Valmieras Ziņas

Valmierā pedagogi izrādījuši lielu interesi par vakcinēšanos pret Covid-19

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras pilsētas pašvaldībai, uzrunājot Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā esošās pirmsskolas, vispārējās, profesionālās ievirzes, profesionālās vidējās, speciālo un interešu izglītības iestādes, kā arī Vidzemes Augstskolu, Valmieras tehnikumu, privāto pamatskolu “Zaļā skola” un mūzikas un mākslas pamatskolu “Universum”, pedagogi un skolu tehniskie darbinieki izrādīja augstu vēlmi vakcinēties, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Valmieras izglītības iestāžu pedagogi un tehniskie darbinieki ir motivēti vakcinēties un viņu vēlme to darīt ir vērtējama kā augsta, taču individuāli vērojams atbalsts viena vai cita ražotāja vakcīnai. Aizvadītajā nedēļas nogalē, kad bija paredzēta arī pedagogu un skolu tehnisko darbinieku vakcinācija, Valmierai piegādātas Pfizer-BioNTech ražotās vakcīnas. Pagājušās nedēļas vidū vakcinētie pedagogi saņēma AstraZeneca vakcīnu. Brīdī, kad vakcinācijas veicējs sazinās ar vakcinējamo personu, lai aicinātu saņemt vakcīnu, tad vakcinējamā persona tiek informēta ar kādu vakcīnu tiks vakcinēta un var izdarīt izvēli,” pastāstīja pašvaldības pārstāve.

Liene Pinne atzina, ka pedagogu vakcinācija, atsākoties klātienes mācībām SPKC noteiktajās epidemioloģiski drošajās pašvaldībās, ir ļoti būtiska, tomēr ikviena cilvēka izvēle vakcinēties ir brīvprātīga un ikvienam ir tiesības atklāt vai paturēt pie sevis informāciju par veiktu vai neveiktu vakcināciju pret Covid-19. Valmieras Izglītības pārvaldē nav saņemta pastiprināta interese no bērnu vecākiem par pedagogu vakcināciju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai esi vakcinēts (-ta) pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri