Valmieras Ziņas

Valmierā norisināsies otrās Latvijas tirgotāju dienas

Lasīšanas laiks: 2 min

2024. gada 10. un 11. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā otro reizi norisināsies vērienīgs pasākums ’’Latvijas tirgotāju dienas’’, kurā piedalīsies visdažādāko nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, ēdinātāji, kā arī izglītības iestādes un pašvaldības. Šogad pasākumu papildinās arī muzikālā skatuve ar plašu kultūras programmu un jauno mūziķu priekšnesumiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pasākuma organizatori.

Valmieras Olimpiskā centra stāvlaukums uz divām dienām pārtaps vietā, kur pirkt un pārdot. Arī šogad būs iespējams ielūkoties auto pasaulē. Interesentiem tiks piedāvāti arī testa braucieni, kur ikviens varēs izmēģināt jaunākos auto un moto industrijas veikumus. Pasākumā pārstāvēta būs arī finanšu pakalpojumu nozare un pašvaldības. Tāpat būs iespēja iepazīties ar un jaunākajām aktualitātēm izglītībā. Olimpiskā centra stāvlaukumos savu produkciju valmieriešiem un pilsētas viesiem piedāvās amatnieki un mājražotāji. Arī šogad plaši pārstāvēts būs piedāvājums mājai un dārzam, izsalkumu remdēt būs iespējams Gardumu alejā, bet mazākajiem pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša atrakciju zona.

Pasākums 10. maijā tiks atklāts plkst. 17.00, bet noslēgsies plkst. 23.00, savukārt sestdienā Latvijas tirgotāju dienas durvis apmeklētājiem vērs no plkst. 10.00 – 15.00.

Viens no šī pasākuma notikumiem būs Valmieras novada pašvaldības, uzņēmēju un mājražotāju organizētais GARDĀKO Valmieras salātu konkurss, kas Valmierā notiks pirmo reizi. Konkurss norisināsies 10. maijā plkst. 19.00 Valmieras Olimpiskā centra ārtelpā.

Uzzini vairāk par ’’Latvijas tirgotāju dienām’’ apmeklējot vietni www.tirgotajudienas.lv.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri