Valmieras Ziņas

„Valmiera/ORDO” apbalvo novembra labākos spēlētājus jaunatnes sistēmā

Vakar, 6.decembrī, pirms Baltijas Basketbola līgas spēles pret “Pieno Zvaigzdes” sveicām aizvadītā mēneša labākos Valmieras jaunatnes sistēmas basketbolistus. Par novembra labākiem atzīti sekojoši spēlētāji- Markuss Maljolo (U10), Ernests Ābols (U11), Dāvis Magurs (U12), Kārlis Bašķis (U14), Ralfs Vilnis (U17), portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO“.

Valmieras Bērnu Sporta skolas (VBSS) un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotās jaunatnes sistēmas puišu komandas novembrī ir aizvadījušas VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulārā čempionāta spēles, kā arī piedalījušās Baltijas Zēnu Basketbola līgas (BBBL) turnīrā.

Pēc veiksmīgā starta “Mini kausa” pirmajā posmā oktobra beigās (kopā 4 uzvaras 5 aizvadītajos mačos), Evas un Alvila Kaufmaņu vadītās U10 un U11 komandas novembrī un decembrī visu uzmanību velta treniņiem, jo otrais “Mini kausa” posms norisināsies 3. un 4. janvārī. Ojāra Meldera vadītie U12 un U13 puiši pēc veiksmīgā sezonas starta, novembrī startējuši ar mainīgām sekmēm. U12 komanda novembrī sešos mačos izcīnījusi trīs panākumus un LJBL čempionātā kopumā tā kopumā izcīnījusi 13 uzvaras 17 aizvadītajos mačos, savukārt U13 komanda tā paša čempionāta ietvaros šajā sezonā zaudējumu rūgtumu nav vēl izjutusi un pēc diviem panākumiem novembrī, tā uzlabojusi savu bilanci līdz 13 uzvarām 13 spēlēs .

Roberta Zeiles vadītās U14 un U17 komandas savu vecuma grupu LJBL superlīgas čempionātos novembrī startējušas ar atšķirīgiem panākumiem. U14 komanda novembrī izcīnījusi trīs uzvaras trīs aizvadītajos mačos, kopvērtējumā ar sešām uzvarām astoņās spēlēs paceļoties uz 4 vietu 12 vienību konkurencē, savukārt U17 komanda novembrī piedzīvojusi abās spēles zaudējumus un ar divām uzvarām piecos aizvadītajos mačos šobrīd turnīra tabulā ierindojas 11 vietā. Edgara Kuka vadītās U15 un 16 komandas startē Nacionālajā līgā (2 divīzija), no kurām U15 komanda novembrī izcīnījusi trīs uzvaras piecos mačos, bet U16 komanda novembrī zaudējuma rūgtumu nav izjutusi (3 uzvaras tikpat mačos). U15 komanda šobrīd savā austrumu grupā ar 7 uzvarām 9 spēlēs ieņem sesto vietu 16 komandu konkurencē , bet tā paša trenera vadītā U16 komanda ar trim uzvarām piecas spēlēs savā austrumu grupā ierindojas septītajā vietā deviņu komandu konkurencē. Veiksmīgi sezonu iesākusi Alvila Kaufmaņa vadītā U19 puišu komanda, kas novembrī izcīnījusi trīs panākumus četrās spēlēs, kopumā LJBL čempionāta ietvaros ar 8 uzvarām 10 aizvadītajās spēlēs, turnīra tabulā ierindojoties augstajā trešajā vietā.

Edgara Kuka vadītā U16 komanda no 10.-12.novembrim startēja Baltijas Basketbola līgas (BBBL) posmā Rīgā (Ķeizarmežs), kur tā piecos aizvadītajos mačos izcīnīja vienu uzvaru.

“Valmiera/ORDO” katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlas labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri