Valmieras Ziņas

Valmierā uzstādīs 107 jaunas ielu nosaukumu plāksnītes

Portāls “Valmieras Ziņas” jau divas reizes, šī gada pavasarī un rudenī, rakstīja par “bēdīgajām” ielu norādēm pilsētā. Ar lasītāju palīdzību mums izdevās atrast vismaz divus desmitus plāksnīšu, kurām nepieciešama nomaiņa, taču kopumā tādas Valmierā ir vēl vairāk. Tā kā pēc pavasarī publicētās informācijas daudzviet situācija nemainījās uz labo pusi, rudenī atgādinājām pašvaldībai, ka joprojām vairāku ielu nosaukumi nav salasāmi. Valmierieši, visdrīzāk, neapmaldīsies savā pilsētā, taču pilsētas viesiem tas varētu radīt grūtības atrast pareizo adresi.

Kā skaidroja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, lai atjaunotu nolietotās ielu norāžu plāksnes, Valmieras pilsētas pašvaldība periodiski apseko un atbilstoši pieejamajiem līdzekļiem atjauno vai papildina pilsētas ielu norāžu plāksnes. Arī šogad tika veikta ielu norāžu apsekošana, konstatējot un uzskaitot nolietotās norādes, kā arī vietas ielu krustojumos, kur nepieciešama jaunu norāžu uzstādīšana.

Ielu norāžu uzstādīšanai šovasar tika organizēts iepirkums. Šobrīd ir uzsākta norāžu uzstādīšana. Atbilstoši apsekošanas rezultātiem jaunas plāksnes uz atsevišķiem balstiem tiek uzstādītās 46 vietās pilsētā, kā arī pie īpašuma sētas vai ēkas sienas jaunas ielu norāžu plāksnes tiks piestiprinātas vēl 17 vietās. Kopā pilsētā tiks uzstādītas 107 jaunas vai nolietotās plāksnes aizvietojošas ielu nosaukumu plāksnītes. To nomaiņa tiks turpināta arī nākamajos gados.

Ēku numerācijas un ielu nosaukuma norāžu dizainu un izvietošanas kārtību Valmierā nosaka Valmieras pilsētas pašvaldības 25.04.2015. saistošie noteikumi Nr.156 “Ēku numerācijas un ielu nosaukumu norāžu izvietošanas kārtība Valmieras pilsētā”. Atbilstoši šiem noteikumiem ielu nosaukumu norādes izvieto un uztur kārtībā pilsētas pašvaldība, bet privātīpašumā esošo ielu nosaukuma norādes izvieto un uztur kārtībā to īpašnieki.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri