Valmieras Ziņas

Valmierā un Alūksnē par 18 miljoniem eiro varētu izveidot iekšlietu dienestu un citu valsts iestāžu administratīvos kompleksus

Valmierā un Alūksnē par 18 miljoniem eiro varētu izveidot administratīvos kompleksus, kuros atrastos iekšlietu dienesti un citas valsts iestādes, liecina valdībā šodien uzklausītais Iekšlietu ministrijas (IeM) ziņojums.

IeM Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas darba grupa ir rosinājusi apsvērt iespēju Alūksnē veidot jaunu, multifunkcionālu administratīvo kompleksu, kurā varētu izvietot visus Iekšlietu ministrijas dienestus, kā arī citas valsts iestādes. Šāda administratīvā centra izveides provizoriskās izmaksas varētu būt aptuveni pieci miljoni eiro.

Līdzīga iecere tiek apsvērta arī Valmierā, kur jauna administratīvā centra izbūve ļautu zem viena jumta izvietot Valsts policijas (VP) reģionālo centru ar īslaicīgās aizturēšanas vietu, Valsts robežsardzes dienestu, Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Vidzemes struktūrvienību, Nodrošinājuma valsts aģentūras Vidzemes struktūrvienību, kā arī sporta centru un šautuvi. Valmieras administratīvā centra izveides provizoriskās izmaksas varētu būt aptuveni 13 miljoni eiro.

Apvienojot vairākas iestādes zem viena jumta samazinātos ar ēku uzturēšanu saistītas izmaksas, strādājošajiem būtu nodrošināti atbilstoši darba apstākļi un uzlabotos iekšlietu dienestu pakalpojumu kvalitāte.

IeM ziņojumā norāda, ka nepietiekamā finansējuma dēļ nav iespējams veikt nepieciešamās investīcijas jaunu ēku izbūvē vai nepieciešamo renovāciju un uzlabojumu veikšanā. Tas nozīmē, ka būtisks finansējuma apjoms tiek izlietots novecojušu un energoneefektīvu ēku uzturēšanai. Lielākā daļa Vidzemes reģionā izvietoto Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo un Valsts policijas izmantotās ēkas ir sliktā tehniskā vai avārijas stāvoklī.

Piemēram, tikai trīs no septiņām Vidzemes reģiona VP iecirkņos esošajām īslaicīgās aizturēšanas vietām ir lietošanai atbilstošā stāvoklī.

IeM uzskata, ka VP Madonas iecirkņa īslaicīgās aizturēšanas vietu infrastruktūru nepieciešams uzlabot, izveidojot to par vienu no reģionālajām īslaicīgās aizturēšanas vietām.

Atbilstoši resursu un telpu optimizācijai tiek apsvērts Limbažu, Alūksnes un Valkas iecirkņu attīstību turpināt bez īslaicīgās aizturēšanas vietu izveides vai attīstības.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”, reģ. Nr. 40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valkas ielā 2, Strenčos. Preču piegāde Strenču pilsētā un pilsētas apkārtnē. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top! veikals STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-19

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri