Valmieras Ziņas

Valmierā jau desmito gadu atzīmēs starptautisko akciju “Muzeju nakts”

Lasīšanas laiks: 2 min

17.maijā Valmierā jau desmito gadu tiks atzīmēta “Muzeju nakts 2014”, kurā valmieriešiem un pilsētas viesiem būs iespējams baudīt krāšņu un daudzveidīgu pasākumu programmu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Jau ziņojām, ka Starptautiskās Muzeju nakts pasākumi Valmierā tiks atklāti ar ekskursiju “Dzintara saulriets Valmierā”.

Savukārt Valmieras muzejā no plkst.19 līdz 1 naktī apmeklētājiem būs iespēja bez maksas aplūkot vairākas izstādes, tostarp Kurzemes mākslinieku darbu izstādi, ekspozīciju “Mītiskā pasaule un fantāzijas tēli”, kā arī izstādi “Labu rītu, jauku dienu”, bet no plkst.19 līdz 23 apskatei būs atvērtas arī vairākas muzeja ekspozīcijas.

Pēc J.Deičmanes teiktā, šogad pasākumam Valmieras muzejs noteicis tēmu “Romantiskā nakts Valmierā”, tādēļ no plkst.19 līdz 22 visi interesenti varēs doties ekskursijā pa Valmieras romantiskākajām vietām, savukārt no plkst.20 līdz 23 ikviens Pilskalna ēkā varēs pastaigāties pa gaismas un mūzikas dārzu.

Šajā dārzā plkst.20.30 muzicēs Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi, bet plkst.21.30 koncertu “Romances vienīgi jums” sniegs Viktors Kozlitins. Pēc J.Deičmanes teiktā, plkst.21 Pilsdrupu estrādē norisināsies vairāki romantiski konkursi – garākā skūpsta konkurss, romantiskākā atzīšanās mīlestībā un mīļvārdiņu konkurss.

Tāpat muzeja pagalmā no plkst.20 līdz 22 gaidāmas arī dažādas radošās darbnīcas, tostarp Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” vadītā Rožu darbnīca, traktiera-picērijas “Liepziedi un Rozmarīns” Sarkanā vīna darbnīca, kā arī gardā Saldumu darbnīca, savukārt Valmieras muzeja Izstāžu namā darbosies Zvaigžņu laboratorija Edītes Glāzeres un Santas Buivas vadībā.
Noslēgumā plkst.22.30 Pilsdrupu estrādē romantiskā nakts koncertā muzicēs Aina Boža un Aiva Tauriņa-Šariņa.

Pēc J.Deičmanes teiktā, Starptautiskās Muzeju nakts laikā tiks atjaunots pasākums “Uzņēmēju nakts”, kam būs dots īpašs nosaukums “Nakts iepirkšanās svētki 2014 Valmierā”. Tā laikā vairāk nekā 20 dažādi Valmieras uzņēmumi, piedāvājot atlaides, konkursus un balvas aicinās iedzīvotājus iegādāties savas preces. No plkst.18 līdz 23.30 laukumā pie tirdzniecības centra “Valleta” gaidāmas dažādas aktivitātes, savukārt plkst.23.30 Pilsdrupu estrādē notiks lielā noslēguma loterija.

Muzeju nakts laikā īpašas aktivitātes organizēs arī Valmieras drāmas teātris, piedāvājot režisora Jāņa Znotiņa un scenogrāfa Ričarda Millera radītu performanci par dzintara tematiku, un mākslas “Galerija Laipa”, kurā 17.maijā plkst.21 tiks atklātas četras dažādas izstādes – Guntara Sietiņa grafikas, Annas Rasmus skulptūras, Lauras Juhansones-Daugules fotogrāfijas un Kristīnes Urbanavičas gleznu miniatūras izstāde.

Jau ziņojām, ka Muzeju nakts tēma šogad ir sarkanais dzintars, simbolizējot vienu no Latvijas dārgumiem.

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU ASISTENTI/-TU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: pieteikumu pieņemšana un apstrāde; asistēt projekta vadītājam projektu pieteikumu sagatavošanā un projektu realizēšanā ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; biroja administrācijas pienākumu izpilde (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz ienākošajiem telefona zvaniem, e-pastiem, uzturēt kontaktus ar organizācijas klientiem). No darbinieka sagaidām: augstu atbildību un labas komunikācijas prasmes; labas angļu valodas zināšanas, pedagoģiskā izglītība un datorprogrammu lietošanas prasmes uzskatīsim par priekšrocību. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, iespēja apvienot darbu ar studijām; darba samaksu sākot no 5 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTU ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU VADĪTĀJU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: projektu pieteikumu gatavošana ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu realizēšana (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz e-pastiem, uzturēt kontaktus ar projektu partneriem); projektu rezultātu izstrāde; projektu aktivitāšu organizēšana; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; dalība projektu braucienos uz ārzemēm; No darbinieka sagaidām: labas angļu valodas zināšanas; augstu atbildības sajūtu un punktualitāti; prasmi strādāt individuāli un komandā; labas datorprasmes, radošu un mūsdienīgu pieeju uzdevumu veikšanā; vēlama pieredze pedagoga darbā un ERASMUS+ projektos. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, kuru iespējams veikt attālināti un apvienot ar studijām; darba samaksu sākot no 7 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valmieras tehnikums aicina darbā APKOPĒJU (uz darbinieka prombūtnes laiku) Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Prasības pretendentam: Pamatizglītība Prasme strādāt kārtīgi, kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu Prasme strādāt ar telpu uzkopšanas līdzekļiem un darbarīkiem Atbilstība Ministru kabineta noteikumu Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 104.punktam Iespēja uzsākt darbu nekavējoties Tālrunis informācijai: Personāla speciāliste Guna Čečiņa 22020228. CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Apkopēja vakancei” līdz 2022.gada 31.janvārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-31 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas ar vakances norādi sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri