“Valmieras HK” gadu noslēdz uz pozitīvas nots Liepājā

Lasīšanas laiks: 3 min

Nedēļas nogalē, 27.decembrī un 28.decembrī Valmieras hokejisti viesojās Liepājā, kur aizvadīja gada pēdējās spēles. Pirmajā dienā tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2:5, bet nākamajā dienā valmierieši skaistā spēlē pieveica liepājniekus ar 6:4. Pirmajā spēlē vārtos stājās Jānis Leitis, bet otrajā – Dāvis Dakša, informē “Valmieras HK” pārstāvis Lotārs Zariņš.

Uz Liepāju valmierieši bija devušies četru uzbrucēju trijnieku un trīs aizsargu pāru sastāvā. Traumas dēļ nevarēja palīdzēt Matīss Megnis, tāpat ar komandu nebija Guntis Džeriņš. Līdzi bija devies aizsargs Toms Mencis, bet nespēlēja, jo dziedē pleca traumu.

Pirmo spēli “Valmieras HK” uzsāka miegaini – tālais ceļš lika par sevi manīt. Pirmā perioda lielāko daļu tikai viesi veidoja bīstamus momentus. Darbs atmaksājās ar vārtiem spēles 12.minūtē. Turpinājumā Liepājas hokejisti nenogura un uzspieda savu spēli. Līdz trešdaļas beigām abām komandām bija iespēja spēlēt vairākumā, bet neviena to nerealizēja. Pirmā perioda beigu rezultāts par labu mājiniekiem – 1:0.

Spēles otrais periods neveiksmīgāk uzsākās Valmieras hokejistiem. Mazliet vairāk kā vienas minūtes laikā Liepājas hokejisti izvirzījās vadībā ar 3:0. Perioda 13. minūtē par grūšanu apmalē 2+10 sodu nopelnīja liepājnieks. Toties mača 36. minūtē dūres izvicināja Dāvis Zunde un mājinieku komandas hokejists – Denis Kuzminovs. Kautiņš sapurināja Valmieras hokejistus. Viesi perioda izskaņā guva divus bezatbildes vārtus. 17. minūtē precīzs bija Pauls Krūmiņš, bet 19. minūtē vārtus guva Kārlis Bulmeistars. Otrā trešdaļa noslēdzās ar pieklājīgu rezultātu – 2:3.

Spēles noslēdzošajā trešdaļā abas komandas cīnījās līdzīgi. Tomēr, 7. minūtē, kad uz noraidīto soliņa atradās Kristaps Bīnerts, vārtus guva Liepāja. Perioda 14. minūtē rupji (ar celi) pret Valmieras komandas hokejistu nospēlēja Regnārs Kaļinovskis, kurš pelnīti saņēma 2+10 minūšu sodu. Mazāk kā trīs minūtes pirms perioda beigām Valmierai bija iespēja spēlēt vairākumā. Tomēr tas netika realizēts. Nepalīdzēja arī vārtsarga noņemšana. Piekto ripu Liepājas hokejisti raidīja tukšos vārtos svinot uzvaru ar 5:2.

HK Liepāja Juniors – Valmieras HK 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Vārti: 11:13 Normunds Vībāns (Konstantīns Ļubobratecs, Oļegs Ļaščenko) 1:0, 23:13 Miks Auziņš 2:0, 24:16 Konstantīns Ļubobratecs (Denis Kuzminovs, Oļegs Ļaščenko) 3:0, 36:51 Pauls Krūmiņš (Lauris Žagariņš) 3:1, 38:20 Kārlis Bulmeistars (Lauris Žagariņš, Kristaps Bīnerts) 3:2, 46:30 Iļja Žučkovs (Regnārs Kaļinovskis) 4:2, 59:39 Denis Kuzminovs 5:2.

Gada pēdējā spēle tika aizvadīta saspringti, bet ar veiksmīgu gala iznākumu. Spēles rezultāts tika atklāts jau otrajā minūtē, kad precīzs bija Lauris Žagariņš. Mača temps bija augsts un spēli aktīvāk, uzsāka Valmieras hokejisti. Perioda 11. minūtē “Liepāja” rezultātu izlīdzināja. Tomēr periods ar tādu rezultātu nenoslēdzās. Vienus vārtus valmierieši atguva un atpūtā devās esot vadībā – 2:1.

Otrā trešdaļa Valmieras komandai iesākās nedaudz haotiski. Šo virpuli prata izmantot “Liepāja”Perioda 8. minūtē precīzs bija eksvalmierietis – Emīls Kājiņš (2:2). Tomēr mazāk kā pēc minūtes Valmieras HK atkal izvirzījās vadībā, precīzs bija Mikus Ozols. Pēc gūtajiem vārtiem, Liepājas komanda veica vārtsargu maiņu. Iespējams, vārtsargu maiņa sapurināja vējiniekus un mājinieki atkal izlīdzināja rezultātu. Pēc nepilnām divām minūtēm valmieriešus vadībā izvirzīja Lauris Žagariņš. Otrā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 4:3.

Spēles trešajā periodā “Valmieras HK” izgāja maksimāli noskaņojušies uzvarai. Vienas minūtes laikā vidzemnieki pārsteidza kurzemniekus ar diviem vārtiem. Pirmajā vārtu guvumā precīzs bija Jānis Šahno, kurš ripu vārtos raidīja ar nūjas neērto pusi. Gandrīz tādā pašā veidā, trešos vārtus spēlē, guva Mikus Ozols (6:3). Trešdaļas turpinājums tika pavadīts viesu zonā. Vienus vārtus Liepājas komanda atguva. Tas arī bija viss. Valmieras hokejisti svinēja uzvaru ar 6:4.

HK “Liepāja Juniors” – “Valmieras HK” 4:6 (1:2, 2:2, 1:2)

Vārti: 01:20 Lauris Žagariņš (Dāvis Zunde) 0:1, 10:44 Kaspars Repšs (Denis Kuzminovs) 1:1, 14:49 Mikus Ozols (Kārlis Bulmeistars) 1:2, 27:18 Emīls Kājiņš (Viļus Krakaoskas) 2:2, 28:03 Mikus Ozols 2:3, 34:53 Regnārs Kaļinovskis (Aleksejs Dokutovičs, Iļja Žučkovs) 3:3, 36:11 Lauris Žagariņš 3:4, 42:04 Jānis Šahno (Jēkabs Ķieģelis, Lotārs Zariņš) 3:5, 42:39 Mikus Ozols 3:6, 48:49 Endijs Butāns (Normunds Vībāns) 4:6.

Nākamo spēli Valmieras hokeja klubs aizvadīs mājās – Vidzemes olimpiskajā centrā. 4. janvārī valmierieši uzņems Liepājas hokejistus, spēles sākums plkst.14:05.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras muzejs (turpmāk – muzejs) aicina darbā Vēstures nodaļas vadītāju, direktora vietnieku/-ci zinātniskajā darbā (pilna slodze) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Bruņinieku iela 1, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • izstrādāt muzeja pētnieciskā darba stratēģiju, plānus; • organizēt sadarbību pētnieciskos jautājumos ar muzeja profilam radniecīgām iestādēm; • veikt pētniecisko darbu, t.sk. muzeja kolekciju pētniecību un publiskot tā rezultātus; • piedalīties zinātniski izglītojošā darbā par Vēstures nodaļas kompetences jautājumiem; • veikt ekspozīciju un izstāžu zinātnisko sagatavošanu; • izstrādāt finansējuma piesaistes projektus pētījumu, izstāžu un ekspozīciju publiskošanai, nodrošināt realizāciju;  ja Tev ir: • maģistra grāds vēsturē vai maģistra grāda vēsturē pēdējo kursu students; • pieredze darbā muzejā, muzeja profilam radniecīgā iestādē vai darba pieredze kultūras mantojuma iestādē vadošā amatā tiks uzskatītas par priekšrocību; • prasme veikt zinātniski pētniecisko darbu; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • angļu vai vācu valodas zināšanas (papildus vēl citas ES oficiālās valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību); • kompetences: labas komunikācijas un sadarbības prasmes; spēja strādāt komandā un individuāli; spēja pieņemt lēmumus; augsta atbildības sajūta, precizitāte, pozitīva attieksme pret darbu; spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, noteikt mērķus, ievērot termiņus; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • teicamas prasmes darbam ar biroja tehniku, MS Office un google programmatūru; mēs piedāvājam: • atbildīgu un dinamisku darbu uz attīstību vērstā iestādē; • pamatalgu pārbaudes laikā 1165 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1226 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz muzejs@valmierasnovads.lv, vai personīgi: Valmieras muzejs, Bruņinieku iela 1, Valmiera, Valmieras novads ar norādi “Vēstures nodaļas vadītāja/-as, direktora vietnieka/-ces zinātniskajā darbā amatam” līdz 2024.gada 17.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64224770. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bruņinieku iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-17 Kontaktpersona: CV,mot.vēst.,lūdzam sūtīt uz e-pastu: muzejs@valmierasnovads.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)