Valmieras Ziņas

Valmierā Edgars Masaļskis vadīja meistarklasi jaunajiem vārtsargiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē 22.septembrī notika ļoti vērtīga un interesanta meistarklase mūsu Valmieras sporta skolas hokeja nodaļas visu vecuma grupu vārtsargiem. Ar savu uzkrāto pieredzi, ieteikumiem un zināšanām jaunos vārtsargus uzrunāja Edgars Masaļskis, bijušais Latvijas izlases vārtsargs, tagadējais vārtsargu treneris. Edgars Masaļskis kā vārtsargs Latvijas izlasē ir aizvadījis vislielāko spēļu skaitu.

Pēc aizvadīta lieliska treniņa uz ledus, kur vārtsargi vispirms piestrādāja pie slidošanas tehnikas, bet pēc tam pieslīpēja šo tehniku reizē ar metieniem pa vārtiem, izspēlējot dažādas uzbrukumu epizodes. Treniņam uz ledus sekoja teorijas daļa, kurā Edgars pastāstīja jaunajiem censoņiem, cik svarīga ir slidošanas tehnika un pašatdeve. Treneris uzsvēra, cik patiešām svarīga ir iesildīšanās pirms treniņa (staipīšanās, darbs ar bumbiņām).  

Pēc meistarklases bērni atzīst, ka šī bijusi lieliska iespēja un pieredze dzīvē satikt šādu personību un paraugu un mācīties no viņa. Arī treneri piebilst, ka ikdienas treniņu procesā, ja vārtsargiem nav savs atsevišķs treneris, tad viņiem uzmanība tiek pievērsta mazāk. Tādēļ ar vecāku biedrības “Vidzemes Hokejam!” atbalstu un vecāku iniciatīvu šogad ar jaunajiem vārtsargiem papildus Valmierā strādā Markuss Žukovskis, daloties ar savām zināšanām un sakrāto pieredzi.

Pēc šodien aizvadītās meistarklases Markuss saka: “Ļoti liels prieks, ka ir tāda iespēja sastrādāties ar vienu no Latvijas hokeja ikonām. Gan man, gan mūsu vārtsargiem uzaugot, tieši Edgaru bieži nācās redzēt izlases kreklā čempionātos un olimpiādēs, visiem noteikti ir bijusi doma, ka gribam būt kā Edža. Ļoti interesanta un pilnvērtīga nodarbība gan bērniem, gan man kā trenerim. Paldies Edgaram!”

Valmieras U15 komandas vārtsargs Regnārs Capars dalās pārdomās, kādēļ viņš izvēlējās būt tieši vārtsargs: “Ir vairāki iemesli, kāpēc es izvēlējos kļūt par vārtsargu. Pirmkārt, man ļoti patika ekipējums, it īpaši ķiveres. Man arī patika, ka vārtsargi atšķīrās no pārējiem spēlētājiem un komandas biedri vienmēr tos aizsargāja. Un, protams, iemesls ir arī tas, ka es nebiju tas labākais laukuma spēlētājs.”

Pats Edgars Masaļskis saka: “Prieks atkal atgriezties Valmierā pēc vairāku gadu pauzes, kā arī ļoti patīkami sastrādāties ar jauniešiem tepat. Ceru tuvākajā laikā satikties vēl kādu reizi! Paldies par uzaicinājumu! ”

Šo meistarklasi sadarbībā ar Valmieras sporta skolu organizēja un nodrošināja Vecāku biedrība “Vidzemes Hokejam!”, kura ir aktīvi iesaistījusies bērnu un jauniešu hokeja attīstības popularizēšanā un veicināšanā Valmierā un Vidzemē.

SIA SAPATA ir kūdras ražošanas uzņēmums, kas darbojas nozarē jau vairāk kā 25 gadus, aicina pievienoties kolektīvam : Bilancspējīgs grāmatvedis(-e). · Darba pienākumi: Grāmatvedības dokumentu apstrāde, uzskaite un kontrole; Pārskata perioda apkopojums un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; Bankas operāciju uzskaite; Debitoru/kreditoru kontrole, rēķinu izrakstīšana; Avansa norēķinu dokumentu apstrāde; Darba laika uzskaite, darba samaksas un nodokļu aprēķini; Izejošo un ienākošo rēķinu apstrāde; Inventāra, materiālu un gatavās produkcijas ražošanas un realizācijas uzskaite; Pamatlīdzekļu un mazvērtīga inventāra uzskaite; Dažādu grāmatvedības aktu sagatavošana; Darba līgumu, rīkojumu un iesniegumu sagatavošana; VID un statistikas atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Prasības: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Ne mazāk kā 3 gadu pieredze grāmatveža amatā; Labas zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā; Analītiskā domāšana un spēja strādāt patstāvīgi; Precizitāte un atbildības sajūta; Lietvedības un dokumentu aprites principu zināšanas; Teicamas latviešu valodas prasmes, krievu – sarunvalodas līmenī; “B” kategorijas autovadītāja apliecība; Labas MS Office zināšanas. Grāmatvedības programmas Kentaurs Pro pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Labus darba apstākļus mūsdienīgā birojā Valmierā; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (pēc noteikta nostrādātā laika); Darba laiku no 8.00 līdz 17.00; Profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas; Darba algu no 1280 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas. Atalgojuma apmērs ir atkarīgs no pretendenta darba pieredzes un atbilstības izvirzītajām amata prasībām. Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e- pasta adresi: naro@naro.lv līdz 20.12.2022. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz intervijām. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-20 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Zvanu centrs, kurš veiksmīgi darbojas jau 9 gadus un ir: PAR ētisku pārdošanu, PAR ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu, PAR sadarbību ar fleksibliem, zinošiem, radošiem un atsaucīgiem darbiniekiem, PAR darbinieku attīstību, izaugsmi un labbūtību. Aicina pievienoties savai strauji augošajai komandai Pārdošanas speciālista amatā un sākt mācības unikālā darbinieku personiskās attīstības programmā - BPO AKADĒMIJA! BPO Akadēmijā padziļināti tiek apgūti tādi temati kā, bet ne tikai,- stresa vadība, efektīva plānošana, emocijas un to pārvaldība, konfliktu vadība, deleģēšana, motivēšana, vadība, utt. Šis noteikti IR ceļš uz panākumiem!  Pie mums Tu saņemsi: Profesionālas apmācības pārdošanā un klientu apkalpošanā Nenovērtējamas studijas BPO Akadēmijā Regulāru atgriezenisko saiti no vadītāja Personīgo izaugsmi un vēl neapzināto talantu apzināšanu Spēju izprast lietas padziļinātāk Analizēt dažādas situācijas un, iespējams, veiksmīgāk sakārtot savu dzīvi arī ārpus darba Apziņu, ka Tavām spējām nav robežu Draudzīgu kolēģu atbalstu jebkurā sarežģītā situācijā Apziņu, ka pārdošana ir Dāvana Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 700 Eur līdz 1400 Eur Tas no Tevis prasīs: Spēju ātri apgūt jaunas lietas Spēju aktīvi un ilgtermiņā strādāt ar sevi Spēju uzņemties atbildību par sevi Spēju tikt galā ar savām un citu emocijām Spēju analizēt, RĪKOTIES un mainīties Spēju sadzirdēt Spēju objektīvi izanalizēt atgriezenisko saiti Spēju iedziļināties un spēju risināt situācijas pēc būtības Spēju brīvi komunicēt vismaz vienā svešvalodās Labas datorprasmes obligātas! Darba laiks 08:30-17:00 Svarīgi! Attālinātā darba veicējiem nepieciešams aktīvs elektroniskais paraksts vai Smart-ID. Attālinātā darba veicējiem nodrošinām darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. (dators, austiņas u.c.) Ja Tu esi gatavs jauniem izaicinājumiem, saņemt kolēģu atbalstu un iegūt stabilitāti, PIEVIENOJIES mūsu komandai! Sazināsimies ar visiem kandidātiem, kas iesūtīs savus pieteikumus. Piesakoties, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei. Dati tiks saglabāti 2 mēnešus skaitot no saņemšanas brīža. CV sūtīt uz e-pastu: vakances@bposervices.lv Tālr.23079063 Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2022-12-30 Darba sākšanas datums: 2022-12-15 Kontaktpersona: E-pasts: liepaja@bposervices.lv, tālr. 23079063 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri