Valmieras Ziņas

Valmierā norisinās diskusiju vakari jauniešiem

Pirms pāris dienām, 26. jūnijā, Valmieras Jauniešu mājā norisinājās pirmais no kopumā pieciem diskusiju vakariem, kur jaunieši var izteikt savu viedokli, diskutējot par pasaulē notiekošo un problēmām, kuras ir aktuālas 21. gadsimtā.

Diskusijā par cilvēktiesībām piedalījās jaunieši no Valmieras, Cēsīm, Vācijas un Portugāles. Tika pārrunāti dažādi jautājumi: valsts ekonomiskais stāvoklis, dzimumu vienlīdzība, problēmas izglītības sistēmā, viendzimuma laulību likuma pieņemšana un tas, kā reliģija ietekmē cilvēka skatu uz apkārtējo vidi. Prieks, ka arī jaunieši Valmierā ir ieinteresēti globālos tematos un nebaidās iesaistīties karstās diskusijās.

Šādi diskusiju vakari turpināsies visas vasaras garumā, katra vakara tēma būs atšķīrīga. Jau 4. jūlijā tiks runāts par tehnoloģijām, to ietekmi uz mūsu ikdienu un kāds var būt jauniešu devums to attīstībā.

Lai nodrošinātu iespēju jauniešiem uzlabot savas svešvalodu prasmes, komunicējot ar jauniešiem no ārzemēm, diskusijas notiek angļu valodā. To galvenais mērķis ir veidot drošu vidi, kurā paust savu viedokli un rast domubiedrus.

Vairāk informācijas – ej.uz/SpeakUp18

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri