Valmieras Ziņas

Valmieras dambretisti vasaras sacensībās

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada jaunie dambretisti, pateicoties Valmieras pašvaldības atbalstam, vasarā trenējas un aktīvi piedalījās Latvijas un starptautiskajās sacensībās. Dambretistu gads beidzas 31.augustā un ar jauno mācību gadu sāksies arī dambretes jaunā sezona.

Latvijas čempionātā 100 lauciņu dambretē piedalījās 18 Valmieras novada spēlētāji. Pusfinālā Jelgavā veiksmīgākie bija: U10 grupā Alise Jaunkalne 9.v. un Gustavs Gračevs 12.v., U13 grupā Denija Kemze 5.v. un Laimiņš Mastiņš 5.v., U16 grupā Dāvis Kristiāns Pladars 14.v. Uz 3 dienu finālspēlēm Rīgā meitenēm aizbrauca Denija Kemze un izcīnīja bronzas medaļu, zēniem Edvards Tiščenko un izcīnīja 9.vietu.

Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē ātrspēlē (3 min + 2 sek par gājienu) un ātrajā dambretē (7 min + 3 sek) Valmieru pārstāvēja 16 dambretisti. Pēteris Kripans U13 grupā abos laika kontroles veidos izcīnīja zelta medaļas. Pēteris attālināti trenējas Rīgas dambretes skolā “Domātprieks” un treneres Olesyas Abdullinas vadībā gatavojas dalībai Pasaules čempionātā. Pirmajā desmitniekā iekļuva arī: U8 grupā 9.v. Emīlam Tīlenam, U10 grupā 6.v. Alisei Jaunkalnei, 8.v. Raitim Petrakovam, 9.v. Gustavam Gračevam, 10.v. Anetei Katei Maksimai un 10.v. Kevinam Vasiļevskim, U13 grupā 7.v. Denijai Kemzei un 9.v. Elanam Eglītim. Apzinīgi cīnījās arī Nils Rullis, Raiens Krastiņš, Rūdolfs Andžejevskis, Mārtiņš Rudzītis, Olivers Alpeus, Raivo Dukulis, Edvards Tiščenko, Toms Paulis Kavīte.

Augusta sākumā notika Eiropas Jaunatnes tiešsaistes kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē, kurā Latviju pārstāvēt bija uzticēts arī 6 valmieriešiem. U10 grupā Gustavam Gračevam 10.v. (starp Latvijas pārstāvjiem 1.vieta)  Alisei Jaunkalnei 11.v. (no Latvijas 1.vieta) un Kevinam Vasiļevskim 42.v. (no Latvijas 2.vieta). U13 grupā labākais rezultāts ir Denijai Kemzei 23.v. (no Latvijas 2.vieta), Elanam Eglītim 53.v. (no Latvijas 1.vieta) un Martai Vaļģei 48.v. (no Latvijas 9.vieta).

Paldies visiem Valmieras pārstāvjiem par cenšanos, spēju konkurēt ar Latvijas un Eiropas citu valstu gudriniekiem un kopumā labajiem rezultātiem!

Papildus informācija http://dambretistiem.mozello.lv/.

“Rūjienas saldējums”, pieaugot ražošanas apjomiem, aicina savā komandā saldējuma masas vārītāju Darba pienākumi: Saldējuma masas sagatavošana un vārīšana; Izejvielu sagatavošana atbilstoši receptūrām; Iekārtu, līniju mazgāšana, dezinfekcija; Iekārtu uzturēšana labā darba kārtībā; Telpu un iekārtu uzturēšana atbilstoši sanitārajām prasībām u.c.   No Tevis sagaidām: Spēju strādāt fizisku darbu, intensīvos darba apstākļos; Spēju uzņemties atbildību un veikt darba pienākumus ar precizitāti; Spēju organizēt un plānot savu darbu; Iniciatīvu un labas komunikācijas prasmes; Vēlmi mācīties, apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u.   Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 8 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas; Maiņu darbu – dienas un nakts maiņas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: VĀRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-15 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

reģ.Nr.LV90001342592 izsludina konkursu uz vakantajiem amatiem Vidzemes Augstskolas Zinātniskajā institūtā: vadošais pētnieks - 1 vieta; zinātnes nozare Plašsaziņas līdzekļi un komunikācija, apakšnozare Komunikācijas teorija Uz vadošā pētnieka amatu var pretendēt persona ar doktora grādu, kurai ir pētījumu profilam atbilstošas zinātniskās publikācijas un/vai patenti, kura spēj patstāvīgi veikt zinātniskos pētījumus, veidot zinātnisko projektu pieteikumus, vadīt citu zinātnieku pētniecisko darbu un kuram zinātniskā un akadēmiskā darba stāžs kopumā nav mazāks par pieciem gadiem. Pretendentu zinātnisko kvalifikāciju izvērtē institūta zinātniskā padome atbilstoši “Nolikums par vēlēšanām akadēmiskajos amatos Vidzemes Augstskolā” (https://va.lv/dokumenti). Pretendentiem uz vakantajiem amatiem līdz 2025.gada 19.decembrim (ieskaitot) jāiesniedz institūta zinātniskajai padomei adresēts iesniegums-motivācijas vēstule par dalību konkursā, norādot, uz kādu amatu un kādā zinātņu nozarē/apakšnozarē kandidāts pretendē, izglītību un zinātnisko grādu apliecinošu dokumentu kopijas, publicēto zinātnisko darbu saraksts, CV ar iekļautu informāciju par angļu valodas zināšanu līmeni. Pieteikumu sūtīt Vidzemes Augstskolas juristei-personāla speciālistei: kabinets Nr.222, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4202 vai pa e-pastu agrita.somase@va.lv ar norādi „Konkurss uz zinātnisko amatu”; tālr.: 26442256. Samaksa vadošajam pētniekam: 17,54-52,62 EUR/h,atbilstoši konkrētajam veiktajam darbam. Profesija: VADOŠAIS PĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-19 Kontaktpersona: CV,mot.vēst.,lūdzam sūtīt uz e-pastu: agrita.somase@va.lv

Mūsu partneri