajā jomā. • Labas prasmes darbam ar standarta biroja programmatūru. • Prasme pielietot Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvos aktus vides aizsardzībā. • Izpratne par dokumentu izstrādāšanu un noformēšanu. • Labas komunikāciju spējas. Galvenie amata pienākumi: • Pildīt Valsts civildienesta likumā noteiktos ierēdņa pienākumus. • Izskatīt iesniegumus un patstāvīgi gatavot administratīvos aktus vides aizsardzības jomā. Ierēdņa amatam noteikts 10. saimes III līmenis un 10.mēnešalgu grupa. Bruto mēnešalga no 680 līdz 900 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei). Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) var iesniegt personīgi L.Paegles ielā 13, Valmierā, sūtīt pa e-pastu uz adresi parvalde@valmiera.vvd.gov.lv vai sūtīt pa pastu uz adresi L.Paegles ielā 13, Valmierā, LV-4201, līdz 2019.gada 2.janvārim. Tālr. uzziņām 64207266. Pretendentu atlase notiks divās kārtās. Otrās kārtas dalībnieki par darba intervijas laikiem tiks informēti atsevišķi. Profesija: VECĀKAIS EKSPERTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-01-02 Kontaktpersona: Vija Lakuča Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri