Valmieras Ziņas

Valmierā Edgars Masaļskis vadīja meistarklasi jaunajiem vārtsargiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē 22.septembrī notika ļoti vērtīga un interesanta meistarklase mūsu Valmieras sporta skolas hokeja nodaļas visu vecuma grupu vārtsargiem. Ar savu uzkrāto pieredzi, ieteikumiem un zināšanām jaunos vārtsargus uzrunāja Edgars Masaļskis, bijušais Latvijas izlases vārtsargs, tagadējais vārtsargu treneris. Edgars Masaļskis kā vārtsargs Latvijas izlasē ir aizvadījis vislielāko spēļu skaitu.

Pēc aizvadīta lieliska treniņa uz ledus, kur vārtsargi vispirms piestrādāja pie slidošanas tehnikas, bet pēc tam pieslīpēja šo tehniku reizē ar metieniem pa vārtiem, izspēlējot dažādas uzbrukumu epizodes. Treniņam uz ledus sekoja teorijas daļa, kurā Edgars pastāstīja jaunajiem censoņiem, cik svarīga ir slidošanas tehnika un pašatdeve. Treneris uzsvēra, cik patiešām svarīga ir iesildīšanās pirms treniņa (staipīšanās, darbs ar bumbiņām).  

Pēc meistarklases bērni atzīst, ka šī bijusi lieliska iespēja un pieredze dzīvē satikt šādu personību un paraugu un mācīties no viņa. Arī treneri piebilst, ka ikdienas treniņu procesā, ja vārtsargiem nav savs atsevišķs treneris, tad viņiem uzmanība tiek pievērsta mazāk. Tādēļ ar vecāku biedrības “Vidzemes Hokejam!” atbalstu un vecāku iniciatīvu šogad ar jaunajiem vārtsargiem papildus Valmierā strādā Markuss Žukovskis, daloties ar savām zināšanām un sakrāto pieredzi.

Pēc šodien aizvadītās meistarklases Markuss saka: “Ļoti liels prieks, ka ir tāda iespēja sastrādāties ar vienu no Latvijas hokeja ikonām. Gan man, gan mūsu vārtsargiem uzaugot, tieši Edgaru bieži nācās redzēt izlases kreklā čempionātos un olimpiādēs, visiem noteikti ir bijusi doma, ka gribam būt kā Edža. Ļoti interesanta un pilnvērtīga nodarbība gan bērniem, gan man kā trenerim. Paldies Edgaram!”

Valmieras U15 komandas vārtsargs Regnārs Capars dalās pārdomās, kādēļ viņš izvēlējās būt tieši vārtsargs: “Ir vairāki iemesli, kāpēc es izvēlējos kļūt par vārtsargu. Pirmkārt, man ļoti patika ekipējums, it īpaši ķiveres. Man arī patika, ka vārtsargi atšķīrās no pārējiem spēlētājiem un komandas biedri vienmēr tos aizsargāja. Un, protams, iemesls ir arī tas, ka es nebiju tas labākais laukuma spēlētājs.”

Pats Edgars Masaļskis saka: “Prieks atkal atgriezties Valmierā pēc vairāku gadu pauzes, kā arī ļoti patīkami sastrādāties ar jauniešiem tepat. Ceru tuvākajā laikā satikties vēl kādu reizi! Paldies par uzaicinājumu! ”

Šo meistarklasi sadarbībā ar Valmieras sporta skolu organizēja un nodrošināja Vecāku biedrība “Vidzemes Hokejam!”, kura ir aktīvi iesaistījusies bērnu un jauniešu hokeja attīstības popularizēšanā un veicināšanā Valmierā un Vidzemē.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri