Valmieras Ziņas

Valmieras čempionāts galda hokejā 2020

Sestdien, 1.februārī, Valmieras Pārgaujas sākumskolas telpās jau septīto gadu pēc kārtas notika Valmieras čempionāts galda hokejā, kas pulcēja kopā 25 dalībniekus no Valmieras apkārtnes. Godalgas tika izcīnītas 3 kategorijās – Open, Juniori U19 un Juniori U14. Par Valmieras čempionu Open un Junioru U19 kategorijās kļuva Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC). Savukārt Junioru U14 kategorijā čempions – Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”).

Turnīra pirmajā kārtā dalībnieki izspēlēja apļa turnīru, pēc kura 8 labākie turnīru turpināja izslēgšanas spēlēs (play-off), bet pārējie vietas sadalīja, izspēlējot vēl vienu apļa turnīru.

Pirmajā kārtā pārliecinoši spēlēja Kristaps Riekstiņš, uzvarēdams visās 24 spēlēs, tādējādi apliecinot šī turnīra favorīta statusu. Izslēgšanas spēlēs interesantākā spēļu sērija izvērtās pusfinālā starp Kristapu Riekstiņu un viņa kluba biedru Ritvaru Felkeru. Lai noskaidrotu spēcīgāko, spēļu sērijā līdz trim uzvarām viņiem bija nepieciešams maksimālais spēļu skaits – piecas. Tikai piektās spēles pagarinājumā Kristaps guva sērijas izšķirošos vārtus, iekļūstot turnīra finālā. Rezultāts sērijā 3:2 (1:3, 2:1, 3:2p, 3:4, 4:3p). Finālā Kristaps Riekstiņš ar rezultātu 3:0 (2:0, 6:2, 4:3p) apspēlēja pērnā gada Valmieras čempionu Sandi Krastu (Valmieras KŽDC). Kristapam šis ir jau otrais Valmieras čempiona tituls Open kategorijā. Sērijā par Open kategorijas 3.vietu ar rezultātu 3:0 (2:1p, 2:1, 2:1) Ritvars Felkers apspēlēja vēl vienu Burtnieku novada MJIC pārstāvi Robertu Pelšu. Junioru U19 kategorijā Ritvaram Felkeram 2.vieta.

Kā patīkams pārsteigums jāatzīmē VJC “Vinda” pārstāvja Regnāra Vazoliņa sniegums. Regnārs kā vienīgais no Junioru U14 grupas dalībniekiem spēja iekļūt Open grupas astotniekā, tādējādi garantējot sev 1.vietu Junioru U14 kategorijā. Arī izslēgšanas spēlēs Regnārs parādīja raksturu, spēkojoties ar vairāk pieredzējušiem un Pasaules reitingā augstāk esošiem spēlētājiem. Izslēgšanas spēļu sērijā par Open kategorijas 5.vietu un Junioru U19 kategorijas 3.vietu burtniecietim Jānim Lubānam nācās krietni pasvīst, lai pārspētu Regnāru. Rezultāts sērijā 3:2 (2:1, 2:3p, 2:4, 4:3, 2:1) Jāņa Lubāna labā.

Spraigas cīņas norisinājās arī turnīra otrās kārtas apļa turnīrā par Open kategorijas 9.-25.vietu, jo tieši tajā tika noskaidroti arī Junioru U14 kategorijas otrās un trešās vietas ieguvēji. Tajā labāko sniegumu demonstrēja valmierietis Lūkass Jurka, kurš izcīnīja 2.vietu Junioru U14 kategorijā, 3.vietā atstājot Edgaru Putniņu (VJC “Vinda”). Kā veiksmīgs jāatzīmē arī turnīra vienīgās dāmas Katrīnas Ļihačovas (Burtnieku novada MJIC) sniegums, kura palika uzreiz aiz godalgoto trijnieka Junioru U14 kategorijā un 12.vietā visu 25 dalībnieku konkurencē.

Labāko sešinieks pa kategorijām.

Open:

 1. Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC),
 2. Sandis Krasts (Valmieras KŽDC),
 3. Ritvars Felkers (Burtnieku novada MJIC),
 4. Roberts Pelšs (Burtnieku novada MJIC),
 5. Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 6. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”).

Juniori U19:

 1. Kristaps Riekstiņš (Burtnieku novada MJIC),
 2. Ritvars Felkers (Burtnieku novada MJIC),
 3. Jānis Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 4. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”),
 5. Kristers Lubāns (Burtnieku novada MJIC),
 6. Lūkass Jurka (Valmiera).

Juniori U14:

 1. Regnārs Vazoliņš (VJC “Vinda”),
 2. Lūkass Jurka (Valmiera),
 3. Edgars Putniņš (VJC “Vinda”),
 4. Katrīna Ļihačova (Burtnieku novada MJIC),
 5. Reinis Beinars (Valmieras KŽDC),
 6. Roberts Verbičs (Burtnieku novada MJIC).

Turnīra organizatoru vārdā izsakām lielu paldies Valmieras Pārgaujas sākumskolas direktoram Viktoram Litauniekam un SIA “Cido Grupa” pārstāvim Sandrim Brīvulim par atbalstu turnīra rīkošanā.

Visi šī turnīra rezultāti, kā arī informācija par nākamajiem turnīriem meklējama Facebook domubiedru grupā “Galda hokejs Valmierā” un Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā: www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE"   (reģ. nr. 40900035103) aicina darbā virtuves darbinieku filiālē "Rūja" (1.0 slodze) uz noteiktu laiku Prasības pretendentam: - vēlama vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība; vēlama pieredze darbam virtuvē; - Valsts valodas prasme - A līmenis 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā). Galvenie pienākumi: - Veikt sakņu un dārzeņu pirmapstrādi (kalibrēšanu, mazgāšanu un mizošanu ar mašīnu vai rokām). - Saņemt gatavo ēdienu porcijas no pavāra un pasniegt klientiem atbilstoši nozīmētajām diētas formām klientiem. - Nokopt galdus. Novākt ēdienu paliekas, nogādāt netīros traukus uz mazgāšanas vietu apstrādei.  - Uzkopt mitrā veidā pārtikas bloka telpu un ēdamzāļu inventāru (galdus, krēslus u.c.) un grīdu. - Veikt netīro trauku, iekārtu un mašīnu attīrīšanu no ēdiena atliekām, mazgāšanu, dezinfekciju. Mēs piedāvājam: - amata algu no 500.00 līdz 530.00 EUR bruto, (atkarībā no profesionālās darba pieredzes); - profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; - sociālās garantijas; - veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Virtuves darbinieks" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv. līdz 22.06.2021 plkst.12.00 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: VIRTUVES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-22 Kontaktpersona: Nadežda Graudiņa Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri