Valmieras Ziņas

Valmierā durvis ver Baltijā lielākais ražotāju autorizētais viedierīču serviss

“RIMI Valmiera” telpās – Valmierā, Fabrikas ielā 2, klientiem durvis vēris viedierīču servisa “MTTC Latvija” klientu apkalpošanas punkts, tādējādi turpinot izvērst savu servisa centru tīklu ārpus Rīgas.

“Esam patiesi priecīgi un gandarīti par jauno servisa punktu Valmierā. Vēl nesen mēs darbojāmies tikai biznesa sektorā, apkalpojot mobilos operatorus, bet pagājušajā gadā nolēmām spert soli tuvāk patērētājiem. Mums vienmēr ir bijusi svarīga ne tikai mūsu pakalpojumu sniegtā kvalitāte, bet arī klientu ērtības, tāpēc ar šo klientu apkalpošanas punktu vēlamies tapt pieejamāki mūsu klientiem arī ārpus Rīgas. Jaunais servisa centrs Valmierā ir mūsu pirmais klientu apkalpošanas punkts Vidzemes reģionā,” norāda “MTTC Latvija” vadītāja Latvijā Agnese Meija.

Nodod bojātu ierīci remontam

Valmieriešiem vairs nav jālauza galva, kurp doties pēc profesionālas palīdzības, ja mobilā ierīce vairs nedarbojas pilnvērtīgi. Jaunajā “MTTC Latvija” Valmieras klientu apkalpošanas punktā tiek pieņemtas visu lielāko ražotāju mobilās ierīces, kas iegādātas pie jebkura mobilā operatora vai mobilo ierīču tirgotāja.

Ierīču garantijas remonts tiek veikts bez maksas, bet par samaksu ir iespējams veikt remontu, kuram garantija vairs nav spēkā. Jebkuram remontam vienmēr tiek izmantotas ražotāju oriģinālās detaļas.

Nodod vecās ierīces

Papildu remonta pakalpojumiem “MTTC Latvija” pieņemšanas punktā Valmieras klientiem ir iespēja nodot arī nevajadzīgās mobilās ierīces. Tālruņi, kas ir novecojuši, bojāti un saziņai vairs nav izmantojami, tiks nodoti videi draudzīgai pārstrādei, bet ierīces, kas vēl darbojas, tiks nodotas to rekonstruēšanai. Par ierīcēm, kuras būs iespējams atkārtoti izmantot, tiks izmaksāta naudas atlīdzība.

Speciālistu konsultācijas un palīdzība

Servisa centrā ir iespējams arī saņemt konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar mobilo ierīču lietošanu. “MTTC Latvija” speciālisti dalīsies ieteikumos par to, kā drošāk lietot telefonu vai pasargāt to no priekšlaicīgas bojāšanās. Tāpat iespējams veikt mobilo ierīču diagnostiku, lai noteiktu iespējamās tālruņa problēmas, vai datu saglabāšanu citā ierīcē, kā arī iegādāties mobilo telefonu aksesuārus.

Servisa centra speciālisti klientus gaida no pirmdienas līdz sestdienai, laikos no pl.09.00 līdz pl.20.00, bet svētdienā, laikā no pl.10.00 līdz pl.19.00.

Par “MTTC Latvija”

“MTTC” ir Baltijā vadošais ražotāju autorizētais mobilo ierīču servisa centrs, kas veic gan garantijas, gan negarantijas ierīču diagonostiku un remontu visiem pasaules vadošajiem viedierīču zīmoliem – Samsung, Nokia, Sony, CAT, LG, Huawei, Alcatel, Motorola uc. MTTC šobrīd darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Nīderlandē, Beļģijā.

Vairāk informācijas: www.mttc.lv

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu aizliegt videi nedraudzīgu maisiņu izmantošanu lielveikalos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri