Valmieras Ziņas

Valmierā sākusies Lielā Talka

Ar plaša apmēra Valmieras mežu sakopšanu, iesaistoties Valmieras tehnikuma un Valmieras 5.vidusskolas audzēkņiem, Lielā Talka Valmierā sākās jau desmit dienas pirms noteiktā talkas datuma. Lielajā Talkā, 28.aprīlī, aicina valmieriešus sakopt savas piemājas teritorijas, iekštelpas un pagalmus, kā arī piedalīties Gaujas krastu sakopšanas talkā Atpūtas parka mežā pie Vanšu tilta.

Valmieras iedzīvotāji, uzņēmumi un organizācijas jau šobrīd ir izrādījuši iniciatīvu, organizējot vairāk nekā 17 publiskas pilsētas teritoriju sakopšanas talkas.

28.aprīlī plkst.10.00 darboties griboši valmierieši aicināti pulcēties pie Vanšu tilta Atpūtas parka pusē un iesaistīties ar krūmiem apaugušo Gaujas krastu sakopšanā. Lai netraucētu putnu ligzdošanu, krūmi ir izzāģēti vēl pirms Lielās Talkas. Taču darbaroku palīdzība nepieciešama krūmu savākšanai un iznešanai kaudzēs no meža, kur tiem ērti varēs piekļūt šķeldošanas tehnika. Talkas noslēgums paredzēts pagājušajā gadā Gaujas krastā izbūvētajās atpūtas vietās. Tur būs iespēja uzzināt vairāk par dabai draudzīgu atpūtu mežā, kā arī pārrunāt paveikto pie siltas zupas šķīvja. 

Aicina valmieriešus izmantot Valmieras pilsētas pašvaldības finansētos pavasara sakopšanas atbalsta pasākumus – zaru šķeldošanas akciju un lielgabarīta atkritumu akciju.

Līdz 25.aprīlim publisku teritoriju sakopšanas iniciatīvas iespējams pieteikt mājaslapā www.talkas.lv, uz kartes atzīmējot norises vietu, ievadot nepieciešamo informāciju un gaidot koordinatora apstiprinājumu. Organizējot talku publiskā vietā, iespējams saņemt nepieciešamo daudzumu talkas maisu, kā arī vienoties par piepildīto maisu izvešanu. Par šo aicina sazināties ar pašvaldības nekustamā īpašuma speciālistu Dzintaru Franci (tālrunis 28314534, e-pasts dzintars.francis@valmiera.lv). 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri