Valmieras Ziņas

Valmierā skanēs “Bītlu” mūzika “The Cavern Beatles” izpildījumā

Lasīšanas laiks: < 1 min

13.novembrī plkst.20 Valmieras Kultūras centrā uz autentisku “Bītlu” mūzikas koncertprogrammu aicina populārā angļu tribute grupa “The Cavern Beatles” no Apvienotās Karalistes. Koncertā grupa radīs sešdesmito gadu noskaņu, izpildot populārākās un iemīļotākās “The Beatles” dziesmas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

“The Cavern Beatles” ir viena no retajām tribute grupām, kas muzicē dzīvajā, neizmantojot fona ierakstus un radot pilnīgi autentisku bītlu mūziku. Viss ir pārdomāts līdz sīkākajai niansei – dalībnieki spēlē uz īstiem sešdesmito gadu instrumentiem, un skatuves aprīkojums iespēju robežās ir tāds pats, kādu izmantoja bītli. Izpildot “The Beatles” hītus, grupa apburs dažādu vecumu grupu klausītājus visā pasaulē ar neticamo līdzību leģendārajam britu četriniekam, gan vizuāli, piedomājot pie katra aksesuāra detaļām, gan kustībām, gan arī muzikālā noformējuma. Visi četri “The Cavern Beatles” grupas dalībnieki ir dzimuši un auguši Liverpūlē, kas ļauj atdarināt neatkārtojamā četrinieka repertuāru vēl precīzāk.

Grupa jau vairākkārt viesojusies Latvijā, saņemot apmeklētāju atsaucību, tādēļ novembrī “The Cavern Beatles” sniegs divus koncertus, tostarp 5.novembrī Berģos un 13.novembrī – Valmierā.

Koncertu organizē koncertaģentūra “Live Fest”.

Mūsu partneri