Valmieras Ziņas

Valmierā pieķerti kārtējie agresīvie autovadītāji (25)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 26.augustā, Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) stāvlaukumā piefiksēti agresīvie braucēji, informē VOC valdes priekšsēdētājs Artis Jansons.

Viņš piebilda, ka uz notikuma vietu bija izsaukta arī Valmieras pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, kuri tikai paskatījusies uz notikušo un neko nav darījusi. Arī nekāds pārkāpuma protokols nav sastādīts.”Vidzemes Olimpiskais centrs noteikti gribēs paskaidrojumus, kāpēc policija neko nav darījusi un kā tiks kompensēti nodarītie zaudējumi par sabojāto autostāvvietu. Šādi braucēji VOC stāvlaukumā tiek fiksēti regulāri,” norādīja A.Jansons.

Jau informējām, ka Valmieras pilsētas pašvaldība kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldības policiju, Valsts policiju un valsts akciju sabiedrības “Ceļu satiksmes drošības direkcija” Valmieras reģionālo nodaļu pirms gada uzsāka sociālo akciju Valmierā “Droša pilsēta”, aicinot iedzīvotājus ziņot par agresīviem braucējiem.

    Muca - 26.08.2016

    Idioti, noķert viņus, uz Miera ielas arī viens larkšķis ar nokritušu izpūtēju naktīs neļauj gulēt

      Andrejs - 26.08.2016

      Tas larkšķis lielākoties ir no tiem rolleriem kuri parbūvē un uztaisa skaļus izpūtējus, ne pie vissa var vainot Automobīļu Vadītājus takā…….

    Klavs - 26.08.2016

    Normāli tin e30 =]]

    Ainars - 26.08.2016

    Auto sportisti vēlas tikai pasportot Olimpiska centra laukumā, vai tad tas tam nebija paredzets?

      Jānis.B. - 27.08.2016

      Cilvēks tikai gribēja uzgriezt olimpiskos riņķus olimpiskajā stāvlaukumā?

    qwe - 26.08.2016

    Naktis uz visiem stavlaukumiem svilina gumiju, tā ka gribat kompensāciju par riepu pēdām tad liekat kameras un filmejat, savādāk ar bildi vai viņš tur….. Būs pa maz!

    Alnis - 26.08.2016

    Miskaste kārtējā kas zīmējās.

      Ieputman - 26.08.2016

      Izskatas jau nu diezgan pieklajiga ta tava “miskaste”

    Jancis - 26.08.2016

    Heiteri ir tie kam nepatīk ka stāvlaukumos driftē, joautobusa šoferis ka paprasa ta pasūta d***t. Labāk laukumos nekā uz ielas!

    Ieputman - 26.08.2016

    Labak domes viri butu izdomajusi kadu vietu, arpus pilsetas, kur tadas lietas nevienam netraucees….aa pareizi…tur bus visadas maksas utt..nu tad sadzivojiet ar to…ne jau visi brauka ar 100zs masinam ar kuram neprasas un nemaz nevar sportiski pabraukt.
    Ka vispar formule agresivu brauksanu? Iespejams puisi tikai pabrauca sportiskak….

      Janka - 26.08.2016

      Brauc u Teperi,skrien cik vēlies!

      Madars - 26.08.2016

      Beidzot viens normāls komentārs.

      uldis - 27.08.2016

      Pilnigi piekritu…Vajag laukumu ar zimi,100Zs+

    tur jau skaidrs kpc neko nedara menti pazistami , taa tas valmiera notiek

      Sentis - 26.08.2016

      Menti neko nevar izdariit.nav privaatiipassums un nav nodariiti zaudeejumi otrai personai!!!nu bembists samaxaas domai-VOC noliigs bruga mazgaataaju kas satiiriis drifta peedas?!!taa nenotiek.kabataa naudu iebaaziis un viss.ko varat nnemties par sso visu????

      HH - 27.08.2016

      Ja val menti pasi pa pilsetu uz 100 kmh mauc ar savam masinam
      taka labak turet video rekorderu masina un pie mazakas iespejas gast ieksa tos sunus nelaimigos

    Qwerty - 26.08.2016

    Vai A.Jansons pats taisīja un lika bruģi par savu naudu, ja jau viņš tā cepās?

    Ozollapa - 26.08.2016

    Besi lauka sitie tirlinji. Ardaas un rada nekartibas. Kautkads agrinas primatu sugas paveids. Noladetie merkakji!

      Aa - 26.08.2016

      Mērkaķi banānus rij,nejauc drifterus ar mērkaķiem. Drifteri driftē,mērkaķi-mērkaķo….

      Ome - 28.08.2016

      Veco bembi nopirkuši un baigie drifteri te kolhozā sanākuši , gan jau vin dīzeli pārskatijušies :D

    Guntis - 26.08.2016

    Latvija ir tukstošiem bendzingalvas!!! “labi ka mums ir tik ļotidaudz asfalta trases kur braukt!!!”

    Sentis - 26.08.2016

    Un ko tad vinnss sabojaaja.brugi saskraapeeja vai??

    Puikas normāli atpūšas. Būtu uzslavu pelnījuši

    Oscalo - 28.08.2016

    318i normali tinas, tik nedaudz sajugs slid! a VOC vareja paskatities,ka čubari tin ratus, varbut pat iekļauj kādu pasākumu VLM žurkam! ;) Ir vismaz kadas jaurtibas vakaros! Kazuruņģis jau slēgst mums, tad VOC ir vaļā un apgaismots! Viss notiek! čubari lien ka odi uz gaismu, kur labs laukums. Nedriftojam jau pa buļbu lauku. Nevar jau plēst savu 318 drapaku! Tomer CSDD lubrakiem ar jaatrada savs gada pirkums! Čubari ar grib ieliet māgā alu,un labi atpusties tribīnes! Cik var skriet pakaļ bumbai, laiks VLm riepas svilinat! Wolfinsteins lētais mūdzis ar ar veļuku bij atminies paspriest,ka auģiks ta negriežas! Žurka ir spēks, audi smird! Par savējiem!

      318 - 28.08.2016

      318 labakaja gadijuma tev griez uz slapjam lapam .

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” (reģ. Nr.: 40008001803) Sociālo pakalpojumu centrs “Vanags” aicina darbā aprūpētājus grupu dzīvokļa pakalpojuma nodrošināšanai Valmierā. Galvenie darba pienākumi: palīdzēt grupu dzīvokļu klientiem veikt pašaprūpi; pēc nepieciešamības nodrošināt klientiem palīdzību personīgajā higiēnā, ēdiena gatavošanā, telpu un teritorijas sakopšanā u.c. pašaprūpes prasmju pilnveidē; sniegt atbalstu sadzīves organizēšanā; sniegt atbalstu (asistēt) klientu ikdienas gaitās (veikala, pasta, bankas, ārsta u.tml. apmeklējums); sniegt palīdzību klientam sociālo un sadzīves prasmju apguvē sociālā darbinieka pārraudzībā; nepieciešamības gadījumā nodrošināt klientu pavadīšanu uz nodarbībām; veikt klientu diennakts uzraudzību; dokumentēt sniegto atbalstu un veiktās darbības. Piedāvājam: darbu Valmierā, Ūdens ielā 2C; iespēju strādāt pilnu vai nepilnu darba laiku; maiņu darbu pēc saskaņota darba grafika - viena maiņa 24 stundas; atalgojumu atbilstošu faktiski nostrādātajam darba laikam ar stundas likmi 5,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu; apmācības pienākumu veikšanai. Prasības: vēlme un spēja strādāt ar klientiem ar garīga rakstura traucējumiem; prasme dokumentēt klientam sniegto atbalstu un veiktās darbības; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; spēja strādāt komandā kā arī patstāvīgi, savas amata kompetences ietvaros; labas komunikācijas prasmes, empātijas spējas, precizitāte un atbildība, laipnība un iejūtība; prasme organizēt savu darbu, patstāvīgi analizēt situācijas, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību; vidējā izglītība; priekšroka pretendentiem ar aprūpētāja kvalifikāciju; bez kaitīgiem ieradumiem. CV un Motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu vita.romanovska@samariesi.lv  Papildus informācija par vakanci: Vita Romanovska, tālr. 28701084 Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Ūdens iela 2C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-12 Darba sākšanas datums: 2026-05-01 Kontaktpersona: Vita Romanovska Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

MAXIMA Latvija" SIA, reģ. Nr.: 40003520643 Sētnieks/-ce Aicinām darbā Valmierā, Nākotnes ielā 2, Sētnieku/-ci. Aicinām pieteikties: šeit, atverot saiti! apciemojot tuvumā esošo Maxima veikalu un aizpildot anketu klātienē, informācijas centrā. Tu iegūsi: stabilu atalgojumu vienmēr laikā 4.80 EUR/h - 4.95 EUR/h (bruto); katru dienu bezmaksas un garšīgas pusdienas; atbalstu un apmācības, lai Tev būtu viss nepieciešamais veiksmīgam darba sākumam; veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 3 mēnešiem); apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi; dāvanas svētkos un stipendijas bērniem par izcilām sekmēm - mēs novērtējam un atbalstām ģimenes vērtības; 300 EUR bonusu par katru rekomendēto kolēģi, kurš uzsāks darbu mūsu komandā. Mēs sagaidām: pamatizglītību; latviešu valodas zināšanas atbilstoši A1 līmenim; vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Mēs tev uzticēsim: savākt un sakārtot otrreizējās izejvielas(makulatūru, polietilēna plēves, iepakojumus); tīrīt rampas un āra teritoriju, ziemas laikā tīrīt sniegu; savākt un novietot preču ratiņus un groziņus tiem paredzētajā vietā. Ja ir kādi jautājumi, zvani uz bezmaksas tālruni 80000088 Nosūtot savu pieteikumu, Jūs apstiprināt, ka pieteikumā norādītie dati ir pareizi, ka esat iepazinies ar MAXIMA Latvija SIA “Personas datu apstrādes politiku personāla atlases nodrošināšanai”, kas atrodama mūsu tīmekļvietnes sadaļā “Privātuma politika”, un tās saturs Jums ir saprotams, ka Jums ir saprotama informācija par Jūsu personas datu apstrādi un Jūsu tiesībām kā datu subjektam, ka šajā pieteikumā sniegtie apliecinājumi ir patiesi un Jūs izprotat to nozīmi. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Nākotnes iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: Pieteikties, atverot saiti. 80000088 Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs  izsludina konkursu uz vakanto psihologa amata vietu (darbinieka amats) Prasības pretendentiem/-ēm: maģistra grāds psiholoģijā; ne mazāk kā 2 gadu darba pieredze psihologa amatā pēdējo 5 gadu laikā; sertifikāts klīniskās un veselības psiholoģijas jomā vai reģistrācija šajā jomā ar turpmāko sertificēšanos; praktiska pieredze strādāt ar pieaugušajiem, sniegt individuālās konsultācijas, vadīt grupas nodarbības – seminārus, atbalsta grupas u.c.; pieredze veikt krīzes intervenci individuāli un grupā tiks uzskatīta par priekšrocību; augsta saskarsmes kultūra un komunikācijas prasmes; valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī Tiek piedāvāts: nepilns darba laiks (20 darba stundas nedēļā); labi darba apstākļi; mēnešalga (bruto alga) 948.00 EUR, pārbaudes laikā 675.00 EUR; sociālās garantijas, papildatvaļinājums, atvaļinājuma pabalsts un citi iestādē noteiktie motivācijas elementi atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem; elastīgs darba laiks; veselības apdrošināšana - pēc pārbaudes laika beigām; atbildīgs darbs atsaucīgā un profesionālā kolektīvā; iespēja paplašināt zināšanas un gūt praktisku pieredzi valsts pārvaldē; darba vieta Valmierā, Tērbatas ielā 9 Iesniedzamie dokumenti: pieteikuma vēstule; Curriculum Vitae (CV); izglītības dokumentu kopijas (pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā). Iesniedzamos dokumentus sūtīt līdz 2026.gada 12.aprīlim, Čiekurkalna 1.līnija 1, k-1, Rīga, LV‑1026 ar norādi „Pieteikums psihologa amatam” vai e‑pastu: vscpersonals@iem.gov.lv, vai iesniegt personīgi minētajā adresē 509.kabinetā. Tālrunis uzziņām: 28618182 Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta - Pretendentu izglītības un pieredzes atbilstības izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta - intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi nodrošināt personāla atlasi un ar to saistīto Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra tiesību un pienākumu izpildi. Personas datu apstrāde pamatā tiek veikta, ievērojot Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) apakšpunktu (datu subjekts ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei). Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat Jūsu personas datu apstrādei norādītajam mērķim. Informējam, ka pieteikuma dokumentos iekļautie dati var tikt izmantoti atsauksmju saņemšanai no pieteikuma dokumentos norādītājiem iepriekšējiem darba devējiem. Personas datu apstrādes pārzinis ir Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs, Čiekurkalna 1.līnija 1, k-1, Rīga, LV – 1026, e-pasts: vsc@iem.gov.lv . Saziņai ar personas datu aizsardzības speciālistu: vscdas@iem.gov.lv . Vairāk informācijas tīmekļvietnē: http://vsc.iem.gov.lv/fizisko-personu-datu-apstrade/. Profesija: PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 9, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-12 Kontaktpersona: Tālrunis: 28618182 E-pasts: vscpersonals@iem.gov.lv

Mūsu partneri