Valmieras Ziņas

Valmierā vīrietis tīši sabojājis transportlīdzekļa priekšējo vējstiklu

Lasīšanas laiks: 2 min

Pēdējo dienu laikā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 205 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības vai konstatēts noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 33 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 292 administratīvā pārkāpuma lēmumi, no tiem 189 par ātruma pārsniegšanu, kā arī desmit gadījumos konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

NODARĪJUMI PRET SATIKSMES DROŠĪBU / T/L VADĪŠANA ALK DZĒRIENU U.C. IESPAIDĀ

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 1. līdz 3. novembrim, Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā fiksēti desmit automašīnu vadītāji, kuri sēdušies pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē.

1. novembrī Limbažu novadā, Jaunajā ielā, vīrietis vadīja automašīnu “BMW”, būdams alkohola reibumā – 1,23 promiles. Par notikušo ir sākts administratīvais process. Tajā pašā dienā tika saņemts iedzīvotāja zvans par kādu transportlīdzekļa vadītāju Limbažu novadā, Katvaru pagastā, uz autoceļa Aloja–Limbaži. Zvanītājs informēja, ka vadītājs veicis neapdomīgus manevrus. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika apturēta, un vadītāja izelpā tika konstatētas 1,3 promiles alkohola. Par notikušo arī sākts administratīvais process.

2. novembrī pulksten 16:19 Madonas novadā, Cesvainē, vīrietis vadīja transportlīdzekli “BMW”, būdams 1,95 promiļu reibumā. Par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.

3. novembrī pulksten 21:30 tika saņemta informācija par transportlīdzekļa vadītāju Cēsu novadā, Vaives pagastā, kurš ar savu braukšanas stilu radīja aizdomas par iespējamu reibumu. Izbraucot policijas norīkojumam, automašīna tika apturēta uz autoceļa Cēsis–Rāmuļi–Bānūži. Vadītājam tika konstatēts 2,93 promiļu reibums, un par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija atgādina, ka alkohola lietošana un transportlīdzekļa vadīšana nav savienojamas lietas. Izsakām pateicību iedzīvotājiem, kuri nepaliek vienaldzīgi un, pamanot aizdomīgus vadītājus ceļu satiksmē, ziņo par tiem. Šāda rīcība var pasargāt citus no iespējamām nelaimēm un palīdzēt policijai reaģēt savlaicīgi.

NODARĪJUMI PRET ĪPAŠUMU / MANTAS IZNĪCINĀŠANA VAI BOJĀŠANA

3. novembrī pulksten 13:05 Valmierā, Rūpniecības ielā, kādas mājas pagalmā vīrietis tīši sabojāja transportlīdzekļa “BMW” priekšējo vējstiklu, nodarot materiālos zaudējumus 400 eiro apmērā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Aicinām pievienoties saldējuma ceha strādniekus “Rūjienas saldējums” komandai! Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie ražošanas līnijām saldējuma ražotnē; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Darboties saldētavās – saldējuma krāmēšana un palešu formēšana; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos, tai skaitā aukstumā; Spēju strādāt maiņu grafikā; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 6 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darbu maiņu grafikā – dienas un nakts maiņas; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-30 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Uzņēmums SIA "ARASM", 40103214797,kas nodarbojas ar stikloto konstrukciju ražošanu un montāžu (PVC un alumīnija logi, durvis, fasādes u.t.t.), aicina darbā strādniekus montāžā Mūsu komanda paplašinās, un mēs meklējam uzticamu un zinošu logu un durvju montieri.  Darba pienākumi: PVC, alumīnija un koka logu montāža; Ārdurvju un iekšdurvju uzstādīšana; Palodžu un apžuves elementu montāža; Veco konstrukciju demontāža.  Prasības kandidātiem: Pieredze logu un durvju montāžā (vismaz 1 gads); Precizitāte un atbildības sajūta pret paveikto darbu; Spēja strādāt komandā un patstāvīgi; B kategorijas vadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.  Mēs piedāvājam: Atalgojumu: no 2000 EUR (bruto) gala summa ir atkarīga no paveiktā darba apjoma un kvalitātes; Stabilu darba apjomu visa gada garumā; Visu nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus; Draudzīgu darba vidi. Kontaktinformācija: valerija@arasm.lv +371 20758135 Profesija: MONTĒTĀJS (ROKU DARBA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-31 Darba sākšanas datums: 2026-05-01 Kontaktpersona: Valērija Streļčeņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri