Valmieras Ziņas

Valmierā šonakt aplaupīts vīrietis

Ceturtdien, 21.februārī, pulksten 3:10 Valmierā, Avotu un Stacijas ielu krustojumā, kāda nenoskaidrota persona uzbrukusi vīrietim un atņēmusi naudu un mobilo telefonu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Cietušajam no mugurpuses ticis iesists pa galvu, kā rezultātā vīrietis saļimis. Pamostoties no bezsamaņas, konstatēts, ka no kabatas nozagta nauda 13 eiro un mobilais telefons. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē. Policija aizturējusi iespējamo vainīgo personu. Izmeklēšana turpinās.

21.februārī pulksten 1:59 Valmierā, Avotu ielā, “BMW” vadītājs brauca pie stūres būdams alkohola reibumā. Policija vīrietim konstatēja 1,27 promiļu reibumu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.februārī laika posmā no 8:00 līdz 10:30 Smiltenes novada Palsmanes pagastā notikusi zādzība. Izsitot loga rūti, iekļūts īpašumā, no kura nozagta nauda 650 eiro un gāzes pistole. Tiek skaidroti notikušā apstākļi. Uzsākts kriminālprocess.

Saņemta informācija, ka laika posmā no 2018.gada 30.decembra līdz 2019.gada 20.februārim Limbažu novada Katvaru pagastā notikusi ielaušanās kādā īpašumā. Nenoskaidrota persona, izsitot logu, iekļuvusi mājā un nozagusi dažādas mantas. Materiālie zaudējumi vērtējami 410 eiro apmērā. Policija skaidro notikušo. Uzsākts kriminālprocess.

20.februārī pulksten 14:08 Gulbenes novada Daukstu pagastā, autoceļa Ozoli-Liezēre-Tirza-Stāķi 58.kilometrā, apturēts kāds kravas automašīnas “Scania” vadītājs. Policija konstatēja, ka vīrietis piedalījies ceļu satiksmē, būdams alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā – 1,84 promiles. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Vēlāk, pulksten 2:19, Gulbenes novada Lizuma pagastā, autoceļa Cesvaine-Velēna 32.kilometrā, likumsargi apturēja kādu ”VW Passat” vadītāju. Konstatēts, ka vīrietis braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrietis atteicies no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 68 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījums. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnu vadītāji, viens atteicies no pārbaudes. Noformēti 49 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 29 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri