Valmieras Ziņas

Valmierā notiek Lielā Talka

Lasīšanas laiks: 2 min

Lielajā Talkā Valmierā šodien, 24.aprīlī, valmierieši pieteikuši vienpadsmit talkas. Notiek gan labiekārtošanas, gan atkritumu savākšanas talkas. Taču talkas Valmierā tiek rīkotas jau visu šo nedēļu, kā arī doties apkārtnes sakopšanā būs iespējams arī vēl rīt un vienmēr, kad ir šāda vēlme un vajadzība.

Aktīvas ir vairākas iedzīvotāju grupas, kurām rūp savas tuvākās apkārtnes labiekārtošana un sakopšana un kas ik gadu iesaistās pilsētas sakopšanā. Kā ik gadu, valmierieši var piebiedroties Misu apkaimes solo, duo vai ģimenes talkā, kur atkritumi tiek vākti gan Paula Valdena un Brenguļu ielu ceļmalās, gan meža takās uz Gaujas krastu Pauku priedēs līdz Misas garāžām. Ikgadējā talka tiek rīkota arī Brūkleņu, Vairogu un Kadiķu ielu teritorijās, kur tiek vākti atkritumi grāvmalās un tuvumā esošajā mežā. Atkritumu savākšanā iesaistās vairākas šajās ielās dzīvojošās ģimenes. Arī Jāņparka, Slokas un Mednieku ielas apkaimes iedzīvotājiem, kā ik gadu, rūp tuvākās teritorijas sakopšana,  tiek iztīrītas gan grāvmalas, gan tuvākais mežs.

Mežus kopj arī Valmieras apkaimē esošo dārzkopības kooperatīvu iedzīvotāji, izdarot lielu darbu gadiem krājušos atkritumu savākšanā.  Kaimiņu talkas notiek arī pie daudzdzīvokļu mājām un iestādēm: tiek stādīti krūmiņi, sakopta teritorija Andreja Upīša ielā, Beātes ielā. Notiek arī labiekārtošanas un atkritumu savākšanas talka tieši pie Gaujas, valmieriešu lokāli iecienītā atpūtas vietā.

Teritorijas sakopšanā Lielās Talkas nedēļā iesaistījās arī vairākas organizācijas: tika sakopta nevalstisko organizāciju mājas apkārtne Garajā ielā 10, teritorija pie Universum mūzikas un mākslas pamatskolas, mežs Sajūtu parka teritorijā. Sporta klubs FC Gauja atjaunoja futbola vārtu konstrukcijas Valmieras Viestura vidusskolas sporta laukumā. Savukārt vienība “Laivu nams – Valmiera”, Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomisti, izmantojot savu priekšrocību – iespēju pārvietoties ar laivu –, no atkritumiem atbrīvoja Dzelzs tilta pār Gauju  ūdenī esošā balsta pakāji.

Pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Tūrisma informācijas centru ikvienam solo, duo un ģimenes lokā talkot gribētājam šogad piedāvā izstaigāt pilsētas pārgājiena maršrutu “Starp četriem Valmieras tiltiem” un vākt Gaujas krastu mežos esošos atkritumus.

Lai piepildīto maisu nodošana un savākšana būtu pēc iespējas ērtāka un pieejamāka, dabā ir marķēti un Lielās Talkas mājaslapā reģistrēti kopā 20 oficiālie maisu atstāšanas punkti. Marķētie punkti būs pieejami visu nedēļas nogali.

Dabā un mežā nokļuvušie atkritumi šajā pavasarī atrodami daudzviet. Ikviena pilsētas sakopšanas iniciatīva ir nozīmīga tīrai videi un patīkamākai dzīvošanai. Ir daudz labo darbu, kas tiek darīti arī klusībā, bez plašas publicitātes. Paldies ikvienam, kurš rūpējas un sniedz ieguldījumu, lai Valmiera būtu atkal tīra un sakopta!

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU ASISTENTI/-TU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: pieteikumu pieņemšana un apstrāde; asistēt projekta vadītājam projektu pieteikumu sagatavošanā un projektu realizēšanā ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; biroja administrācijas pienākumu izpilde (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz ienākošajiem telefona zvaniem, e-pastiem, uzturēt kontaktus ar organizācijas klientiem). No darbinieka sagaidām: augstu atbildību un labas komunikācijas prasmes; labas angļu valodas zināšanas, pedagoģiskā izglītība un datorprogrammu lietošanas prasmes uzskatīsim par priekšrocību. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, iespēja apvienot darbu ar studijām; darba samaksu sākot no 5 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTU ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU VADĪTĀJU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: projektu pieteikumu gatavošana ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu realizēšana (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz e-pastiem, uzturēt kontaktus ar projektu partneriem); projektu rezultātu izstrāde; projektu aktivitāšu organizēšana; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; dalība projektu braucienos uz ārzemēm; No darbinieka sagaidām: labas angļu valodas zināšanas; augstu atbildības sajūtu un punktualitāti; prasmi strādāt individuāli un komandā; labas datorprasmes, radošu un mūsdienīgu pieeju uzdevumu veikšanā; vēlama pieredze pedagoga darbā un ERASMUS+ projektos. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, kuru iespējams veikt attālināti un apvienot ar studijām; darba samaksu sākot no 7 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valmieras tehnikums aicina darbā APKOPĒJU (uz darbinieka prombūtnes laiku) Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Prasības pretendentam: Pamatizglītība Prasme strādāt kārtīgi, kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu Prasme strādāt ar telpu uzkopšanas līdzekļiem un darbarīkiem Atbilstība Ministru kabineta noteikumu Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 104.punktam Iespēja uzsākt darbu nekavējoties Tālrunis informācijai: Personāla speciāliste Guna Čečiņa 22020228. CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Apkopēja vakancei” līdz 2022.gada 31.janvārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-31 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas ar vakances norādi sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri