Valmieras Ziņas

Valmierā startē programma “Atrodi savu sporta veidu”

Septembrī trešo sezonu Latvijā tiek īstenota sporta programma bērniem “Atrodi savu sporta veidu”, kas šogad pirmo reizi notiks arī Valmierā. Vakar, 1. oktobrī, pēc pirmās nodarbības pie Vidzemes Olimpiskā centra klātesot Valmieras motokluba “FF RIDERS” motobraucējiem notika programmas svinīgā atklāšana.

Pirmajā programmas dienā bērniem notika futbola treniņš “Valmiera Glass VIA” komandas uzbrucēja Gata Kalniņa vadībā. Atklāšanas ceremonijas laikā bērni varēja nofotografēties ar savu treneri, kā arī “Valmiera Glass VIA”  komandas pussargu, japāni Šunsuki Nakamuru. Pēc kopbildes uzņemšanas bērnus uz saviem spēkratiem izvizināja motokluba “FF RIDERS” motobraucēji.

Kā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja programmas “Atrodi savu sporta veidu” vadītājs Kaspars Čerņavskis, programmas ietvaros septiņu līdz 12 gadus veciem bērniem būs iespēja iepazīt dažādu sporta veidu pamatus, lai programmas noslēgumā saņemtu treneru ieteikumu par bērnam piemērotāko sporta veidu, ko nākotnē attīstīt. Programma ilgs vienu mācību gadu.

Vidzemes Olimpiskajā centrā mazie sportotāji apgūs badmintona, basketbola, beisbola, futbola, cīņu sporta, florbola, hokeja, orientēšanās, vieglatlētikas un volejbola pamatus, lai kopā ar Valmieras treneriem atrastu tieši savu sporta veidu. “Atrodi savu sporta veidu” ir unikāla programma, jo bērni nodarbībās apgūst dažādus sporta veidus, katra nodarbība notiek citā sporta veidā. Nodarbības vada profesionāli treneri, kas bērniem palīdz rast interesi par sportu kopumā.

Kaspars Čerņavskis skaidroja, ka programma “Atrodi savu sporta veidu” ir nevalstiska iniciatīva, lai pamazām pārliecinātu valsts institūcijas ieviest šādu sistēmu visā valstī. Līdzīga sistēma jau pastāv vairākās Eiropas valstīs.

“Līdz šim mūsu valstī nav bijusi iespēja bērniem vienlaikus izmēģināt dažādus sporta veidus un izvēlēties sev piemērotāko. Programmas ietvaros ar bērniem darbojas katra sporta veida profesionāļi, taču pēc īpašas metodikas, kas nepieļauj pārslodzi, bet rosina arvien lielāku interesi un patiku nodarboties ar sportu. Turklāt bērniem ir iespēja satikties un trenēties ar augstas klases sportistiem, kuri viņus iedvesmo sporta nodarbībām. Programmas ietvaros tiek nodrošināts arī viss ekipējums un atbalsta personāla pakalpojumi,” pastāstīja programmas vadītājs un piebilda, ka bez politiska atbalsta šīs programmas ieviešana nebūtu iespējama, tādēļ viņš īpaši pateicās Valmieras pilsētas pašvaldībai.

Vecāki aicināti pieteikt bērnus nodarbībām mājaslapā www.bernurepublika.lv, aizpildot pieteikuma anketu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri