Valmieras Ziņas

Valmiera Glass ViA uzsāk izbraukuma spēļu sēriju

Sestdien, 28. aprīlī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Rīgā, Hanzas vidusskolas futbola laukumā, aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 5. kārtas spēli, kurā sacentīsies ar FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolistiem.

Šajā sezonā valmieriešiem sezonas pirmajās četrās kārtās nācies sacensties ar spēcīgākajiem Virslīgas klubiem, kā rezultātā komandai nav izdevies izcīnīt pirmos punktus kopvērtējuma tabulā. Arī gaidāmie pretinieki no Rīgas piedzīvojuši identisku sezonas sākumu, kas abām komandām ļauj ierindoties kopvērtējuma pēdējās divās vietās.

Pēdējo spēli “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolisti aizvadīja savā laukumā, ar 0:6 (0:1) piekāpjoties RFS futbolistiem. Neskatoties uz sekmīgo sniegumu aizsardzībā spēles 1. puslaika laikā, mājiniekiem neizdevās atrast veidu, kā apturēt RFS presingu 2. puslaika garumā, kā rezultātā viesi guva vēl piecus bezatbildes vārtu guvumus.

Savukārt FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolisti pēdējā spēlē ar 0:3 (0:1) atzina FK “Liepāja”/”Mogo” pārākumu.

Kamēr valmieriešiem četrās spēlēs izdevies gūt trīs vārtus, gaidāmie pretinieki izcēlušies tikai ar vienu vārtu guvumu, tomēr FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolisti četrās aizvadītajās spēlēs ielaiduši par septiņiem vārtiem mazāk, kas ļauj viņiem ar labāko gūto un zaudēto vārtu attiecību atrasties kopvērtējuma priekšpēdējā vietā, aiz sevis atstājot tieši “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolistus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Valsts valodas zināšanas, vēlams krievu un angļu valodas zināšanas sarunu valodas līmenī. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Darba alga no EUR 750-850 (bruto) Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – BISTRO PAKALPOJUMA DARBINIEKS VALMIERĀ. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas, pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu Remontstrādnieks ar atrašanās vietu Valmierā. Galvenie darba pienākumi: veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: inženierkomunikāciju apsaimniekošana; ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; tttelpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimeri; citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības kandidātiem: pieredze saimniecisko darbu veikšanā; zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; spēja strādāt patstāvīgi un komandā. “B” kategorijas autovadītāja apliecība; precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: interesantu darbu stabilā uzņēmumā; mūsdienīgu darba vidi; darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga pārbaude laikā (3 mēn.) 5,50 EUR/h (bruto). Pēc pārbaudes laika 6,00EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – REMONTSRĀDNIEKS Valmierā. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri