Valmieras Ziņas

Valmierā uzstādīs 107 jaunas ielu nosaukumu plāksnītes

Lasīšanas laiks: 2 min

Portāls “Valmieras Ziņas” jau divas reizes, šī gada pavasarī un rudenī, rakstīja par “bēdīgajām” ielu norādēm pilsētā. Ar lasītāju palīdzību mums izdevās atrast vismaz divus desmitus plāksnīšu, kurām nepieciešama nomaiņa, taču kopumā tādas Valmierā ir vēl vairāk. Tā kā pēc pavasarī publicētās informācijas daudzviet situācija nemainījās uz labo pusi, rudenī atgādinājām pašvaldībai, ka joprojām vairāku ielu nosaukumi nav salasāmi. Valmierieši, visdrīzāk, neapmaldīsies savā pilsētā, taču pilsētas viesiem tas varētu radīt grūtības atrast pareizo adresi.

Kā skaidroja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, lai atjaunotu nolietotās ielu norāžu plāksnes, Valmieras pilsētas pašvaldība periodiski apseko un atbilstoši pieejamajiem līdzekļiem atjauno vai papildina pilsētas ielu norāžu plāksnes. Arī šogad tika veikta ielu norāžu apsekošana, konstatējot un uzskaitot nolietotās norādes, kā arī vietas ielu krustojumos, kur nepieciešama jaunu norāžu uzstādīšana.

Ielu norāžu uzstādīšanai šovasar tika organizēts iepirkums. Šobrīd ir uzsākta norāžu uzstādīšana. Atbilstoši apsekošanas rezultātiem jaunas plāksnes uz atsevišķiem balstiem tiek uzstādītās 46 vietās pilsētā, kā arī pie īpašuma sētas vai ēkas sienas jaunas ielu norāžu plāksnes tiks piestiprinātas vēl 17 vietās. Kopā pilsētā tiks uzstādītas 107 jaunas vai nolietotās plāksnes aizvietojošas ielu nosaukumu plāksnītes. To nomaiņa tiks turpināta arī nākamajos gados.

Ēku numerācijas un ielu nosaukuma norāžu dizainu un izvietošanas kārtību Valmierā nosaka Valmieras pilsētas pašvaldības 25.04.2015. saistošie noteikumi Nr.156 “Ēku numerācijas un ielu nosaukumu norāžu izvietošanas kārtība Valmieras pilsētā”. Atbilstoši šiem noteikumiem ielu nosaukumu norādes izvieto un uztur kārtībā pilsētas pašvaldība, bet privātīpašumā esošo ielu nosaukuma norādes izvieto un uztur kārtībā to īpašnieki.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” uz nenoteiktu laiku aicina darbā APKOPĒJU Galvenie darba pienākumi: vispārējas tīrības un kārtības uzturēšana koplietošanas telpās putekļu slaucīšana katru darba dienu grīdas slaucīšana katru darba dienu mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu logu mazgāšana īres dzīvokļu uzkopšana pēc pieprasījuma Prasības: rūpīga pieeja darba pienākumiem vēlama pieredze līdzīgā amatā laba saskarsmes kultūra augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga EUR 500.00 Pieteikties līdz 2022.gada 6.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-06 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 27775532.

Mūsu partneri