Valmieras Ziņas

Valmierā pedagogi izrādījuši lielu interesi par vakcinēšanos pret Covid-19

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras pilsētas pašvaldībai, uzrunājot Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā esošās pirmsskolas, vispārējās, profesionālās ievirzes, profesionālās vidējās, speciālo un interešu izglītības iestādes, kā arī Vidzemes Augstskolu, Valmieras tehnikumu, privāto pamatskolu “Zaļā skola” un mūzikas un mākslas pamatskolu “Universum”, pedagogi un skolu tehniskie darbinieki izrādīja augstu vēlmi vakcinēties, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Valmieras izglītības iestāžu pedagogi un tehniskie darbinieki ir motivēti vakcinēties un viņu vēlme to darīt ir vērtējama kā augsta, taču individuāli vērojams atbalsts viena vai cita ražotāja vakcīnai. Aizvadītajā nedēļas nogalē, kad bija paredzēta arī pedagogu un skolu tehnisko darbinieku vakcinācija, Valmierai piegādātas Pfizer-BioNTech ražotās vakcīnas. Pagājušās nedēļas vidū vakcinētie pedagogi saņēma AstraZeneca vakcīnu. Brīdī, kad vakcinācijas veicējs sazinās ar vakcinējamo personu, lai aicinātu saņemt vakcīnu, tad vakcinējamā persona tiek informēta ar kādu vakcīnu tiks vakcinēta un var izdarīt izvēli,” pastāstīja pašvaldības pārstāve.

Liene Pinne atzina, ka pedagogu vakcinācija, atsākoties klātienes mācībām SPKC noteiktajās epidemioloģiski drošajās pašvaldībās, ir ļoti būtiska, tomēr ikviena cilvēka izvēle vakcinēties ir brīvprātīga un ikvienam ir tiesības atklāt vai paturēt pie sevis informāciju par veiktu vai neveiktu vakcināciju pret Covid-19. Valmieras Izglītības pārvaldē nav saņemta pastiprināta interese no bērnu vecākiem par pedagogu vakcināciju.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri