“Valmiera Glass” turpina uzvaru sēriju pret FK “Auda”

Sestdien, 25.aprīlī, Latvijas futbola 1.līgas čempionātā “Valmiera Glass FK/BSS” izbraukumā Ķekavā ar rezultātu 3:0 apspēlēja FK “Auda” futbolistus. Valmierieši guvuši uzvaras visās aizvadītajās četrās spēlēs un atrodas starp turnīra līderiem.

Šajā spēlē “Valmiera Glass” vienībai nevarēja palīdzēt komandas kapteinis Niks Savaļnieks, kurš iepriekšējā spēlē bija saņēmis sarkano kartiņu. Tāpat komandas pieteikumā nebija otrs  starta sastāva uzbrucējs Alvis Dubovs.

Neskatoties sastāva izmaiņām valmierieši sekmīgi spēlēja uzbrukumā, jau pēc divām nospēlētām minūtēm izvirzoties vadībā. “Valmiera Glass” uzbrucējs Jānis Apsītis izmantoja rupju pretinieku vārtsarga kļūdu un ar galvu guva vārtus – 1:0. Mača 25. minūtē nesavaldījās Valdis Veinbergs, saņemot sarkano kartiņu un atstājot “Valmiera Glass” futbolistus mazākumā, tomēr vidzemnieki turpināja kontrolēt spēles gaitu. Pirmā puslaika noslēgumā Madis Miķelsons apspēlēja vairākus pretspēlētājus un raidīja bumbu vārtu tīklā, palielinot “Valmiera Glass” pārsvaru līdz 2:0.

Spēles otrajā puslaikā rezultāts nemainījās līdz 82. minūtei, kad pēc lieliskas Mārča Ērgļa piespēles uzbrukuma pozīcijā nonāca Ralfs Apsītis. Ar precīzu sitienu “Valmiera Glass” uzbrucējs panāca rezultātu 3:0. Spēles izskaņā bumba pabija “Valmiera Glass” vārtu vīra Elvja Arnava sargātajos vārtos, tomēr tiesneši fiksēja aizmugures situāciju un rezultāts nemainījās.

Pēc četrām aizvadītām kārtām “Valmiera Glass” dala turnīra līderkomandas godu ar Rīgas Futbola skolu. Abas komandas izcīnījušas 12 punktus. Ar 10 punktiem trešo vietu ieņem FC “Caramba/Dinamo”.

“Komanda.lv” Latvijas 1. līgas 4. kārta

Mājinieki Viesi Rezultāts Vārtu Guvēji
FK Auda Valmiera Glass FK 0:3 (0:2) J.Apsītis 2′, Miķelsons 45′; R.Apsītis 82′

“Valmiera Glass”: Elvis Arnavs, Kārlis Lācis, Raimonds Brēža, Kārlis Ozols, Raivis Risbergs (Roberts Cipe 63′), Madis Miķelsons (Bruno Bērziņš 90′), Valdis Veinbergs, Valts Jaunzems, Roberts Siksalietis (Didzis Bisenieks 89′), Mārcis Ērglis (Artūrs Bankavs 84′), Jānis Apsītis (Ralfs Apsītis 29′).

Nākamo spēli “Valmiera Glass” futbolisti aizvadīs piektdien, 1.maijā, plkst.15 Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā, kad tiksies ar AFA “Olaine” vienību.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31