“Valmiera Glass” sagrauj Liepāju, Savaļniekam trīs vārti

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 13. septembrī Latvijas SYFORM 1.līgas futbola čempionāta spēlē graujošu uzvaru izcīnīja “Valmiera Glass FK/BSS” , kas ar 7:2 apspēlēja FK “1625 Liepāja”. Valmieriešu līderis Niks Savaļnieks šajā spēlē guva trīs vārtus.

Spēles sākums nedaudz labāk izdevās viesiem no Liepājas. Moldovas leģionārs Petru Stinga mača devītajā minūtē ar precīzu sitienu izvirzīja vadībā FK "1625 Liepāja". Jau pēc dažām minūtēm Maksims Koļesņikovs realizēja soda sitienu, izlīdzinot rezultātu 1:1. Līdz spēles 20. minūtei Niks Savaļnieks un Kārlis Lācis guva vēl pa vieniem vārtiem, panākot "Valmiera Glass FK/BSS" vadību ar 3:1. Tomēr pie šāda rezultāta valmierieši neapstājās un pirmā puslaika otrajā daļā mājinieki guva vēl divus vārtus, izceļoties Alvim Dubovam un Robertam Siksalietim. Līdz ar to spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar 5:1.

Otrajā puslaikā "Valmiera Glass FK/BSS" turpināja dominēt. Mača 63. un 79. minūtēs ar vārtu guvumiem vēlreiz pierakstījās "Valmiera Glass FK/BSS" kapteinis Niks Savaļniek, kopumā spēlē atzīmējoties ar trīs vārtiem. Spēles pamatlaika pēdējā minūtē vārtus izdevās gūt FK "1625 Liepāja" franču leģionārs Patriks Pelicanga, bet tas nespēja mazināt "Valmiera Glass FK/BSS" prieku par uzvaru ar 7:2.

"Syform" 1. līga

SpēleRezultātsVārtu guvēji
Valmiera Glass FK/BSS - FK Ogre7:2 (5:1)Koļesņikovs 15'; Savaļnieks 18' 63' 79'; Lācis 20'; Dubovs 33' Siksalietis 40' - Stinga 9' Pelicanga 90'

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus – atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un apglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī veic sabiedrības informēšanu un izglītošanu. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju (8332 01) Valmierā Mēs piedāvājam: Pilnu darba slodzi; Normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1360.00 mēnesī; Piemaksas par papildus darba apjomu;  Degvielas izdevumu kompensācija darbinieka nokļūšanai uz darbu; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Nelaimes gadījumu apdrošināšana uzsākot darbu; Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām; Ģimenei draudzīgu darba vietu. Darba pienākumi: Sadzīves atkritumu, lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana; Ievērot darba drošības noteikumus pārvietojot konteinerus un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  Prasības: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība; C kategorijas autovadītāja apliecība. 95 kods; Vēlama vismaz viena gada pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. Pieteikties: CV lūdzam iesūtīt e-pastā darbs@zaao.lv līdz 2024.gada 26. maijam Tālrunis informācijai: 26207402 Pateicamies par atsaucību ikvienam/i kandidātam/ei un informējam, ka SIA “ZAAO” nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. SIA “ZAAO” atbalsta dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtē, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-26 Kontaktpersona: Personāla Speciālists