Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” mača izskaņā piedzīvo neveiksmi Ķekavā

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā 19. janvārī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” tikās ar vienu no turnīra līderkomandām BK “Ķekava/Optibet”. Izbraukuma mačā valmieriešiem pēdējā ceturtdaļā neizdevās nosargāt desmit punktu vadību, piedzīvojot neveiksmi ar 89:92.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” starta pieciniekā devās Toms Kohanovs, Valters Vēveris, Mārtiņš Vīņauds, Jānis Engers un Klāvs Dubults. Maču ievadīt rezultatīvi izdevās mājinieku komandai, ātri panākot septiņu punktu pārsvaru. Valmieriešu rindās pakaļdzīšanos iesāka Jānis Engers, esot precīzs no trīs punktu metiena līnijas. Pirmās ceturtdaļas vidū Mārtiņa Vīņauda ar diviem tālmetieniem izlīdzināja mača rezultātu – 13:13. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē “Ķekavas” garā gala spēlētājiem izdevās rezultatīvs nogrieznis, kas Roberta Zeiles padotajiem perioda noslēgumā lika attapties pie rezultāta 19:28.

Otrās ceturtdaļas ievadā maču sāka kontrolēt “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”. Atkal no tālās distances metienus izdevās realizēt Vīņaudam, bet vadību ar 34:33 valmieriešiem pirmo reizi mačā ieguva Valters Vēveris. Līdz pat puslaika izskaņai studenti turējās vadībā, punktu mača pirmajai pusei pieliekot Engeram – 51:46.

Trešajā ceturtdaļā valmieriešiem izdevās veiksmīgi kontrolēt mača gaitu, pēc Oto Grīnberga tālmetiena sasniedzot 12 punktu pārsvaru. Pašās ceturtdaļas beigās ķekaviešu līderis Nauris Miezis ar individuāliem centieniem mēģināja sadeldēt rezultāta starpību, tomēr Engers ceturkšņa beigās guva divus punktu no soda metiena līnijas. Tādējādi pirms izšķirošā mača nogriežņa “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” bija vadībā ar 70:61.

Pēdējā perioda otrajā minūtē Valmieras studenti atradās vadībā ar desmit punktu pārsvaru, bet mājinieki atspēlēties centās ar tālmetieniem. Pateicoties Mārtiņa Šteinberga trīs punktu metieniem ķekavnieki sajuta cerības uz panākumu, kas mača izskaņā spārnoja komandu. Par spīti centieniem aizsardzībā, viesiem neizdevās apturēt Nika Saknīša, Roberta Pāžes un Naura Mieža uzbrukuma ofensīvu, tādējādi minūti pirms mača beigām nonākot iedzinējos. Pēdējie “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” centieni izraut neizšķirtu nebija sekmīgi, piedzīvojot zaudējumu ar 89:92.

Realizējot piecus tālmetienus valmieriešu rindās ar 23 punktiem izcēlās Mārtiņš Vīņauds, bet Jānis Engers sakrāja 19 punktu. Tikmēr mājiniekiem panākumu kaldināja Nauris Miezis ar 28 punktiem, bet ar 20 punktiem izcēlās Harijs Rubenis.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – BK “Ķekava/Optibet” 89:92 (19:28, 32:18, 19:15, 19:31)

Vīņauds 23, Engers 19, Vēveris 16, Grīnbergs 8, Ivanovs 8, Dubults 5, Liepiņš 5, Kohanovs 3, Riekstiņš 2, Burda.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Vidzemes apgabaltiesas 97. iecirkņa zvērināta tiesu izpildītāja Ineta Kaktiņa aicina darbā biroja lietvedi uz noteiktu laiku Ja tev ir vēlme: organizēt tiesu izpildītāju lietvedību atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, tajā skaitā – nodrošināt tiesu izpildītāju korespondences pieņemšanas, reģistrēšanas un nosūtīšanas kārtību, ievest izpildu lietas, veikt lietā nepieciešamas informācijas pieprasījumus, veikt visus pasākumus lietas uzsākšanā un pabeigšanā, kārtot arhīvu; nodrošināt tiesu izpildītāja biroja organizatorisko darbību, tajā skaitā apmeklētāju pieņemšanu, ienākošo zvanu koordinēšanu, kompetences ietvaros sniegt mutiskas un rakstiskas atbildes; sniegt administratīva un organizatoriska rakstura uzziņas tiesu izpildītājai un citiem darbiniekiem. Prasības pretendentiem: valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; teicamas komunikācijas, plānošanas un sadarbības prasmes, prasme strādāt komandā un individuāli; precizitāte un augsta atbildības sajūta; augsta stresa noturība, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos, analītiska un loģiska domāšana; spēja strādāt ar lielu informācijas un darba apjomu; spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, noteikt mērķus, ievērot termiņus, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām. Piedāvājam: atbildīgu un dinamisku darbu; pamatalgu pārbaudes laikā 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; darbs no pirmdienas līdz piektdienai 8.00-17.00, darba vietu Linarda Laicena ielā 9-113, Valmierā. Pieteikties, lūdzu, sūtot CV un motivācijas vēstuli līdz 2026.gada 30.martam uz e-pastu: ineta.kaktina@lzti.lv. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 9 - 113, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-30 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: ineta.kaktina@lzti.lv; 64250165

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU un  nodrošini sev stabilu darbu! Aicina komandai pievienoties B vai C, C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt  D kategorijas vadītāja kvalifikāciju. APMĀCĪBU SĀKUMS: apmācību grupa no B uz D: š.g. 24. martā; apmācību grupa no C, C1 uz D: š.g. 13. martā. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vismaz 24 gadi vidējā vai profesionālā izglītība B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: Mācoties no C uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz 100% mācību maksu (~ EUR 1100), no kuras EUR 600 mums atmaksāsi viena gada laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. Mācoties no B uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; jāveic pirmā iemaksa EUR 100; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; kvalitatīva pasažieru apkalpošana; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu Valmierā, Smiltenē, Valkā vai Rūjienā; darba samaksu mēnesī no 1700 līdz 2200 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada; pilnas sociālās garantijas; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; profesionālu darba vidi. CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 16.00. INFORMĀCIJAI: T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-24 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei lūdzu sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv vai iesniegt personīgi

Mūsu partneri