Valmieras Ziņas

“Valmiera FC” rīko semināru par sportistu veselību un traumu profilaksi

30.jūlijā “Valmiera FC” rīkoja RYFDB (Regional Youth Initiative FOR Football Development in Baltics) projekta izvērtēšanas semināru, kas tika finansēts ERAMUS+ sporta programmas ietvaros. Semināra galvenā tēma bija sportistu veselība un tās uzlabošana, kā arī traumu profilakse.

“Jo agrākā vecumā mēs pievērsīsimies šīm tēmām, jo mazāk problēmu mums būs kā pieaugušajiem. Ir ļoti svarīgi dalīties pieredzē par to, kā jauniešus ieinteresēt viņiem nozīmīgās, taču neinteresantās jomās un tēmās”, sacīja semināra organizators, Valmiera FC viceprezidents Uldis Pūcītis.

Baltijas Futbola skolas (BFS) vadītājs Dzintars Kazaks prezentēja Zināšanu kartes galīgo versiju. Zināšanu karte ir ceļvedis spēlētāju attīstībai, kas aptver tādus aspektus kā veselība, drošība, traumu profilakse, uztura pamati utt.

“Pēc dažām dienām e-platformas minute.coach Zināšanu kartes galīgā versija būs gatava visu projekta partneru lietotājiem. Ir sagatavota radoša, rotaļīga, uz sacensībām balstīta e-platforma ar vērtīgu informāciju par iepriekš minētajām tēmām bērniem, vecākiem un treneriem,” tā par projekta gala produktu izsakās Dzintars Kazaks.

Projekta partneri pārrunājuši turpmāko sadarbību — RYFDB projekta gaitā izstrādātās labās prakses izplatīšanai, īpaši mazo sporta klubu starpā reģionos, kurus pārstāv projekta partneri. Tāpat tika apspriests veicamo darbu apjoms mobilās e-lietotnes izveidošanai, kuru būtu iespējams lietot e-izglītības vajadzībām nākotnē.

“Ir ļoti svarīgi ciešāk sadarboties ar valstu futbola federācijām, lai dalītos ar šajā projekta izstrādāto materiālu visu ieinteresēto pušu vidū. Mēs esam pārliecināti, ka kopā mēs varam darīt vairāk, lai piegādātu šo produktu — minute.coach e-platformu potenciālajiem lietotājiem,” izteicās FC Elva vadītājs Marek Naaris.

“BFS, Valmieras FC, FC Elva un Siauliai FA ir apsprieduši un pabeiguši ideju par interaktīvu e-aplikāciju, ko varētu izstrādāt tuvā nākotnē un izmantot kā pievilcīgu instrumentu jaunajiem sportistiem, viņu vecākiem un treneriem, tādējādi radot pieeju, kas ir pievilcīgāka jaunākajai paaudzei, nodrošina vienkāršu reāllaika piekļuvi un informācijas apmaiņu par veselības, drošības, traumu profilakses, uztura un citām svarīgām ar apmācību saistītām tēmām,” noslēgumā sacīja Siauliai FA direktors Deivis Kančelskis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri