“Valmiera Glass” futbolisti ar 2:1 pārspēj “Tukums 2000”

Sestdien, 18. aprīlī, “komanda.lv” Latvijas 1.līgas čempionāta 3.kārtas spēli Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā aizvadīja “Valmiera Glass FK/BSS”, kas ar rezultātu 2:1 uzveica FK “Tukums 2000 TSS”. Valmieriešiem ar vārtu guvumiem izcēlās Mārcis Ērglis un Niks Savaļnieks.

Neskatoties uz vietējo līdzjutēju atbalstu, spēles rezultātu mača 18.minūtē izdevās atklāt viesiem. FK “Tukums 2000 TSS” ar precīzu sitienu Elvja Arnava sargātajos vārtos vadībā izvirzīja Atis Kovaļovs. Tomēr valmierieši ilgi iedzinējos atrasties nevēlējās, un mača 25. minūtē Mārcis Ērglis izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1.

Desmit minūtes pirms pirmā puslaika noslēguma noteikumus savā soda laukumā pārkāpa tukumnieki. Ceturto reizi sezonā uz 11 metru soda sitiena atzīmes stājās Raimonds Brēža. Iepriekšējās trīs reizēs valmieriešu aizsargs bija precīzs, tomēr mačā pret FK “Tukums 2000 TSS” Raimonds Brēža “pendeli” nerealizēja, un rezultāts saglabājās neizšķirts. Pirmā puslaika noslēgumā “Valmiera Glass FK/BSS” komandas kapteinis Niks Savaļnieks izcēlās ar vārtu guvumu un izvirzīja vadībā vidzemniekus – 2:1.

Otrajā puslaikā risinājās agresīva cīņa, ko apliecina vairāku spēlētāju saņemtās dzeltenās kartītes. “Valmiera Glass FK/BSS” sastāvā brīdinājumus saņēma Raimonds Brēža, Raivis Risbergs un Niks Savaļnieks. Spēles 82. minūtē Niks Savaļnieks saņēma otro dzelteno kartīti, kas automātiski nozīmēja sarkano kartiņu un spēlētājam laukums bija jāpamet. Otrā puslaika laikā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, un spēle noslēdzās ar “Valmiera Glass FK/BSS” uzvaru – 2:1.

Latvijas 1. līgas tabulā “Valmiera Glass FK/BSS” ar trīs uzvarām trīs spēlēs dala turnīra līderpozīciju ar “Rīgas Futbola skola” komandu.

“Komanda.lv” Latvijas 1. līgas 3. kārta

Mājinieki Viesi Rezultāts Vārtu Guvēji
Valmiera Glass FK FK Tukums 2000 2:1 (2:1) Ērglis 25′, Savaļnieks 45′; Kovaļovs 18′

“Valmiera Glass”: Elvis Arnavs, Raimonds Brēža, Kārlis Ozols, Raivis Risbergs (Kārlis Lācis 64′), Madis Miķelsons, Valdis Veinbergs (Bruno Bērziņš 80′), Valts Jaunzems, Roberts Siksalietis, Mārcis Ērglis, Alvis Dubovs (Artūrs Bankavs 75′), Niks Savaļnieks.

Nākamo spēli “Valmiera Glass FK/BSS” aizvadīs 25. aprīlī 14:00, kad izbraukumā tiksies ar FK “Auda” futbolistiem.

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)