Valmieras Ziņas

Valmieras čempionāts galda hokejā 2020

Sestdien, 1.februārī, Valmieras Pārgaujas sākumskolas telpās jau septīto gadu pēc kārtas notika Valmieras čempionāts galda hokejā, kas pulcēja kopā 25 dalībniekus no Valmieras apkārtnes. Godalgas tika izcīnītas 3 kategorijās – Open, Juniori U19 un Juniori U14. Par Valmieras čempionu Open un Junioru U19 kategorijās kļuva Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC). Savukārt Junioru U14 kategorijā čempions – Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”).

Turnīra pirmajā kārtā dalībnieki izspēlēja apļa turnīru, pēc kura 8 labākie turnīru turpināja izslēgšanas spēlēs (play-off), bet pārējie vietas sadalīja, izspēlējot vēl vienu apļa turnīru.

Pirmajā kārtā pārliecinoši spēlēja Kristaps Riekstiņš, uzvarēdams visās 24 spēlēs, tādējādi apliecinot šī turnīra favorīta statusu. Izslēgšanas spēlēs interesantākā spēļu sērija izvērtās pusfinālā starp Kristapu Riekstiņu un viņa kluba biedru Ritvaru Felkeru. Lai noskaidrotu spēcīgāko, spēļu sērijā līdz trim uzvarām viņiem bija nepieciešams maksimālais spēļu skaits – piecas. Tikai piektās spēles pagarinājumā Kristaps guva sērijas izšķirošos vārtus, iekļūstot turnīra finālā. Rezultāts sērijā 3:2 (1:3, 2:1, 3:2p, 3:4, 4:3p). Finālā Kristaps Riekstiņš ar rezultātu 3:0 (2:0, 6:2, 4:3p) apspēlēja pērnā gada Valmieras čempionu Sandi Krastu (Valmieras KŽDC). Kristapam šis ir jau otrais Valmieras čempiona tituls Open kategorijā. Sērijā par Open kategorijas 3.vietu ar rezultātu 3:0 (2:1p, 2:1, 2:1) Ritvars Felkers apspēlēja vēl vienu Burtnieku novada MJIC pārstāvi Robertu Pelšu. Junioru U19 kategorijā Ritvaram Felkeram 2.vieta.

Kā patīkams pārsteigums jāatzīmē VJC “Vinda” pārstāvja Regnāra Vazoliņa sniegums. Regnārs kā vienīgais no Junioru U14 grupas dalībniekiem spēja iekļūt Open grupas astotniekā, tādējādi garantējot sev 1.vietu Junioru U14 kategorijā. Arī izslēgšanas spēlēs Regnārs parādīja raksturu, spēkojoties ar vairāk pieredzējušiem un Pasaules reitingā augstāk esošiem spēlētājiem. Izslēgšanas spēļu sērijā par Open kategorijas 5.vietu un Junioru U19 kategorijas 3.vietu burtniecietim Jānim Lubānam nācās krietni pasvīst, lai pārspētu Regnāru. Rezultāts sērijā 3:2 (2:1, 2:3p, 2:4, 4:3, 2:1) Jāņa Lubāna labā.

Spraigas cīņas norisinājās arī turnīra otrās kārtas apļa turnīrā par Open kategorijas 9.-25.vietu, jo tieši tajā tika noskaidroti arī Junioru U14 kategorijas otrās un trešās vietas ieguvēji. Tajā labāko sniegumu demonstrēja valmierietis Lūkass Jurka, kurš izcīnīja 2.vietu Junioru U14 kategorijā, 3.vietā atstājot Edgaru Putniņu (VJC “Vinda”). Kā veiksmīgs jāatzīmē arī turnīra vienīgās dāmas Katrīnas Ļihačovas (Burtnieku novada MJIC) sniegums, kura palika uzreiz aiz godalgoto trijnieka Junioru U14 kategorijā un 12.vietā visu 25 dalībnieku konkurencē.

Labāko sešinieks pa kategorijām.

Open:

 1. Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC),
 2. Sandis Krasts (Valmieras KŽDC),
 3. Ritvars Felkers (Burtnieku novada MJIC),
 4. Roberts Pelšs (Burtnieku novada MJIC),
 5. Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 6. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”).

Juniori U19:

 1. Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC),
 2. Ritvars Felkers (Burtnieku novada MJIC),
 3. Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 4. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”),
 5. Kristers Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 6. Lūkass Jurka (Valmiera).

Juniori U14:

 1. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”),
 2. Lūkass Jurka (Valmiera),
 3. Edgars Putniņš (VJC “Vinda”),
 4. Katrīna Ļihačova (Burtnieku novada MJIC),
 5. Reinis Beinars (Valmieras KŽDC),
 6. Roberts Verbičs (Burtnieku novada MJIC).

Turnīra organizatoru vārdā izsakām lielu paldies Valmieras Pārgaujas sākumskolas direktoram Viktoram Litauniekam un SIA “Cido Grupa” pārstāvim Sandrim Brīvulim par atbalstu turnīra rīkošanā.

Visi šī turnīra rezultāti, kā arī informācija par nākamajiem turnīriem meklējama Facebook domubiedru grupā “Galda hokejs Valmierā” un Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā: www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri