Valmieras Ziņas

Valmieras čempionāts galda hokejā 2020

Sestdien, 1.februārī, Valmieras Pārgaujas sākumskolas telpās jau septīto gadu pēc kārtas notika Valmieras čempionāts galda hokejā, kas pulcēja kopā 25 dalībniekus no Valmieras apkārtnes. Godalgas tika izcīnītas 3 kategorijās – Open, Juniori U19 un Juniori U14. Par Valmieras čempionu Open un Junioru U19 kategorijās kļuva Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC). Savukārt Junioru U14 kategorijā čempions – Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”).

Turnīra pirmajā kārtā dalībnieki izspēlēja apļa turnīru, pēc kura 8 labākie turnīru turpināja izslēgšanas spēlēs (play-off), bet pārējie vietas sadalīja, izspēlējot vēl vienu apļa turnīru.

Pirmajā kārtā pārliecinoši spēlēja Kristaps Riekstiņš, uzvarēdams visās 24 spēlēs, tādējādi apliecinot šī turnīra favorīta statusu. Izslēgšanas spēlēs interesantākā spēļu sērija izvērtās pusfinālā starp Kristapu Riekstiņu un viņa kluba biedru Ritvaru Felkeru. Lai noskaidrotu spēcīgāko, spēļu sērijā līdz trim uzvarām viņiem bija nepieciešams maksimālais spēļu skaits – piecas. Tikai piektās spēles pagarinājumā Kristaps guva sērijas izšķirošos vārtus, iekļūstot turnīra finālā. Rezultāts sērijā 3:2 (1:3, 2:1, 3:2p, 3:4, 4:3p). Finālā Kristaps Riekstiņš ar rezultātu 3:0 (2:0, 6:2, 4:3p) apspēlēja pērnā gada Valmieras čempionu Sandi Krastu (Valmieras KŽDC). Kristapam šis ir jau otrais Valmieras čempiona tituls Open kategorijā. Sērijā par Open kategorijas 3.vietu ar rezultātu 3:0 (2:1p, 2:1, 2:1) Ritvars Felkers apspēlēja vēl vienu Burtnieku novada MJIC pārstāvi Robertu Pelšu. Junioru U19 kategorijā Ritvaram Felkeram 2.vieta.

Kā patīkams pārsteigums jāatzīmē VJC “Vinda” pārstāvja Regnāra Vazoliņa sniegums. Regnārs kā vienīgais no Junioru U14 grupas dalībniekiem spēja iekļūt Open grupas astotniekā, tādējādi garantējot sev 1.vietu Junioru U14 kategorijā. Arī izslēgšanas spēlēs Regnārs parādīja raksturu, spēkojoties ar vairāk pieredzējušiem un Pasaules reitingā augstāk esošiem spēlētājiem. Izslēgšanas spēļu sērijā par Open kategorijas 5.vietu un Junioru U19 kategorijas 3.vietu burtniecietim Jānim Lubānam nācās krietni pasvīst, lai pārspētu Regnāru. Rezultāts sērijā 3:2 (2:1, 2:3p, 2:4, 4:3, 2:1) Jāņa Lubāna labā.

Spraigas cīņas norisinājās arī turnīra otrās kārtas apļa turnīrā par Open kategorijas 9.-25.vietu, jo tieši tajā tika noskaidroti arī Junioru U14 kategorijas otrās un trešās vietas ieguvēji. Tajā labāko sniegumu demonstrēja valmierietis Lūkass Jurka, kurš izcīnīja 2.vietu Junioru U14 kategorijā, 3.vietā atstājot Edgaru Putniņu (VJC “Vinda”). Kā veiksmīgs jāatzīmē arī turnīra vienīgās dāmas Katrīnas Ļihačovas (Burtnieku novada MJIC) sniegums, kura palika uzreiz aiz godalgoto trijnieka Junioru U14 kategorijā un 12.vietā visu 25 dalībnieku konkurencē.

Labāko sešinieks pa kategorijām.

Open:

 1. Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC),
 2. Sandis Krasts (Valmieras KŽDC),
 3. Ritvars Felkers (Burtnieku novada MJIC),
 4. Roberts Pelšs (Burtnieku novada MJIC),
 5. Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 6. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”).

Juniori U19:

 1. Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC),
 2. Ritvars Felkers (Burtnieku novada MJIC),
 3. Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 4. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”),
 5. Kristers Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 6. Lūkass Jurka (Valmiera).

Juniori U14:

 1. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”),
 2. Lūkass Jurka (Valmiera),
 3. Edgars Putniņš (VJC “Vinda”),
 4. Katrīna Ļihačova (Burtnieku novada MJIC),
 5. Reinis Beinars (Valmieras KŽDC),
 6. Roberts Verbičs (Burtnieku novada MJIC).

Turnīra organizatoru vārdā izsakām lielu paldies Valmieras Pārgaujas sākumskolas direktoram Viktoram Litauniekam un SIA “Cido Grupa” pārstāvim Sandrim Brīvulim par atbalstu turnīra rīkošanā.

Visi šī turnīra rezultāti, kā arī informācija par nākamajiem turnīriem meklējama Facebook domubiedru grupā “Galda hokejs Valmierā” un Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā: www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Attālumi: Rūjiena-Naukšēni – 7 km, Valmiera-Naukšēni – 45 km. Mēnešalga 1027,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 29293630 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors).

Mūsu partneri