Valmieras Ziņas

“Valmieras” futbolisti sezonu sāk ar uzvaru pār “Metta” komandu

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras” komanda svētdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas pirmās kārtas spēlē izbraukumā ar rezultātu 2:0 (0:0) uzvarēja “Metta” vienību.

Valmieriešiem vārtus guva “Metta” audzēknis Lūkass Vapne, kurš izīrēts Valmieras klubam, un Džibrils Gejs.

Vidzemnieki vadībā izvirzījās 62.minūtē, kad Leu Gaušu soda laukumā apspēlēja pretinieku un pāradresēja bumbu pa sitienam Vapnem, kurš bija nekļūdīgs. Pēc 11 minūtēm, stūra sitienu izpildot Vapnem, ar galvu bumbu vārtos ieraidīja Gejs.

Pamatlaika pēdējās minūtēs Bruno Melnim bija iespēja vienus vārtus atgūt, taču viņa bīstamo sitienu bloķēja Niks Sliede.

Pirms tam Iepriekšējās sezonas vicečempione “Riga” viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja augstākās līgas debitanti “Grobiņa”/LFS.

Piektdien čempionāts sākās ar RFS uzvaru izbraukuma spēlē pār “Audu” (2:1), sestdien “Tukums 2000″/”Telms” viesos ar 2:0 pārspēja “Liepāju”, bet “Jelgavas” un “Daugavpils” vienību mačā vārti netika gūti.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri