Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmo reizi LBL2 finālā

Lasīšanas laiks: 4 min

Otrdien, 18.aprīlī, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja LBL2 mājas spēli pret BK „Ķekavu”. Abas komandas cīnījās otrās divīzijas pusfinālā, kur iekļūšanu finālā veido divu uzvaru summas. Iepriekšējā izbraukuma mačā, valmierieši guva pirmo uzvaru ar 84:72. Arī šo cīņu, Vidzemes Augstskolas studenti, noslēdza ar uzvaru (79:75), garantējot sev vietu finālā. Šī būs pirmā reize, kad komanda piedalīsies LBL2 finālā.

Pirmā ceturtdaļa ieskās ar viesu agresīvu aizsardzību. Sekmīgi savācot atlēkušās bumbas, pretinieki jau ceturtdaļas sākumā izvirzījās vadībā ar 0:6. Pēc R. Mihailova rezultatīvās piespēles J. Engeram, valmierieši guva pirmos punktus. Pēc R. Mihailova trīs punktu metiena realizācijas, mājinieki bija atspēlējušies līdz neizšķirtam ar 8:8. Turpmāko ceturtdaļu, komandas cīnījās punkts punktā, taču vadībā bija laukuma saimnieki. Pēdējas ceturkšņa sekundēs N. Miezis veica precīzu divu punktu metienu, panākot tikai viena punkta pārsvaru valmieriešiem (19:18).

Otrajā ceturtdaļā „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti nereti atstāja brīvus pretinieku spēlētājus, ko sekmīgi izmantoja BK „Ķekava”. Līdz ar to pirmo ceturtdaļas laiku, pretinieki bija vadībā. Tomēr pēc J. Engera rezultatīvās piespēles R. Ermansonam un M. Riekstiņam, komanda atguva pārsvaru. Pirmais spēles puslaiks gan noslēdzās par labu pretiniekiem, jo N. Saknīša rezultatīvais divu punktu guvumus un N. Mieža precīzie soda metieni panāca 33:35.

Trešajā ceturtdaļā viesi bieži vien pārtvēra pretinieku uzbrukuma bumbas, turpinot audzēt gūto pārsvaru līdz 33:40. Mājinieki cīnījās par uzbrukuma iespējām, taču nesekmīgi realizēja metienu no tuvas un tālas distances. Tikai uz ceturtdaļas beigām komandai izdevās pievilkt spēli līdz 47:50 un pēc R. Apsīša divu punktu metiena, trešā ceturtdaļa noslēdzās ar +1 valmieriešiem (53:52).

Noslēdzošajā ceturtdaļā komandas aizvadīja spraigu un agresīvu cīņu par uzvaru. Tablo nemitīgi ziņoja par neizšķirtu līdz pat 69:69. Tad pretinieku spēlētājs N. Miezis veica rezultatīvu piespēli N. Saknītim, gūstot vadību BK „Ķekavas pusē” ar 69:71. Pēc T. Kohanova rezultatīvajiem trīs un divu punktu, kā arī soda metiena, pārsvaru atguva laukuma saimnieki (75:71), taču tad N. Miezīša trīspunktu metiena realizācija piedzina rezultātu līdz 75:74. Pēdējos mača punktus guva O.Grīnbergs ar rezultatīvu trīs punktu un soda metienu, kā arī precīzu soda metienu veica A. Čavars. Mačs noslēdzas ar skaļām ovācijām un līdzjutēju gavilēm par „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” gūto uzvaru ar 79:75.

„Sajūtas ir lieliskas un ja ne visus, tad lielāko daļu basketbolistus varu apsveikt ar pirmo iekļūšanu LBL2 finālā. Neskatoties uz to, priekšā vēl pāris nedēļu smags darbs, lai sekmīgi sagatavotos finālam, kā saka, viss ir tikai sācies. Atskatoties uz aizvadīto maču, tad var redzēt, ka pirmajā puslaikā pretinieki izcīnīja 10 bumbas pie mūsu groza. Tas ir krietni par daudz, bet otrajā puslaikā vien 4. Tā arī bija sērijas lielākā kļūda, jo pretinieki ir smagāki un fiziski spēcīgāki, līdz ar to mums bija grūti viņus noturēt, taču puiši parādīja, uz ko ir spējīgi un nežēlojot sevi, cīnījās par uzvaru”, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” treneris Roberts Zeile par aizvadīto cīņu.

„Šī spēle bija krietni grūtāka, jo pirmajā mačā mēs neizjutām tādu spiedienu. Šajā cīņā no mums gaidīja tikai un vienīgi uzvaru. Brīžos, kad rezultāts bija neizšķirts vai pretinieki bija guvuši pārsvaru, ļoti palīdzēja līdzjutēju atbalsts un J. Engers, jo tad, kad vajadzēja, viņš paņēma spēli uz sevi. Domāju, ja viņam būtu viena vai divas epizodes mazāk, tad rezultāts būtu pavisam citādāks. Jau ceturto gadu aizvadu šajā komandā un šī ir pirmā reize, kad tiekam tik tālu. Katru gadu paliekam ar vien labāki un prasmīgāki. Arī iegūtais SBL čempiona tituls par to liecina. Vēl ir vieta izaugsmei, bet prieks ir just progresu un to, kā komanda paliek ar vien spēcīgāka”, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolists O. Grīnbergs.

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – BK „Ķekava”

(19-18, 33-35, 53-52, 79-75)

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Engers 26+5ab+4rp, Grīnbergs 15+7ab, Kohanovs 9, Riekstiņš 8, Dubults 6+11ab, Mihailovs 5, Ermansons 4, Apsītis 3, Vēveris 2, Ivanovs 1

BK „Ķekava”: Miezis 30+8ab+7rp, Saknītis 13+7ab, Čavars 11+6ab, Āre 7, Šteinbergs 6, Gundegs 5+5rp, Jašuks 3

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja Ķīmisko ekspertīžu nodaļas vecākais tiesu eksperts Profesijas kods – 261903 Vispārējie darba pienākumi: veikt dažādu vielu ķīmisko izpēti, izmantojot gāzu hromatogrāfijas metodes u.c. analītiskās ķīmijas metodes; piedalīties kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanā; izstrādāt metožu projektus, veikt metožu validēšanu; savas kompetences ietvaros sniegt konsultācijas.  Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze: akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ķīmijas jomā; pieredze laboratorijas darbā; iepriekšēja darba pieredze ar gāzu hromatogrāfijas iekārtām tiks uzskatīta par priekšrocību; labas iemaņas darbā ar datoru – MS Word, MS Excel, darbības interneta vidē; teicamas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas; spēju strādāt komandā un komunikācijas prasmes; labas analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz rezultātu sasniegšanu. Piedāvājam: stabilu un interesantu darbu; sakārtotu darba vidi; sociālo garantiju sistēmu; apmācības un pieredzējušu ekspertu konsultācijas; draudzīgu kolektīvu; veselības apdrošināšanu; mēnešalgu 1878 EUR -1965 EUR (bruto).Pieteikšanās termiņš – 2025.gada 20.novembris Darba vietas adrese: Valmiera, Dārza iela 2a (1 vakance) Pretendentiem uz e-pasta adresi cv@vp.gov.lv sūtīt: - motivētu pieteikuma vēstuli; - dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae); - izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as. Papildu informācija pa tālruni – 67208405 Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām; 2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026. Profesija: VECĀKAIS TIESU EKSPERTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārza iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-11-20 Kontaktpersona: Ilona Bušere

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālistikas pārvaldes Reģionu biroja Vidzemes ekspertu nodaļas inspektors kriminālists (apmācību periodā inspektors kriminālists kandidāts) Profesijas kods – 335515 Vispārējie darba pienākumi: piedalās procesuālo darbību veikšanā un izbrauc uz notikuma vietu apskatēm, kur veic darbības procesa virzītāja uzdevumā. Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze: pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība; atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām; “B” kategorijas autovadītāja apliecība, bez ierobežojuma koda un vismaz trīs gadus ilgs “B” kategorijas autovadītāja stāžs. Piedāvājam: stabilu un interesantu darbu; aktīvi piedalīties noziedzības apkarošanā; sociālās garantijas atbilstoši Valsts policijas noteikumiem; profesionālās izaugsmes iespējas, dalība apmācībās un konferencēs; darbs komandā ar pieredzējušiem un atsaucīgiem kolēģiem; mēnešalgu 1421 EUR -1648 EUR (bruto). Darba vietas adreses: - Valmierā, Dārza 2a; - Gulbene, Gaitnieku 2a Pieteikšanās termiņš – 2025.gada 20.novembris Pretendentiem uz e-pasta adresi cv@vp.gov.lv sūtīt: - motivētu pieteikuma vēstuli; - dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae); - izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as. Papildu informācija pa tālruni – 64201342 un www.ekspertize.vp.gov.lv Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām; 2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026. Profesija: INSPEKTORS – KRIMINĀLISTS (IEKŠLIETU JOMĀ) Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārza iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2025-11-20 Kontaktpersona: Ilona Bušere

Mūsu partneri