Valmieras Ziņas

Valmierā naktspatversmes klienti nav ieinteresēti par vakcināciju pret Covid-19

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā naktspatversmes klienti nav ieinteresēti par vakcināciju pret Covid-19, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

No 1.oktobra līdz 30.aprīlīm Valmierā, Ūdens ielā 2C biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” sociālo pakalpojumu centrā “Vanags” darbojas naktspatversme.

Tā kā naktspatversmi klienti neapmeklē regulāri, bet periodiski, tās darbinieki jau no šī gada februāra beigām centās apzināt personas, kuras būtu gatavas vakcinēties pret Covid-19. Tolaik atsaucība no iemītniekiem netika saņemta, sacīja Pinne.

Viņa norādīja, ka 27.aprīlī atvēra prioritāro grupu – ieslodzījuma vietu un patversmju klienti un darbinieki.

“Tuvojoties šīs prioritārās grupas atvēršanai, naktspatversmes darbinieki jau nedēļu iepriekš atkārtoti uzrunāja iemītniekus, kuri šajā laikā izmantoja naktspatversmes pakalpojumu. Visi aptaujātie atteicās no vakcinācijas pret Covid-19,” atzina Pinne.

Viņa piebilda, ka, iestājoties siltākiem un pavasarīgākiem laikapstākļiem, naktspatversmes pakalpojumu izmanto aizvien mazāk klientu – 27.aprīlī naktspatversmes pakalpojumu izmantoja viena persona. Vidēji naktspatversmes darbības laikā no oktobra sākuma līdz aprīļa beigām šo pakalpojumu izmanto 35 personas.

Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes darbinieki atkārtoti sazināsies ar naktspatversmes klientiem, kuriem ir pieejama kontaktinformācija, lai motivētu un informētu par vakcinācijas pret Covid-19 nozīmi.

Pašvaldības pārstāve informēja, ka nepieciešamības gadījumā izbraukuma vakcināciju uz naktspatversmi ir gatavi organizēt un veikt SIA “Vidzemes slimnīcas” medicīnas darbinieki, kuri šajās dienās ir saņēmuši “Jonson&Jonson” vienas devas vakcīnu piegādi patversmju iemītniekiem.

Savukārt patversmju darbinieku vakcinācija jau notiek vienlaikus ar sociālās aprūpes centru darbinieku vakcināciju, piebilda Pinne.

Kā aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības pārstāve Zita Lazdāne, patlaban Liepājā apzina patversmes darbinieku un klientu gatavību vakcinēties. Ja būs cilvēki, kuri vēlēsies vakcinēties, vakcinācijas pakalpojuma sniedzējs piebrauks klāt un savakcinēs uz vietas, piemēram, “Agapē” vakcinēs uz vietas.

“Tāpat tiek apzināti arī zupas virtuvju apmeklētāji. Tuvāko dienu laikā būs zināms konkrēts vakcinējamo skaits,” sacīja Lazdāne.

LETA jau vēstīja, ka patversmju darbinieku vakcinācija jau notiek vienlaikus ar sociālās aprūpes centru darbinieku vakcināciju, savukārt patversmju iedzīvotāji tiks vakcinēti, nodrošinot izbraukuma vakcināciju konkrēti uz visām patversmēm, kas atrodas dažādu pašvaldību pārraudzībā. Kolektīvā vakcinācija paredzēta aptuveni 40 patversmēs visā Latvijā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu vecākam bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: veselības apdrošināšana; papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; apmaksātus kursus, meistarklases profesionālajai izaugsmei; apmaksātas pusdienas; svētku dāvanas; atmaksātus papildatvaļinājumus; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; darba alga no EUR 1080-1130 (bruto)/ no 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – Vecākais bistro pakalpojuma darbinieks Valmierā, vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26 167 218. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-06

“Rūjienas saldējums” komanda aicina pievienoties saldējuma masas vārītāju! Darba pienākumi: Saldējuma masas sagatavošana un vārīšana; Izejvielu sagatavošana atbilstoši receptūrām; Iekārtu, līniju mazgāšana, dezinfekcija; Iekārtu uzturēšana labā darba kārtībā; Telpu un iekārtu uzturēšana atbilstoši sanitārajām prasībām. No Tevis sagaidām: Spēju uzņemties atbildību un veikt darba pienākumus ar precizitāti; Spēju organizēt un plānot savu darbu; Iniciatīvu un labas komunikācijas prasmes; Spēju strādāt fizisku darbu, intensīvos darba apstākļos; Vēlmi mācīties, apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 7.5 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas un piemaksu par savārīto saldējuma masas apjomu; Maiņu darbu – dienas un nakts maiņas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) līdz 23. augustam uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: VĀRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-23 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri